6651 відвідувач онлайн

Зеленський та Макрон обмінялися думками щодо дипломатичної ситуації: Важливо, щоб росіянам не вдалося обманути нікого ще раз

Зеленський говорив з Макроном про Міражі

Сьогодні, 9 серпня 2025 року, президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову із президентом Франції Емманюелем Макроном.

Про це Зеленський повідомив у телеграм-каналі, інформує Цензор.НЕТ.

"Вдячний за підтримку. Обмінялися думками щодо дипломатичної ситуації", - наголосив він.

"Україна, Франція, всі партнери готові працювати максимально продуктивно заради реального миру. Дійсно важливо, щоб росіянам не вдалося обманути нікого ще раз. Нам усім потрібні справжнє закінчення війни та надійні основи безпеки для України й інших європейських націй", - додає Зеленський.

Раніше повідомлялося, що президент України Володимир Зеленський провів розмову із прем’єр-міністром Британії Кіром Стармером.

Топ коментарі
+2
Як це здати Слов'янськ, Краматорськ і тд? Туди ж зразу зайдуть бур'яти і всіх згвалтують? Вони що там тю-тю? Зеля ж гарант чи хто? Люди кріпосні чи як? Не буде такого ніколи.
показати весь коментар
09.08.2025 15:30 Відповісти
+2
У нас був шанс закінчити всю цю ****** раз і на завжди. Був девятамая 2025. Треба було все шо летить, пердить, та вибухає відправити на парад і знищити ***** та його дружаню Всунь дзунь Пиня. І пох на наслідки. Да хай бикацапиі ядерку застосували. Нічого страшного.
показати весь коментар
09.08.2025 15:34 Відповісти
+1
Макрон не дасть обманути. Він спеціаліст. Дійсно професійний політик. Бог зна з ким живе і світ навкруг пальця обвів. Уважуха.
показати весь коментар
09.08.2025 15:25 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Макрон не дасть обманути. Він спеціаліст. Дійсно професійний політик. Бог зна з ким живе і світ навкруг пальця обвів. Уважуха.
показати весь коментар
09.08.2025 15:25 Відповісти
Як це здати Слов'янськ, Краматорськ і тд? Туди ж зразу зайдуть бур'яти і всіх згвалтують? Вони що там тю-тю? Зеля ж гарант чи хто? Люди кріпосні чи як? Не буде такого ніколи.
показати весь коментар
09.08.2025 15:30 Відповісти
Уявляю як цим макронам, мерцам, стармерам гидко балакати з найвеличнішим де IQ 73, постійно бреше і всім відомий крадій. Святі люди макрони
показати весь коментар
09.08.2025 15:31 Відповісти
показати весь коментар
09.08.2025 15:31 Відповісти
Макрон спасе!
За ним - як за бетонною стіною!
(зітхає з полегшенням та часто-часто хреститься)
показати весь коментар
09.08.2025 15:33 Відповісти
У нас був шанс закінчити всю цю ****** раз і на завжди. Був девятамая 2025. Треба було все шо летить, пердить, та вибухає відправити на парад і знищити ***** та його дружаню Всунь дзунь Пиня. І пох на наслідки. Да хай бикацапиі ядерку застосували. Нічого страшного.
показати весь коментар
09.08.2025 15:34 Відповісти
У Ze окрім думок про крадівництво та брехню, виконання оманських домовленостій і збереження власной шкурки та сраки можуть бути ще якись думки?
показати весь коментар
09.08.2025 15:38 Відповісти
Перший раз не говорил про "посилення ППО" чи завтра полетить в Париж, щоб поговорити про "посилення ППО"?
показати весь коментар
09.08.2025 15:39 Відповісти
путлєр надурить всіх - один Китай його тримає на прив"язі
показати весь коментар
09.08.2025 15:46 Відповісти
"Дійсно важливо, щоб росіянам не вдалося обманути нікого ще раз" (с)
Цікаво, а що саме він мав на увазі? Невже його обманули в Омані? Надулі?
показати весь коментар
09.08.2025 16:40 Відповісти
Як писало кацапське все: "Ах обмануть меня не трудно, я сам обманываться рад".
показати весь коментар
09.08.2025 17:02 Відповісти