10491 відвідувач онлайн

Сили оборони звільнили та повністю зачистили від окупантів Безсалівку на Сумщині, - Генштаб

Безсалівка на Сумщині знову вільна

Сили оборони України звільнили та повністю зачистили від російських окупантів населений пункт Безсалівка Сумської області.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр Генштабу.

Як зазначається, в операції були задіяні підрозділи 33-го окремого штурмового полку та 24-го окремого штурмового батальйону. Під час бойових дій українські воїни ліквідували 18 російських загарбників.

"Збройні Сили України продовжують й надалі знищувати ворога та наближують справедливий мир для нашої держави", - наголошують у Генштабі.

Топ коментарі
+26
А ***** з трампоном хотіли Безсалівку на Слов'янськ поміняти. І що тепер їм робити?
показати весь коментар
10.08.2025 11:06 Відповісти
+24
Підтвердження справедливості, вічної аксіоми, Армія! Мова! Віра!!
Слава Україні! Смерть московітам-окупантам!
показати весь коментар
10.08.2025 11:14 Відповісти
+22
Низький уклін Вам Захисники.
Працюємо, сплачуємо податки, донатимо. Україна з Вами!
показати весь коментар
10.08.2025 11:15 Відповісти

Завантаження...