8406 відвідувачів онлайн

Під час купання у заборонених зонах під Одесою унаслідок підриву мін загинуло троє людей, - ОВА (оновлено)

Мінування Чорного моря

Один чоловік загинув у Кароліно-Бугазі, ще чоловік та жінка — у Затоці. Усі вони підірвалися на вибухонебезпечних предметах під час купання у заборонених для відпочинку зонах. 

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив очільник Одеської ОВА Олег Кіпер.

В області офіційно функціонують 32 безпечні зони для купання: 30 — у місті Одеса, по одній — у Чорноморську та Приморському Ізмаїльського району. Кожна з них пройшла комплексну перевірку — наявність укриттів, відсутність мінної небезпеки як на суші, так і у воді. З переліком локацій можна ознайомитися тут. 

На місцях трагедій працюють правоохоронці, які з’ясовують усі деталі подій.

"Вкотре закликаю: відпочивайте лише там, де це офіційно дозволено. Ігнорування правил безпеки — це пряма загроза життю та здоров’ю, яка може закінчитися непоправною втратою", - наголосив Кіпер.

Нагадаємо, раніше видання "Думська" повідомляло, що сьогодні близько 11:30 між селищами Затока та Кароліно-Бугаз унаслідок підриву на міні загинув чоловік. Міна підірвалася у морі, приблизно за 50 м від берега. 

За даними обласної адміністрації пляжі в Затоці не входять до переліку відкритих зон і дозволу там перебувати немає, хоча в містечку туристів приймають.

Як зауважили у виданні, в області офіційно відкрито лише два місця для купання: центральний міський пляж Чорноморська та в селищі Приморське, що в Ізмаїльському районі.

Топ коментарі
+12
😮‍💨 яка безглузда смерть! Щирі співчуття рідним та близьким!
показати весь коментар
10.08.2025 13:27 Відповісти
+10
Проблема у наших людей в тому, що вони, чомусь, вважають, що закони в державі пишуться для оточуючих... Їм особисто, вимог законів, дотримуваться не обов"язково...
показати весь коментар
10.08.2025 14:04 Відповісти
+5
Я вже писав сьогодні про кацапський вроджений фаталізм, який примушує їх не цінувати власне нікчемне існування. Вони завжди так жили...
Але ж має бути якийсь інстинкт самозбереження! Навіщо лізти в будку, на дверцях якої напис:
показати весь коментар
10.08.2025 14:16 Відповісти

Завантаження...