5026 відвідувачів онлайн

Загальні бойові втрати РФ від початку війни - близько 1 065 220 осіб (+980 за добу), 11 098 танків, 31 406 артсистем, 23 119 бойових броньованих машин. ІНФОГРАФІКА

ліквідація

Сили оборони України від початку повномасштабного вторгнення ліквідували 1 065 220 осіб російських загарбників.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр Генштабу.

Як зазначається, загальні бойові втрати противника із 24.02.22 по 12.08.25 орієнтовно становлять:

особового складу – близько 1065220 (+980) осіб

танків – 11098 (+5) од

бойових броньованих машин – 23119 (+5) од

артилерійських систем – 31406 (+26) од

РСЗВ – 1464 (+2) од

засоби ППО – 1205 (+1) од

літаків – 421 (+0) од

гелікоптерів – 340 (+0)

БПЛА оперативно-тактичного рівня  – 50753 (+107)

крилаті ракети – 3556 (+0)

кораблі / катери – 28 (+0)

підводні човни  – 1 (+0)

автомобільна техніка та автоцистерни – 58219 (+106)

спеціальна техніка – 3937 (+1)

Втарти окупантів

Топ коментарі
+17
Минув 4192 день москальсько-української війни.
146! одиниць знищеної техніки та 980 чумардосів за день.
Броня присутня, арта та логістика норм.
Результативність ППО перевалила за 55000!
Слава ППО, Слава ЗСУ, Слава українському народові! Дякуємо партнерам. Всім добра, оркам смерть, корупціонерам грати. Переможемо.

P.s. 1 065 000 це більше, ніж все населення такого регіону як Калужська область.
показати весь коментар
12.08.2025 08:35 Відповісти
+11
Розрахунку втрат (не УТРАТ) нема, зведення (тому вони і зведення, бо сукупні з різних джерел) базуються на даних об'єктивного контролю всіх військ та різноманітних розвідок. 90% інформації - це інфа різноманітних розвідок, як наших так і партнерів, і сама точна отримується з середини рашки. Війська, тим більше в обороні, не можуть реально порахувати точно втрати противника з об'єктивних причин, бо та же арта б'є на десятки км і об'єктивного контролю до останнього часу взагалі не було, зараз трохи в цьому допомагають розвідувальні БПЛА, але це знову елемент розвідки.
На рахунок стрімко наступає, не принижуйте зусилля нашіх воїнів. За 10 років не вийшли на межі Донецької області, за 3.5 роки повномаштабки не змогли взяти ні одного обласного центру. І ще дуже багато чого. А якщо є варіанти як допомогти силам оборони, то вперед ...
показати весь коментар
12.08.2025 09:16 Відповісти
+10
З методички )))
показати весь коментар
12.08.2025 08:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ну навіщо брехати?! Якщо СБС за добу вражається (в т.ч. трьохсотяться) в середньому 150 окупантів, то в цілому по всьому фронту це 450 3,14дорів і аж ніяк не 900 чи 1200 про що щоденно заявляє ГШ.
показати весь коментар
12.08.2025 07:41 Відповісти
Це сцирському допомагають писати потужні,переможні звіти(Щоб були вагомі аргументи до алясківської дупи(
показати весь коментар
12.08.2025 07:43 Відповісти
а літаки, артилерія, піхота по вашому спить?
показати весь коментар
12.08.2025 08:35 Відповісти
Цікаво, а звідки у Вас така формула розрахунку загальних втрат на основі звітів СБС? Можна якесь посилання або пояснення?
показати весь коментар
12.08.2025 08:38 Відповісти
З методички )))
показати весь коментар
12.08.2025 08:52 Відповісти
А Ви можете пояснити розрахунок утрат противника в живій силі і техніці, коли противник стрімко наступає, захоплює наші землі, населені пункти?
показати весь коментар
12.08.2025 08:57 Відповісти
Розрахунку втрат (не УТРАТ) нема, зведення (тому вони і зведення, бо сукупні з різних джерел) базуються на даних об'єктивного контролю всіх військ та різноманітних розвідок. 90% інформації - це інфа різноманітних розвідок, як наших так і партнерів, і сама точна отримується з середини рашки. Війська, тим більше в обороні, не можуть реально порахувати точно втрати противника з об'єктивних причин, бо та же арта б'є на десятки км і об'єктивного контролю до останнього часу взагалі не було, зараз трохи в цьому допомагають розвідувальні БПЛА, але це знову елемент розвідки.
На рахунок стрімко наступає, не принижуйте зусилля нашіх воїнів. За 10 років не вийшли на межі Донецької області, за 3.5 роки повномаштабки не змогли взяти ні одного обласного центру. І ще дуже багато чого. А якщо є варіанти як допомогти силам оборони, то вперед ...
показати весь коментар
12.08.2025 09:16 Відповісти
Так як вони самовипилюються або ж свої пускають в росход, то там втрати по скромному десь півтора мільйони.
показати весь коментар
12.08.2025 09:25 Відповісти
Не так швидко наступає,як ти зареєструвався..А ти часом не свинособака?
показати весь коментар
12.08.2025 11:43 Відповісти
Для Спаса допис..
показати весь коментар
12.08.2025 11:44 Відповісти
СБС це 12 підрозділів. Всього є більше 500 взводів, рот, батальйонів БпАК. Ще є піхота, артилерія.
показати весь коментар
12.08.2025 09:26 Відповісти
Що, тобі гєрасімов особисто доповів, скільки кацапів баранять та калічать на фронті? Яке ж ти нице і кумедне лайно...
показати весь коментар
12.08.2025 10:56 Відповісти
танчики останній тиждень стабільно по півдесятка у середньому щоденно, хіба що позавчора тільки один. Мабуть розвідка на "крилах" добре працює, і великі котушки для fpv ' є у достатній кількості)) Але все одно місячна статистика по танкам неухильно іде на спад.
Дуже помітне зменшення і по засобам ППО. Сподіваюсь що наші борти почнуть більш активніше працювати по землі по ближнім тилам за ЛБЗ. Було би тільки чим.
показати весь коментар
12.08.2025 07:53 Відповісти
Помітне зменшення кількості ППО - помітне не тільки по нулям в зведеннях ГШ ЗСУ, а і по кількості "прильотів" по засрашинським заводам, НПЗ тощо і відсутності у відосах-підтвердженнях навіть звуків стрілковки, не те що пусків "панцирів".
показати весь коментар
12.08.2025 10:54 Відповісти
До речі, відсутність стрілковки означає, що фактично перестала працювати система раннього виявлення та оповіщення. Бо військові частини та "мобільні групи" в засрашинців теж є в наявності, скрізь, і доволі велика кількість. А система раннього виявлення працює на основі системи радарів, які ... повибиті ЗСУ.

Дуже добрий знак. Дуже.
показати весь коментар
12.08.2025 16:15 Відповісти
Боженько! Бережи вояків ЗСУ!!!
показати весь коментар
12.08.2025 08:20 Відповісти
Минув 4192 день москальсько-української війни.
146! одиниць знищеної техніки та 980 чумардосів за день.
Броня присутня, арта та логістика норм.
Результативність ППО перевалила за 55000!
Слава ППО, Слава ЗСУ, Слава українському народові! Дякуємо партнерам. Всім добра, оркам смерть, корупціонерам грати. Переможемо.

P.s. 1 065 000 це більше, ніж все населення такого регіону як Калужська область.
показати весь коментар
12.08.2025 08:35 Відповісти
показати весь коментар
12.08.2025 08:39 Відповісти
Калузька обл.
показати весь коментар
13.08.2025 00:44 Відповісти
показати весь коментар
12.08.2025 10:22 Відповісти
це та багнюка, про яку розповідає трамп.
показати весь коментар
12.08.2025 12:35 Відповісти
Калюжскєй улус вже 0,98 темену презентував любітєлю бур'ятів та співати? Плем'я "бояропаклоннєкав" меншає день за днем!!! Клята орда від Балтики до Тихого, разом зі стада и лемінгів, які там розмножуються...
Щира дяка Воїнам за тяжку працю 24 /7 /7/365 ×11!!!!!
показати весь коментар
12.08.2025 13:19 Відповісти