10010 відвідувачів онлайн

Судитимуть посадовця військової частини на Одещині, який організував "дистанційну службу" підлеглим та привласнив 20 млн грн їхніх виплат, - ДБР. ФОТОрепортаж

махінації з виплатами військовим

Працівники ДБР завершили розслідування щодо заступника командира військової частини з Одеської області, який разом зі спільниками допомагав військовослужбовцям ухилятися від служби.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр ДБР.

Як зазначається, схема працювала просто: військові залишалися вдома, але за документами перебували на службі й отримували повне грошове забезпечення. Банківські картки з зарплатою вони передавали організаторам, які знімали кошти й залишали собі.

махінації з виплатами військовим
махінації з виплатами військовим
махінації з виплатами військовим
махінації з виплатами військовим
махінації з виплатами військовим
махінації з виплатами військовим
махінації з виплатами військовим
махінації з виплатами військовим
махінації з виплатами військовим
махінації з виплатами військовим
махінації з виплатами військовим

За даними слідства, за час дії схеми ділки оформили понад 20 "дистанційних" військових та привласнили до 20 млн грн. Лише за чотири місяці посадовець отримав майже 2,5 млн грн виплат, оформлених за чужу службу.

"У серпні 2024 року ДБР затримало заступника командира та чотирьох його підлеглих. Завдяки принциповій позиції слідчих завдані збитки державі відшкодовані повністю", - пояснили у ДБР.

Щодо військовослужбовців, які скористались послугами посадовця, ведеться окреме розслідування щодо ухилення від несення військової служби.

Обвинуваченим інкримінують зловживання службовим становищем, перевищення службових повноважень та ухилення від несення військової служби (ч. 2 ст. 364 КК України, ч. 5 ст. 27, ч. 4 ст. 409 КК України).

Санкція статей передбачає до 12 років позбавлення волі.

Топ коментарі
+13
заступника
а типу командир нічого не знав -віримо
показати весь коментар
12.08.2025 12:31 Відповісти
+10
Щодо військовослужбовців, які скористались послугами посадовця, ведеться окреме розслідування щодо ухилення від несення військової служби.
‐---------------------
Тоб то офіційно визнано, що ці 20 військових це ухилянти.
Гроші отримують від держави але на фронт ні ногою, бо відкупилися.
І таких військових до півмільйона (згідно комітету з безпеки і оборони ВР) сидить в тилу, відкупилися від фронту і ні разу не були на передовій за весь час війни.
Так , що мантра про нестачу піхоти, солдатів вже не проходить.
Є солдати, є військовослужбовці в ЗСУ в достатній кількості, просто через корупцію їх не використовують на фронті.
Одні військові по 3-4 роки воюють на фронті а інші блатні військові сидять в тилу 3-4 роки і на фронт їх не беруть.
показати весь коментар
12.08.2025 12:43 Відповісти
+9
"Зелена влада" безбожно краде і низи розшаталися, також крадуть, як влада. Це ж як потрібно довести корупцію до такого рівня, навіть в ЗСУ?
показати весь коментар
12.08.2025 12:33 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Є шо лярди привласнюють - це ж яку доріжку потрібно викласти
показати весь коментар
12.08.2025 12:30 Відповісти
заступника
а типу командир нічого не знав -віримо
показати весь коментар
12.08.2025 12:31 Відповісти
малий бізнес тисне ДБР , хлопці на дрони так збирають
показати весь коментар
12.08.2025 12:33 Відповісти
"Зелена влада" безбожно краде і низи розшаталися, також крадуть, як влада. Це ж як потрібно довести корупцію до такого рівня, навіть в ЗСУ?
показати весь коментар
12.08.2025 12:33 Відповісти
Як він вчасно, та за безцінь, свою хрущовку перебудував за гроші з посадового окладу та плюс надбавки під час московської війни!!!
Там працює, ціла СТСТЕМА з КАДРОВИКАМИ, аж до Києва!!
А цей йолоп-мародер, це лише «шістка» витратна!!
Кадровики із СХЕМАТОЗУ, сидять «рівненько» на дупі і чекають на панятих до себе та родичів?!!??
показати весь коментар
12.08.2025 12:34 Відповісти
Теж нам новина!
В Україні буйно квітне не лише дистанційна служба у ЗСУ, а й дистанційна робота, коли працівники на робочих місцях рахуються, їх роками ніхто не бачить, а зарплатню щомісяця отримують з їхніх карток керівники різних ланок!

Таке є в медицині, держпродсопоживслужбі, мінприроді, дошкільних та позашкільних закладах, вищій й фаховій передвищій освіті!
Ось де слід добряче пошукати!
показати весь коментар
12.08.2025 12:37 Відповісти
зсу це великий бізнес на великий жаль, гроші, гроші , гроші
показати весь коментар
12.08.2025 12:38 Відповісти
Вот из-за таких предателей на фронте бардак. Их нужно по законам военного времени.
показати весь коментар
12.08.2025 12:39 Відповісти
показати весь коментар
12.08.2025 12:43 Відповісти
Саме так!
показати весь коментар
12.08.2025 13:28 Відповісти
Ох уж эти заместители...
показати весь коментар
12.08.2025 12:44 Відповісти
Ото контрасти,війна це кров та гроші та брехня
показати весь коментар
12.08.2025 12:45 Відповісти
А ще гутарять, що Гітлер і Сталін були поганими. Там не розкрадалася власна країна і власна армія під час війни. Розстріл, конфіскація майна. А сім"ї - до концтаборів.
показати весь коментар
12.08.2025 12:45 Відповісти
показати весь коментар
12.08.2025 12:46 Відповісти
Збросить з літака як КАБ.
показати весь коментар
12.08.2025 12:50 Відповісти
Я так розумію, що Шмигаль саме за це ще 7 мільйонів преміальних дасть кожному «заступнику» війської частини.
показати весь коментар
12.08.2025 12:51 Відповісти
Карабін - шоб клятих ухилянтів стрілять, чи бурятів?
показати весь коментар
12.08.2025 13:00 Відповісти
За что судить,он же Памагал?)
показати весь коментар
12.08.2025 13:01 Відповісти
может им морально-психологичний стан не позволяв?
показати весь коментар
12.08.2025 13:28 Відповісти
Не позволяв отримувати зарплату, тому вони її віддавали "замку"? Точно, так і є!
А командир точно нічого про це не знав, ні в зуб ногою!
показати весь коментар
12.08.2025 13:43 Відповісти
Эх... Corruption... Corruption everywhere
показати весь коментар
12.08.2025 13:38 Відповісти
... ждун і диверсант .
показати весь коментар
12.08.2025 16:06 Відповісти
Служба по одеськи.
показати весь коментар
13.08.2025 20:19 Відповісти