9417 відвідувачів онлайн

Чоловіки до 22 років зможуть виїжджати за кордон. Доручив уряду опрацювати можливість, - Зеленський. ВIДЕО

Президент Володимир Зеленський доручив Кабміну опрацювати можливість полегшити виїзд за кордон для молодих українців. Замість вікового обмеження у 18 років встановлять межу у 22 роки.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Ми-Україна".

"Я доручив уряду разом з військовим командуванням опрацювати можливість спростити перетин державного кордону для молодих українців. На цей час є обмеження 18 років на кордоні. Я пропоную підвищити рівень до 22 років", - зазначив глава держави.

За словами Зеленського, це позитивна та правильна історія, що допоможу багатьом молодим українцям зберегти зв'язки з Україною та реалізуватись у навчанні в країні.

Топ коментарі
+56
Реальний рейтинг вже біля 0 ?
показати весь коментар
12.08.2025 16:21 Відповісти
+51
чергова тупа профанація для бидло марафону!!!
чому з 22 коли мобілізація з 25?
ну, от ***, хто небуть може пояснити мені, яка логіка в існуванні цього конченого гундосого малороса зе!гніди?
показати весь коментар
12.08.2025 16:23 Відповісти
+44
Молодих, здорових і витривалих випускати, а 50-річні з діабетом, гіпертонією чи хворим серцем нехай воюють? Вибачте, але це зебілізм якийсь...
В усі часи в усіх війнах мобілізовували, передусім, молодь, а 50-річних брали лише в крайніх випадках, як совки в 1942 чи німці в 1945...
показати весь коментар
12.08.2025 16:27 Відповісти

Завантаження...