10255 відвідувачів онлайн

Шмигаль провів розмову з очільником Rheinmetall Папперґером після його скарг на бюрократію в Україні

Шмигаль та Паперґер

Міністр оборони Денис Шмигаль провів телефонну розмову з директором концерну Rheinmetall Арміном Папперґером, після його скарг на проблеми з бюрократією в Україні.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу очільника Міноборони.

"Провів розмову з Арміном Паппергером, керівником Rheinmetall Group. Це наш давній і важливий партнер. Маємо зразкову співпрацю в трьох напрямках: бронетехніка, боєприпаси, системи ППО. У фокусі зараз розвиток спільних проєктів в Україні, зокрема будівництво заводу з виробництва артилерійських снарядів. Проговорили ключові етапи та робочі питання. Рухаємося за планом. Визначив покращену механіку координації. Працюємо разом чітко і швидко. Цінуємо нашу співпрацю", - йдеться в повідомленні.

Раніше Папперґер заявив, що наразі темпи зведення заводу боєприпасів в Україні просуваються не так швидко, як би хотілося.

Топ коментарі
+37
Шмигаль передав Паппергеру слова найвеличнішого Боневтіка **********, що в Україні немає корупції та бюрократичних перешкод і що Паппергер порохобот, порохоскот та кацапське ІПСО.
показати весь коментар
14.08.2025 01:28 Відповісти
+33
Шмигаль чітко роз'яснив німцям - скільки і кому потрібно ''занести'' - щоб зменшити бюрократичні перешкоди.

Так що в офісі Єрмака-Зеленського очікують на німецький транш на офшорні рахунки банди Зеленського.
показати весь коментар
14.08.2025 01:34 Відповісти
+17
У всьому винен був прем'єр міністр Шмигаль, але коли Шмигаль став міністром оборони все різко змінилось
показати весь коментар
14.08.2025 02:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Вау! Шмігаль виявляється ще й "няня" в єрмолковій спідниці...
показати весь коментар
14.08.2025 01:23 Відповісти
Шмигаль передав Паппергеру слова найвеличнішого Боневтіка **********, що в Україні немає корупції та бюрократичних перешкод і що Паппергер порохобот, порохоскот та кацапське ІПСО.
показати весь коментар
14.08.2025 01:28 Відповісти
У них навіть призвіща на ту саму букву починаються, а призвіще фріца на український лад буде Папперошенко. Можливо навіть родичі
показати весь коментар
14.08.2025 01:34 Відповісти
А брата? Брата він убивав? Фріц.
показати весь коментар
14.08.2025 09:28 Відповісти
Шмигаль чітко роз'яснив німцям - скільки і кому потрібно ''занести'' - щоб зменшити бюрократичні перешкоди.

Так що в офісі Єрмака-Зеленського очікують на німецький транш на офшорні рахунки банди Зеленського.
показати весь коментар
14.08.2025 01:34 Відповісти
+10% відкату за те що був сильно балакучим
показати весь коментар
14.08.2025 01:43 Відповісти
Ну це не по-пацанськи! +30% як мінімум. Пацана все ж таки обідив, має відповісти.
показати весь коментар
14.08.2025 09:29 Відповісти
Шмигло без пояснень видав коротеньку дозу сцянини в очі і продовжив деребан далі.
показати весь коментар
14.08.2025 01:50 Відповісти
зельоний 314здьож
показати весь коментар
14.08.2025 02:16 Відповісти
Німець скаржиться на бюрократію не в Німеччині? Смішно.
показати весь коментар
14.08.2025 02:27 Відповісти
У всьому винен був прем'єр міністр Шмигаль, але коли Шмигаль став міністром оборони все різко змінилось
показати весь коментар
14.08.2025 02:37 Відповісти
Скільки було положено Папперґером Шмигалю за усунення бюрократичних перешкод?
показати весь коментар
14.08.2025 03:47 Відповісти
може не бюрократія, а корупція?
показати весь коментар
14.08.2025 03:50 Відповісти
Коруптократія.
показати весь коментар
14.08.2025 05:27 Відповісти
Визначив покращену механіку координації

Не забувай озвучувати і масштабувати!
показати весь коментар
14.08.2025 06:08 Відповісти
Які заводи?? Хто дітей бюрократів та корупціонерів за кордоном годувати буде та жінок по курортах возити?? Пушкін?? Так його знесли! А на ці курорти гроші потрібні!! Знов таки хатинки будуються, авто міняються...Короче - яка така війна???
показати весь коментар
14.08.2025 06:24 Відповісти
Іспанський сором...Це так "покращують" репутацію України, що аж гай шумить, не кажучи вже про жахливий дефіцит всього на фронті.
показати весь коментар
14.08.2025 06:45 Відповісти
Як уже задовбали такі повідомлення----переговорили, обсудили, домовились іт.інш. НІ ПРО ЩО!
показати весь коментар
14.08.2025 06:59 Відповісти
Разговором по бюрократии - потужный удар,подсуньте им еще инцестняню,она во всех мелких деталях и органах разберется.
показати весь коментар
14.08.2025 07:02 Відповісти
Поки буде зєля, буде корупція. Поки буде корупція, буде війна. Поки буде війна, буде зєля. Коло замкнулось
показати весь коментар
14.08.2025 07:25 Відповісти
Шмигаль розяснив німцям, шо треба заносити йому особисто, а вже він все поділись, як шут накаже, і вже потім будівництво завершиться.
показати весь коментар
14.08.2025 07:25 Відповісти
Відповідно до наявної інформації, у біографії Дениса Шмигаля не згадується про проходження військової служби в армії. Його освіта та кар'єра пов'язані з економікою та менеджментом
показати весь коментар
14.08.2025 07:30 Відповісти
На місці німців одразу послав би нах. Цим зеленим тварюкам допомагають, ще. Цеж суцільні гнида та крадії. Вони ще про перемогу на гамномарафоні пропогандували. Яка перемога з такими покидьками та нечистотами.
показати весь коментар
14.08.2025 07:49 Відповісти
**** одні розмови проводять, а порішати "проблеми" слабо, чи то другоє....
показати весь коментар
14.08.2025 08:09 Відповісти
Няню, забули надати...
показати весь коментар
14.08.2025 08:16 Відповісти
Зелене кодло в своєму репертуарі. 3 роки воно гундосило на весь світ «дайте зброю», а тепер затягує будівництво такого необхідного заводу в Україні. Напевно обшуки зєліних дружків в Німеччині зрушили ситуацію з будівництвом.
показати весь коментар
14.08.2025 08:16 Відповісти
Шмиигаль почему-то не "поговорил" с теми, кто саботирует строительство завода, а с тем, кто пожаловался на саботажников.
показати весь коментар
14.08.2025 08:39 Відповісти
"ми не розуміємо, про які проблеми з бюрократією в Україні говорить папперґер" (С)
показати весь коментар
14.08.2025 08:49 Відповісти
Провів розмову?? Після таких заяв він має піти у відставку або поїхати на завод Рейнметал та САМОТУЖКИ копати траншеї під фундамент, подавати зварювальникам каву та електроди. На інше він все одно не здатен
показати весь коментар
14.08.2025 09:14 Відповісти
Нарешті пана німця ознайомили із тарифами "за дозвіл", за підключення, "за сприяння"...
показати весь коментар
14.08.2025 09:41 Відповісти
чому не провести розмову з пдорами-корупціонерами?
показати весь коментар
14.08.2025 10:25 Відповісти