8479 відвідувачів онлайн
3 889 45

Сійярто заявив, що ЄС нібито хоче повалити уряд в Словаччині, Угорщині та Сербії

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто стверджує, що керівництво Європейського Союзу хоче повалити уряд у його країні, а також у Словаччині та Сербії.

Як передає Цензор.НЕТ, про це він написав у своєму фейсбуці.

Він заявив, що ЄС нібито посилює тиск на уряди, які виступають за мир, дотримуються національних інтересів і не підкоряються Брюсселю.

"Сьогодні як ніколи ясно, що в Центральній Європі відбуваються дедалі жорсткіші дестабілізаційні, спрямовані на повалення урядів спроби зовнішнього втручання проти патріотичних урядів Словаччини, Угорщини та Сербії", - написав Сійярто.

Крім того, вінзгадав про "насильницькі події в Сербії", маючи на увазі антиурядові протести через трагедію в Новому Саді. Сіярто зазначив, що ці та інші події — це "різні розділи одного й того самого брюссельського сценарію".

Він також заявив, що розмовляв зі своїми колегами Юраєм Бланаром зі Словаччини та Марко Джурічем із Сербії й що вони погодилися "ще сильніше відстоювати суверенітет і мир".

Топ коментарі
+41
Так виходь з ЄС і пі3дуй в тайожний союз, клоун.
показати весь коментар
15.08.2025 02:34 Відповісти
+30
Ніхто мадярських під×уйловиків насильно в у ЄС не тримає - валіза, лижі, тайга, свобода. Але ж халявні європейські гроші ніякими ×уйловськими подачками не перекриєш - тому ці щури зі своїм вереском обісралися, як єрмак перед студентами.
показати весь коментар
15.08.2025 02:38 Відповісти
+26
Вони так за кацапію всі, але забули кацапо-анекдоти про поручика Ржевського:
Поручик Ржевский просыпается после пьянки и видит, что денщик Петруха чистит его обблёванный китель. Ну поручику, естессно, невздобняк стало - офицер, и так обблевался. Он и говорит денщику: - Знаешь, Петруха, вчера на балу встретил своего друга генерала, а он скотина так нажрался и обблевал мне весь китель.
- Да, Ваше Благородие, он вам не только китель обблевал, но ещё и в штаны насрал.
показати весь коментар
15.08.2025 02:33 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
15.08.2025 02:33 Відповісти
показати весь коментар
15.08.2025 07:22 Відповісти
Угорщина має вийти з ворожого до неї ЄС і відмовитись від грошей ЄС!
показати весь коментар
15.08.2025 09:19 Відповісти
Так виходь з ЄС і пі3дуй в тайожний союз, клоун.
показати весь коментар
15.08.2025 02:34 Відповісти
Не може, ху....ло йому особисто платить, а ЄС його країну утримує
показати весь коментар
15.08.2025 06:51 Відповісти
А де ж він тоді харчєваться буде?
Орбан довів Угорщину до стану, коли вона не може існувати без постійних достацій ззовні.
І Угорщина зараз приймає з усіх сторін - від ЄС достації як член ЄС, від ***** та Сі - хабарі за просування інтересів ***** і Сі в ЄС і НАТО - тобто - продають свій суверенитет за гроші. Якщо вони з ЕС і НАТО вийдуть - не буде грошей ані від ЕС , ані від ***** та Сі.
показати весь коментар
15.08.2025 09:52 Відповісти
Ніхто мадярських під×уйловиків насильно в у ЄС не тримає - валіза, лижі, тайга, свобода. Але ж халявні європейські гроші ніякими ×уйловськими подачками не перекриєш - тому ці щури зі своїм вереском обісралися, як єрмак перед студентами.
показати весь коментар
15.08.2025 02:38 Відповісти
Ой дэбииил….
Срочно, путин введи войска ! 🤣
показати весь коментар
15.08.2025 02:39 Відповісти
Ой пляяять, как они уже ******* эти "полезные идиоты", вот делать остальным нефуй как их смещать, хотели бы, сместили. Что такое Германии продавить в Словакии партию 100% проевропейскую?? Сербов вообще трогать не будут даже, там от смены больше вони поднимется, ну а Венгры, а что с венграми? Орбан? Кто такой Орбан? Как то так все это выглядит! Сиярто похож на Добби без носка, выполняет волю хозяина, по приказу хозяину, его хозяина!
показати весь коментар
15.08.2025 03:11 Відповісти
Причем он похоже понимает что в любом случае это конец его политической карьеры, а возможно и что ему светит срок. Следующее правительство обязательно поинтересуется жизнью и имуществом господина Сиярто, ну и я не удивлюсь если в Газпроме уже для него забронирован личный кабинет.
показати весь коментар
15.08.2025 09:02 Відповісти
✔️слова Трампа
«Я поставив запитання дуже, дуже розумному чоловіку - Віктору Орбану з Угорщини. Я спитав: «То чи може Україна перемогти Росію?» Він подивився на мене: «Яке дурне запитання». Він сказав: «Росія - величезна країна, і вони перемагають у житті, ведучи війни. Вони ведуть війни, Ось що вони роблять. Китай перемагає через торгівлю, Росія перемагає через війни».

Автор перекладу @Ostap Yarysh
показати весь коментар
15.08.2025 03:12 Відповісти
Методичку поміняли...тепер вже не Америка всим керує і влаштовує госперевороти
показати весь коментар
15.08.2025 03:13 Відповісти
Такі справи..нахлібники ще рота відкривають, та намагаються вкусити руку, яка годує, при цьому лижуть дупу тому, хто підкормлює..що маємо? А те, що уж доволі Європа ліберальна, а ось зібрались би годувальники, та велику дулю цієї троїцу показали і лад би настав дуже швидко, народ би без грошей сам би загнав фіцо-орбанів до ростова..алеж ні..годують, та тільки лайно псяче с себе обтирають з посмішкою..таке життя, така демократія, така тепер бабця Європа.
показати весь коментар
15.08.2025 03:29 Відповісти
Чи можна вважати цих прокацапленх націоналістами якщо вони власні нації ставлять в залежність і на службу ********** який їх довго і нужно експлуатував і принижував навязуючи космополітичну (інтернаціоналістичну) ідеологію? Це не національні патріоти. Це холуї **********. Корумповані і залякані Кожен з цих пострадянських лідерів так само як і Зєлєнскій мріє бути ****** (царем, диктатором, головним начальником) у власній країні. Такі виродки прагнуть необмеженої влади. Звичайні люди отримують блага заробивши їх чесною працею приносячи користь суспільству, а виродки і мерзотники прагнуть влади для грабунку і приниження. Якби у когось з цих додіків була краплина королівської крові вони б стали затятими монархістами. А так просто прагнуть зберегти владу якомога довше як *****...
показати весь коментар
15.08.2025 03:34 Відповісти
Нове Міжгірья Орбана - в Угорщині скандал
показати весь коментар
15.08.2025 04:18 Відповісти
показати весь коментар
15.08.2025 05:21 Відповісти
Безхребетне вічно сонливе ЄС хоче щось там повалити.))) Звучить як анекдот.
показати весь коментар
15.08.2025 05:58 Відповісти
Шибвнутий кацап детектед.
показати весь коментар
15.08.2025 07:00 Відповісти
Хуцпа в стилі ФСБ-ешних методичок для жунахвойд.
показати весь коментар
15.08.2025 06:49 Відповісти
показати весь коментар
15.08.2025 06:50 Відповісти
Яке воно кончане
показати весь коментар
15.08.2025 06:51 Відповісти
Цікаво, скільки ще ЄС буде терпіти та годувати ціх уйобікив?
показати весь коментар
15.08.2025 06:53 Відповісти
Мордва вона і у Європі мордва...
показати весь коментар
15.08.2025 06:59 Відповісти
В ***** в цеї ситауції ви б вже давно тихо лежали накормлені "новачком", тихі та холодні і не хвилювалися ні про що.
показати весь коментар
15.08.2025 07:01 Відповісти
У цього ******* вже почалося осіннє загострення.
показати весь коментар
15.08.2025 07:15 Відповісти
Ніколи не думав, що похвалю ************ півника сіярто. Слушну, дуже слушну ідею подав цей ************. Треба буде цей заказ сіярти озвучити в СБУ і в зовнішній розвідкі.
показати весь коментар
15.08.2025 07:26 Відповісти
А ніх*йова ідея...
показати весь коментар
15.08.2025 07:38 Відповісти
В ЕС є процедура копняка під зад і геть з союзу, тим хто не виконує і саботує всі рішення ЕС ?
показати весь коментар
15.08.2025 08:00 Відповісти
І правильно ЄС зробить, якщо знищить проросійські уряди в центрі Європи: мадяр, словак і сербів. Хоча мадяри і словаки і в Другій світовій війні були на боці зла - нацистської Німеччини.
показати весь коментар
15.08.2025 08:10 Відповісти
А чому ж до сих пір ви, придурки, в ЄС?! Вас же ж ніхто не тримає.
показати весь коментар
15.08.2025 08:20 Відповісти
Вы не понимаете. РФ может финансировать власть в Венгрии, но у них нет столько денег чтобы финансировать всю Венгрию. Потому у Орбана и его мудаков сложная задача - сосать бабки из Москвы в свои карманы, но при этом делать так чтобы Евросоюз не перестал кормить их стадо. У них получается, а лох тут как всегда - ЕС. Просто куколды.
показати весь коментар
15.08.2025 09:05 Відповісти
Так брехати його москалі навчили, чи мама його?
показати весь коментар
15.08.2025 08:23 Відповісти
Дурний піп його хрестив.
показати весь коментар
15.08.2025 08:34 Відповісти
Прикольно.
А Сіярто в курсі, що Сербія не входить у ЄС, чи здуру тупо прочитав телеграму з Москви?
показати весь коментар
15.08.2025 08:38 Відповісти
І це тільки звичайні вуличні протести. А що, якщо буде щось серьйозніше?
показати весь коментар
15.08.2025 08:54 Відповісти
Щоб повалити уряди Угорщини та Словаччини ЄС достатньо просто припинити їх фінансування.

І не треба таких складних інтриг.
показати весь коментар
15.08.2025 09:03 Відповісти
Цього не достатньо. Потрібна дискредитація псевдонаціоналістичної риторики в цих країнах історичними фактами та економічними показниками. Якщо виділяти на це кошти і системно працювати з ЗМІ та лідерами громадської думки то для зміни орієнтації населення достатньо 6 років. Якщо ж нічого не робити то демагогія буде процвітати як у нас - 34 роки і кінця не видно...
показати весь коментар
15.08.2025 09:32 Відповісти
якщо угорщині так погано в ЄС, чому не виходить зі складу? Щось не чутно таких заяв. А от мільярди від ЄС вимагає постійно, бо гола срака.
показати весь коментар
15.08.2025 11:51 Відповісти
Це ж треба, як людині нудно.
показати весь коментар
15.08.2025 19:27 Відповісти
Ну так может правительство Словакии Венгрии и Сербии само уйдёт