8431 відвідувач онлайн

РФ ніколи не прагнула просто захопити Крим чи Донбас, а лише захистити "русских", - Лавров

Лавров про Крим і Донбас

Глава МЗС РФ Сергій Лавров заявив, що Росія нібито ніколи не ставила за мету захоплення будь-яких українських територій, а хотіла лише захистити "русских".

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на росЗМІ.

"Росія ніколи не ставила за мету просто захопити території, чи то Крим, Донбас, Новоросія, а прагнула захистити "русских", - заявив Лавров

Також він сказав, що "якщо Зеленський так опікується Конституцією України, то варто згадати про статті, які зобов'язують" нібито зберігати права "русских".

Нагадаємо, раніше глава МЗС РФ Сергій Лавров заявив, що Росія нібито не відмовляється ні від двосторонніх, ні від тристоронніх зустрічей щодо "українського врегулювання", проте вимагає "поваги до безпеки Росії" та "прав росіян в Україні".

Топ коментарі
+27
Більше всього в світі рускіх знищила саме расія.
показати весь коментар
19.08.2025 15:00 Відповісти
+23
А-а-а!
То захистивши рузьгих, ви підете з Криму та Донбасу нагуй?
показати весь коментар
19.08.2025 14:58 Відповісти
+21
Геббельс волає та плаче від заздрісті.
Нажаль, ця стара армянська скотиняка шо прикидаєтся сруським не повісне на шибіниці а сдохне природнім шляхом
показати весь коментар
19.08.2025 14:59 Відповісти

Завантаження...