9816 відвідувачів онлайн

Настоятелю монастиря УПЦ МП у Старокостянтинові, який побив до смерті військового, оголосили про підозру

побиття

Настоятелю монастиря УПЦ МП у Старокостянтинові на Хмельниччині оголосили про підозру та обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави. Чоловіка підозрюють у побитті до смерті військового ЗСУ.

Про це повідомили у Хмельницькій обласній прокуратурі.

За процесуального керівництва Хмельницької окружної прокуратури 46-річному чоловікові повідомлено про підозру у заподіянні тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого (ч. 2 ст. 121 КК України).

Подія сталася в серпні цього року на території монастиря в місті Старокостянтинів.

Священник у стані алкогольного сп’яніння розпочав словесний конфлікт із 51-річним чоловіком. Під час суперечки він побив його, завдаючи численних ударів руками та ногами.

Від отриманих травм потерпілий помер на місці події.

Підозрюваному обрано запобіжний захід — тримання під вартою без права внесення застави.

Йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

Що передувало

3 серпня 2025 року на Хмельниччині на території монастиря УПЦ МП помер військовослужбовець. Місцевий депутат Сергій Жмурко стверджує, що інцидент стався після розпивання алкоголю між самим померлим і настоятелем. Священник Іосаф Горкавчук начебто побив військового. 

Топ коментарі
+23
Урка, за сумісництвом - високопоставлений піп москальської секти антихриста.
показати весь коментар
23.08.2025 20:24 Відповісти
+18
Чому це раптом колишні? Діючі. РПЦ з 1943 року є підрозділом у складі НКВД-КГБ-ФСБ
показати весь коментар
23.08.2025 20:42 Відповісти
+17
це резидентура для слідкування за летовищем. Але це таємниця, і про це ніхто не знає. Майже.
показати весь коментар
23.08.2025 20:50 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Урка, за сумісництвом - високопоставлений піп москальської секти антихриста.
показати весь коментар
23.08.2025 20:24 Відповісти
уважно почитай новину, небіжчик разом з "отцем" розпивали оковиту, мабуть прямо в храмі.
яке їхало таке здибало.
піп убив свого прихожанина і байдуже що це військовослужбовець.
показати весь коментар
23.08.2025 21:56 Відповісти
Ну, можливо, вони не зійшлися на грунті поглядів на російсько-українську війну... Настоятель дорікнув своєму опоненту, що він пішов проти "братнього народу"...
показати весь коментар
23.08.2025 22:52 Відповісти
якщо військовослужбовець йде в рпц то все з ним ясно, тим паче коли бухає з попом.
скоріше якусь "сестеру настоятельку" не поділили при попойці.
показати весь коментар
23.08.2025 23:21 Відповісти
Ну, всіх обставин ми не знаємо... Та й , можливо, й не дізнаємся ніколи - бо "друга сторона" вже нічого не скаже...А підозрюваний, навіть згідно з чинним законодавством, має право брехать у своє виправдання... Але вживання алкоголю з особою, погляди якої (офіційні), суперечать діяльності її опонента - доволі красномовне. Бо п"ють спиртне, до втрати контролю над собою, переважно, приятелі... Тому, "Скажи мені, хто твій друг, і я скажу, хто ТИ...". (Хоча, є і виключення - АЛКОГОЛІКИ... У них "друзі", це ті, хто "наливає"... Ці й з чортом питимуть... Згадай піратську пісню про "сундук мертвеца"...).
показати весь коментар
24.08.2025 05:32 Відповісти
Даа, в цій новині, "прекрасно"- все...
показати весь коментар
23.08.2025 20:26 Відповісти
Підозрюваному потрібно обрано запобіжний захід - утримання під вартою без права внесення застави на території Старокостянтиновського аєродрому.
показати весь коментар
23.08.2025 20:27 Відповісти
Із маячком для шахедів у дупі?))
показати весь коментар
23.08.2025 20:32 Відповісти
Так, так, відповів кулемет.
показати весь коментар
23.08.2025 20:34 Відповісти
Поліцейського звільнили за викриття правди про побиття ветерана працівниками ТЦК.
https://tsn.ua/********/politseyskoho-zvilnyly-za-vykryttia-pravdy-pro-pobyttia-veterana-pratsivnykamy-ttsk-2896823.html
показати весь коментар
23.08.2025 20:27 Відповісти
Єдиний умовно-чесний поліцай на цілу країну.
показати весь коментар
23.08.2025 21:23 Відповісти
Нещасний абіжєний московський попик, яким жити не дають злобніє укропи.
показати весь коментар
23.08.2025 20:32 Відповісти
половина настоятелів УПЦ МП - колишні співробітникі управління "В" ЦСН ФСБ.
показати весь коментар
23.08.2025 20:37 Відповісти
Чому це раптом колишні? Діючі. РПЦ з 1943 року є підрозділом у складі НКВД-КГБ-ФСБ
показати весь коментар
23.08.2025 20:42 Відповісти
ну так, цей горкавчук просто зараз у службовому відрядженні.
показати весь коментар
23.08.2025 20:46 Відповісти
Половина? Все и еще пидаров монахов и семинаристов не забудьте.
показати весь коментар
23.08.2025 21:32 Відповісти
Тим попам ще плоскоголові прихожани гроші носять, не буде грошей, та секта сама вимре
показати весь коментар
23.08.2025 20:39 Відповісти
КГБісти ще ніколи не були на самофінансуванні.
показати весь коментар
24.08.2025 00:55 Відповісти
Що робив український військовий у попа-резидента феесбешної секти кірюші гундяєва? Ну от що вони святкували разом? Схоже піп не захотів платити зраднику...
показати весь коментар
23.08.2025 20:42 Відповісти
Довбаний треш...у військовому містечку діє осередок ФСБ РФ під час війни...
показати весь коментар
23.08.2025 20:43 Відповісти
це резидентура для слідкування за летовищем. Але це таємниця, і про це ніхто не знає. Майже.
показати весь коментар
23.08.2025 20:50 Відповісти
у якому військовослужбовці розпивають алкоголь, у цій новині "прекрасно" все.
показати весь коментар
23.08.2025 21:58 Відповісти
надовічно підара
показати весь коментар
23.08.2025 20:43 Відповісти
замість чєловєколюбца - чєловєк-с-лубьянкі
показати весь коментар
23.08.2025 20:53 Відповісти
Чому лише 10 років загрожує, лише тому що ця 46-річна бидлота приховує своє справжнє нутро під платтячком?
Москальський піп виконав буквально заклик свого пахана Гундяєва і вбив українського військового, сподіваючись списати причину вбивства на побутовий конфлікт, а він напевне ж зовсім непобутовий, у слідчих є всі можливості відпрацювати версію про сплановане вбивство.
показати весь коментар
23.08.2025 21:01 Відповісти
За вбивство загрожує 10 років? Який у нас гуманний ККУ! Засудять на 8 років, відсидить 4 за взірцеву поведінку... Так не може бути.
показати весь коментар
23.08.2025 21:01 Відповісти
Коли вже цей кацапський гнидник буде заборонений?!
показати весь коментар
23.08.2025 21:14 Відповісти
а разве московский сатанат ещё не запретили в Украине?!
показати весь коментар
23.08.2025 21:27 Відповісти
Може поміняють його на наших полонених!
показати весь коментар
23.08.2025 21:34 Відповісти
К кресту прибить ржавыми гвоздями и сжечь, но вверх ногами---как сатану! В той конторе изначально все нквэдисты с семинарий изначально. Там невозможно получить приход, если ты не в обойме спецслужбы. Ясно очень давно.
показати весь коментар
23.08.2025 22:19 Відповісти
А просто, повісити, отого зкацапленого наймита фсшбешного в рясі, не пробували???
показати весь коментар
24.08.2025 00:51 Відповісти
У Старокостянтинові 3 серпня 2025 року на території монастиря УПЦ МП помер військовослужбовець. Місцевий депутат та поширене відео свідчать, що до смерті його міг побити настоятель монастиря, священник Іоасаф Горкавчук, після спільного розпиття алкоголю. Поліція призначила судово-медичну експертизу для з'ясування причин смерті, хоча офіційна версія спочатку вказувала на гострий панкреатит. Церква https://www.google.com/search?cs=0&sca_esv=831661049e449a6f&sxsrf=AE3TifPQFyS2P-U55hCJanxyP78crwGJaQ%3A1755995982328&q=%D0%B2%D1%96%D0%B4%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%B8%D0%BB%D0%B0+%D1%81%D0%B2%D1%8F%D1%89%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B0&sa=X&ved=2ahUKEwjJ2v_lmqKPAxW0hf0HHeZGHzwQxccNegQIIhAB&mstk=AUtExfAlrkib-************************-QCPnWltjsHslXcGqFEch4GPoEhSaZiI47E_dc8KB0DOQTUR8BwUlhBKNHGTukfTEVsD2X2EyayxIVDP-KyL9boHEWkKmeqLdl4olqzOAczMl3v1dSrazcQL1ynIX6oH9Vm9I6JBLtIL0jMinTjojR5BD79qxc2jpJFhScL7-2UncARcQq0KifbJ2AXbp0gG75pf-U0H2Wu4WhX-Q8ebXcPsf5LuBSzYWWUoAIXi14clnNE9Vm_c1y8nmBX1xbwcDLBm6aUH5ixVQ&csui=3 відсторонила священника від обов'язків, а розслідування триває.

Деталі події:

Дата: 3 серпня 2025 року.Місце: Територія монастиря УПЦ МП у Старокостянтинові.Постраждалий: 51-річний військовослужбовець.Підозрюваний: Настоятель монастиря, священник Іоасаф Горкавчук (УПЦ МП).

Обставини:

За даними депутата та відео з камер спостереження, конфлікт між священником і військовим виник під час спільного розпиття алкоголю.На відео видно, як священник б'є військового та наступає ногою на його горло.Пізніше тіло військового знайшли в тому ж місці, де його залишив піп.

Офіційна версія та розслідування:

Поліція заявила, що первинна причина смерті - гострий панкреатит, без ознак насильства.

Проте, після появи відео, поліція призначила комісійну судово-медичну експертизу для встановлення причин смерті, припускаючи, що конфлікт міг призвести до загибелі.

Реакція церкви:

УПЦ відсторонила настоятеля Іоасафа (Горкавчука) від обов'язків.

Подальші дії:

Розслідування інциденту триває для встановлення всіх обставин події.
показати весь коментар
24.08.2025 03:41 Відповісти
Поліція заявила, що первинна причина смерті - гострий панкреатит, без ознак насильства.======Менти смердючі разом з коновалами намагаються/намагались відмазати свинособаку...
показати весь коментар
24.08.2025 03:47 Відповісти
Московські більшовики вішали московських попів на церковних брамах.. Щось знали паскуди, хоча і ті, і ті - виплодки пекла.
показати весь коментар
24.08.2025 17:19 Відповісти