9103 відвідувача онлайн

Архієпископ Аляски перепросив за зустріч із Путіним: Глибоко шкодую за спровокований скандал

Архієпископ Аляскинський зустрівся з Путіним та згодом вибачився за це

Архієпископ Сіткинський та Аляскинський (Православна церква в Америці) Олексій, який провів зустріч із диктатором Володимиром Путіним під час його візиту до Анкориджа, перепросив за це.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода.

У своєму зверненні на ім'я предстоятеля Православної церкви в Америці Тихона він зазначив, що приносить "щирі вибачення" перед тими, хто зазнав болю, страждання чи подиву через його вчинок.

Олексій зазначив, що зустрівся з Путіним з мотивів прагнення до миру та почуття гостинності.

Проте, як сказав священник, багато людей дорікнули йому, що він прямо не звернувся до Путіна зі словами про необхідність миру в Україні. Він нагадав, що офіційна позиція Православної церкви в Америці, яка неодноразово засуджувала російське вторгнення в Україну, не змінювалася.

"Я глибоко шкодую про скандал, який спровокував", - пише він.

Митрополит Тихон зазначив, що архієпископ Олексій зустрівся із російським диктатором за своєю ініціативою, без благословення Синоду.

Нагадаємо, Путін відвідав меморіальний цвинтар в Анкориджі після переговорів із Трампом. Тоді священник подарував диктатору ікону Германа Аляскинського, а Путін подарував йому дві ікони.

Православна церква в Америці є автокефальною, тобто незалежною від інших помісних церков, включно з РПЦ. Її парафіяни - православні жителі США та Канади, серед яких є й вихідці з України.

Топ коментарі
+44
Пізно перепрошувати, ганебну справу зробив, зустрівшись із сатаною, яка кожного дня п'є кров українських дітей.
показати весь коментар
24.08.2025 14:29 Відповісти
+15
Це ненормально що українці в Америці і Канаді ходять в одну церкву з русскими.
показати весь коментар
24.08.2025 14:36 Відповісти
+14
Каїться? - чи так про людське око?
показати весь коментар
24.08.2025 14:29 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Каїться? - чи так про людське око?
показати весь коментар
24.08.2025 14:29 Відповісти
Уволить, нахрєн...
показати весь коментар
24.08.2025 17:19 Відповісти
А це як підрізав на трасі, потім моргнув аварійкою, - типу вибачаюсь і погнав далі гадити і моргати, гадити і моргати. Паскудство.
показати весь коментар
25.08.2025 01:23 Відповісти
Пізно перепрошувати, ганебну справу зробив, зустрівшись із сатаною, яка кожного дня п'є кров українських дітей.
показати весь коментар
24.08.2025 14:29 Відповісти
Де баблом запахла- там вже поряд і церква...
показати весь коментар
24.08.2025 15:05 Відповісти
Ласкаве теля дві матки ссе
показати весь коментар
24.08.2025 14:30 Відповісти
TACO, знову таке TACO!
показати весь коментар
24.08.2025 14:34 Відповісти
Це ненормально що українці в Америці і Канаді ходять в одну церкву з русскими.
показати весь коментар
24.08.2025 14:36 Відповісти
Вони і в Україні ходять в одну церкву, яка ще і кацапська на додачу, з ряженими в попів агентами фсб. А якщо їх запитати, скажуть щось на зразок, какаяразніца. Я би таких штрафував на виході з того сатанинського притону, для початку на 100к грн, на перший раз. Другий раз, конфіскація і депортація, на родіну-уродіну. Вони державну зраду прикривають середньовічною байкою про мужика на небі.
показати весь коментар
24.08.2025 15:19 Відповісти
💯!
показати весь коментар
24.08.2025 17:38 Відповісти
Вони кажуть - "в порошенківську церкву нє пайдьом!!!"
Питав особисто неодноразово.
показати весь коментар
25.08.2025 10:18 Відповісти
Чергова продажна кацапська сволота хоче "пройти між каплями". А то замість США в Магадані опиниться.
показати весь коментар
24.08.2025 14:38 Відповісти
Не поможет! И Бог не простит( возможно самоуверенно). Это не Грех! Это отступничество! А дальше пусть Архангелы разбираться!
показати весь коментар
24.08.2025 14:40 Відповісти
Тепер йдинах!
показати весь коментар
24.08.2025 15:06 Відповісти
попи здували с вікон мухи
показати весь коментар
24.08.2025 15:09 Відповісти
Помолясь
показати весь коментар
24.08.2025 15:26 Відповісти
Пізно всрався
показати весь коментар
24.08.2025 15:44 Відповісти
Всрався коли всрався, пізно облизався
показати весь коментар
24.08.2025 17:36 Відповісти
ЦЕ НГАЗИВАЄТЬСЯ-"І ВОЗВЕЛИЧУ Я КУЙЛА.СЛУГУ ДИЯВОЛА НА ЗЕМЛІ, А ПОТІМ ЗРОБЛЮ СЛОВЕСАМИ ПОКАЯННЯ" ПОКИДЬОК
показати весь коментар
24.08.2025 15:44 Відповісти
А архієпископ Львівського Метра що сказав??
показати весь коментар
24.08.2025 15:44 Відповісти
Цікаво, а чому він просить вибачення у мирян, в не у Бога? Здається ото і все, що потрібно знати про усіх тих бізнесменів-церковників.
показати весь коментар
24.08.2025 16:05 Відповісти
И оно хочет сказать, шо это не планировалось заранее, и иконы х-ло прихватил с собой случайно?
показати весь коментар
24.08.2025 16:41 Відповісти
Нічого особистого(православного) просто бізнес.
показати весь коментар
24.08.2025 16:41 Відповісти
архієпископ Олексій - це співробітник фсб, чи вам це досі не відомо?
показати весь коментар
24.08.2025 17:32 Відповісти
**** православная(с)
показати весь коментар
24.08.2025 17:35 Відповісти
натворил дерьма и теперь открещивается

... ПОЧЕМУ У СОБАКИ НОС ВПЕРЕДИ А ХВОСТ СЗАДИ ???
ПОТОМУ ЧТО С НАЧАЛО НАДО ПОНЮХАТЬ
ЗАТЕМ ВИЛЯТЬ ХВОСТОМ
показати весь коментар
24.08.2025 18:26 Відповісти
Спочатку зустрівся з убивцею,благословив його,а потім каже,що помилився.Так завжди у тої церкви,що пошла від рпц.Той архієпископ сам казав,що кожен рік їздить до рашки,а навіщо?.Брехуни.❤️🇺🇦❤️