10544 відвідувача онлайн
8 826 62

Місто без будинків, людей та дерев: кадри зруйнованого Торецька. ВIДЕО

У мережі показали відео зруйнованого росіянами Торецька. На кадрах аеророзвідки — те, що залишилося від колись 35-тисячного міста Донецької області.

Жодного вцілілого будинку, лише вулиця з випаленими деревами. "Ось таке, без прикрас, "асвабаждєніє", яке несе російський рейх", — йдеться у дописі під відео, — пише Цензор.НЕТ.

Топ коментарі
+21
Ці кадри потрібно транслювати на весь світ
показати весь коментар
27.08.2025 23:18 Відповісти
+21
А на яке майбутнє чекали, обираючи російських коміків у владу?...
показати весь коментар
27.08.2025 23:20 Відповісти
+21
А питання доречне, бо 73% могут павтаріть...
показати весь коментар
27.08.2025 23:23 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ці кадри потрібно транслювати на весь світ
показати весь коментар
27.08.2025 23:18 Відповісти
Асвабадили
показати весь коментар
28.08.2025 01:37 Відповісти
А на яке майбутнє чекали, обираючи російських коміків у владу?...
показати весь коментар
27.08.2025 23:20 Відповісти
А питання доречне, бо 73% могут павтаріть...
показати весь коментар
27.08.2025 23:23 Відповісти
Я не прихильник еварталу і в 2019-му тоді ще говорив проти них. Але ти думаєш, що обрали б інших і цього б не було? Я дуже в цьому сумніваюсь...
показати весь коментар
28.08.2025 00:02 Відповісти
Не сумнівайся. Бо не було б. Бо активно до цього готовились, а не до шашликів.
показати весь коментар
28.08.2025 00:56 Відповісти
Напад кацапів абсолютно не залежав від прізвища президента.
показати весь коментар
28.08.2025 01:15 Відповісти
Але попередній презедент будував лінії оборони на Сході - https://www.radiosvoboda.org/a/news/27195752.html
А зеленский їх здавав рашистам - https://dn.depo.ua/ukr/dn/zelenskiy-ukraina-gotova-demontuvati-svoi-ukriplennya-i-vidbuduvati-mist-u-stanitsi-20190708991309
Е залежність від призвищ, хоча майже всі українськи змі, на передодні виборов писали - він Вальцман, жид, і більшість обурювалась - та скіки нами будуть править жиди - і обрала дійсного жида. Отак.
показати весь коментар
28.08.2025 02:43 Відповісти
хто по національності були батьки Порошенка

Згідно з інформацією з відкритих джерел, батько Петра Порошенка, Олексій Іванович Порошенко, народився в селі Саф'яни, яке на той час входило до складу Румунського королівства.

Щодо національності його батьків, Івана Євдокимовича Порошенка та Євдокії Євдокимівни (до шлюбу Руденко), джерела вказують, що вони були громадянами Румунії, а їх імена мають слов'янське походження.

Мати Петра Порошенка, Євгенія Сергіївна Григорчук, також має слов'янські імена у своєму роді, що вказує на її слов'янське походження.

Слід зазначити, що поширювалися чутки та фейки про нібито єврейські корені сім'ї Порошенка, зокрема прізвище "Вальцман". Однак ці відомості спростовуються даними з офіційних біографій та документів.

хто по національності були батьки Януковича

Батько, Федір Володимирович Янукович: за словами Віктора Януковича, його предки по батьковій лінії були "литовськими поляками, католиками". Його батько народився на Донбасі, але родина походила з Білорусі, зокрема із села Януки Вітебської області.

Мати, Ольга Семенівна Леонова: згідно з біографічними даними, вона була за національністю росіянкою.
показати весь коментар
28.08.2025 08:20 Відповісти
Зеленський здавав рашистам лінії оборони тому що він не лох!
показати весь коментар
28.08.2025 07:58 Відповісти
Ті хто так стверджує, просто заперечують реальність. Або просто тупі дегенерати.
показати весь коментар
28.08.2025 09:56 Відповісти
Не кажи дурні. На кацапії дуже активно підтримували прихід довбня з КВНу. Бо розуміли, що це буде як у дитини цукерочку відібрати.
Тобі краще потрібно було слідкувати за подіями на кацапії в цей час, аби це побачити.
показати весь коментар
29.08.2025 15:49 Відповісти
Підтримували. Але щось не склалося, як ми зараз бачим. Але напад вони готували незважаючи хто буде керувати Україною.
показати весь коментар
29.08.2025 19:05 Відповісти
Нічого вони не готували. Бо підготовленного нападу небуло.
А були каца3,14дорські понти, якими вони гадали, що з'явившись у всій своїй красі україці від них повтікають. Неповтікали.
Самовпевнені були що їм, гандонам все зійде з рук, тому вчиняли, так як завжди.
показати весь коментар
30.08.2025 21:56 Відповісти
Не ображай президента, бо він обраний народом України, а якщо тобі не подобається вибір, то чекай наступних виборів.
Зе робить все, що може, під його талант грати "нещасному" Україні допомагають. І ніхто так професійно зіграти прохання в Україні не зможе.
А якщо тобі не втерпі, то валізу, вокзал, Польща, якраз встигнеш до збирання яблук).
показати весь коментар
28.08.2025 07:08 Відповісти
Один із ПАРЖАТЬ ?
показати весь коментар
28.08.2025 07:58 Відповісти
"чекай наступних виборів" - скільки ще чекати?
показати весь коментар
28.08.2025 08:22 Відповісти
Я там жил, но ракурс не узнаю
показати весь коментар
27.08.2025 23:23 Відповісти
зі сторони нєлєповки, був похожий "спиляний" терикон з тирчащим "останцем". ну це було дуже давно.
показати весь коментар
27.08.2025 23:37 Відповісти
Думаю що на останніх кадрах - проспект Шахтарів. За радянських часів по ньому тролейбус ходив, а далі не знаю. Крайній раз був там у дев'яності.
показати весь коментар
28.08.2025 09:53 Відповісти
У цьому відео вбачаю майбутнє мацкви.
показати весь коментар
27.08.2025 23:31 Відповісти
Так! Забути не можна, пробачити неможливо. Закон бумеранга ще ніхто не відміняв. Бумеранг приходить в несподіваний час. Не питай: «За що все це нам?» Краще озирнися назад і згадай свої страшні гріхи, що зроблені проти Божого Закону та людства. Закон Божий - вічний і незмінний.
показати весь коментар
28.08.2025 12:10 Відповісти
Сльози.. Майже фізичний біль, як за втратою близької людини((((. Будьте ви кацапи прокляті, виродки людського роду, прокляті навічно!
показати весь коментар
27.08.2025 23:36 Відповісти
все проходить і це пройде.... мудрий усталий наріт вибере грузинську українську ЗЄльону мєчту

.
показати весь коментар
27.08.2025 23:52 Відповісти
кого б не вибрав український народ, той "хто" завжди комусь не сподобається. Традиція.
показати весь коментар
27.08.2025 23:56 Відповісти
мене "комусь" не цікавить, мене хвилюють українці, які харкають кровью своїх дітей.

.

.
показати весь коментар
28.08.2025 00:03 Відповісти
досить вже акцентів та маніпуляцій.
показати весь коментар
28.08.2025 10:32 Відповісти
Пропонуєш Донбас росіі віддати...що ще пропонуєш віддати?
показати весь коментар
28.08.2025 03:51 Відповісти
Пропонуєш відновлювати той хлам? Тільки за твій рахунок!
показати весь коментар
28.08.2025 07:54 Відповісти
Не за рахунок росіі, а за мій рахунок...так а що ще пропонуєш віддати росіі?
показати весь коментар
28.08.2025 08:12 Відповісти
Крим і Донбас, які вже не повернеш і населення Криму і Донбасу - вороги України. Кримських татарів тільки шкода. А от Південь, Мелітополь, Бердянськ, Каховку, ЗАЕС... необхідно повертати
показати весь коментар
28.08.2025 08:28 Відповісти
А українців на окупованих територіях тобі не шкода...наперед знаю відповідь - там нема українців...приблизно, як сталін - https://siver.com.ua/news/nakaz_stalina_270_za_jakim_vsi_poloneni_nazivalisja_zradnikami_batkivshhini_1941/2017-08-18-21037
показати весь коментар
28.08.2025 08:37 Відповісти
Навряд чи там є українці, хитріші вже виїхали, інших москалі вже знищили. Москальську тактику геноциду українців ніхто не відміняв.
показати весь коментар
28.08.2025 08:48 Відповісти
Чий Крим?
показати весь коментар
28.08.2025 14:12 Відповісти
А в тебе не можна питати чий Крим?
показати весь коментар
28.08.2025 14:42 Відповісти
Питання "чий Крим" ти вважаєш провокацією і відповідати на нього не хочеш. Типовий виборець Зеленського.
показати весь коментар
28.08.2025 17:12 Відповісти
Стережись власної тіні - це твоя темна сутність.
показати весь коментар
28.08.2025 20:56 Відповісти
Куди назад?
показати весь коментар
28.08.2025 21:18 Відповісти
За такі страшні злочинні діі , які робляться москалями
з нашими містами і селами ,
путіна потрібно четвертувати живцем , бо це
за межею можливостей 😡
показати весь коментар
28.08.2025 00:11 Відповісти
І людям з таких міст компенсацій років 100 чекати треба,бо " комісія не в змозі дістатися"
показати весь коментар
28.08.2025 00:54 Відповісти
І допомогу ВПО( аж 2000 грн.) теж- вибірково,бо якщо в тебе більше ніж 9444 грн., то допомоги - болт! Бо то " заможна людина".
показати весь коментар
28.08.2025 01:01 Відповісти
Ще до війни була наукова дискусія, що планета перенаселена і на всіх ресурсів планети не вистачить. Була цікава точка зору, що є невидима сила, яка буде зменшувати тривалість життя людей сумнівними продуктами і провокувати війни. Перенаселення не буде.
показати весь коментар
28.08.2025 02:45 Відповісти
Думаєш китайці вимруть?
показати весь коментар
28.08.2025 03:53 Відповісти
Китай вже давно не лідер по кількості населення. Зараз лідирує Індія.
показати весь коментар
28.08.2025 07:08 Відповісти
навряд чи, бо китай запустив державну програму підвищення народжуваності, там за 5-10 років буде більше 2 млрд.
показати весь коментар
28.08.2025 14:11 Відповісти
Підкажить, як взагалі ту виплату оформити? В мене родич щойно переїхав до іншого міста, начебто тимчасово, але схоже що назавжди. До яких дверей треба зайти та подати заяву на якісь виплати впо?
показати весь коментар
28.08.2025 09:56 Відповісти
Можна зателефонувати на гарячу лінію будь-якого міста. Також звернутись у ЦНАП. Хтось та підкаже.
показати весь коментар
28.08.2025 16:36 Відповісти
Ось такий він, руський світ. Безглуздий, тупий та ********.
показати весь коментар
28.08.2025 06:06 Відповісти
... агресивний,
показати весь коментар
28.08.2025 08:04 Відповісти
Часте запитання у чаті YouTebe "За что вы нас так ненавидите?" Питання у відповідь: "А ви б любили окупантів, які з вами подібне зробили, показуючи їм подібні відео?".
Відразу немає відповіді, але пізніше у всіх завчена відповідь: "Так, України не буде, хто за нас сидітимуть у клітці, хто проти нас - усіх розстріляє"
Щоб не наступити на ті ж граблі, потрібно пам'ятати всі звірства окупантів і передавати з покоління до покоління!
показати весь коментар
28.08.2025 07:59 Відповісти
Узкій мір прішол...
показати весь коментар
28.08.2025 09:48 Відповісти
Суки, що наробили. Будьте ви прокляті на віки-вічні. Падлота.
показати весь коментар
28.08.2025 11:59 Відповісти