8747 відвідувачів онлайн

В Росії злетіли стратегічні бомбардувальники, - моніторингові канали (оновлено)

рф,ту95

Ввечері 27 серпня в Росії піднялись в повітря стратегічні бомбардувальники Ту-95мс.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на телеграм-канал monitor.

"Відмічено зліт 2х бортів Ту-95мс з аеродрому"Оленья" станом на 23:30. Кількість бортів буде уточнюватись у подальшому. Про фактичні загрози буде оголошено окремо", - йдеться в повідомленні.

Станом на 00:50 повідомляється, що в повітрі вже 3 борти Ту-95мс

Топ коментарі
+23
ЗЄля, так де ж таки ті хвальоні Фламінго, на які витрачено народні гроші ?
.
показати весь коментар
27.08.2025 23:59 Відповісти
+21
ТРУМП ВІТКОФ - ваш вихід клоуни. Розкажіть ще раз про те як РФ хоче мир, про гарантії безпеки, про те які папірці ви підпишите і скільки територій ми за ці папірці має віддати

клоуни блін
показати весь коментар
28.08.2025 00:00 Відповісти
+12
Тому що Україна їх віддала сша і Сосії в обмін на гарантії безпеки. Тепер сша і Сосія хочуть в України ще забрати частину України в обмін на такі ж гарантії
показати весь коментар
28.08.2025 01:20 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ЗЄля, так де ж таки ті хвальоні Фламінго, на які витрачено народні гроші ?
.
показати весь коментар
27.08.2025 23:59 Відповісти
Не до України зеленському з стефанчуками, міндіча відмазують по Європі! А Українці, для них, то таке…
показати весь коментар
28.08.2025 01:18 Відповісти
зеленский ссцыкло бункерное - за 3 года войны ни разу не епанул по масквабаду.. позорищн квартальное ..
показати весь коментар
28.08.2025 04:26 Відповісти
Цікаво, а що ти зробив за 3,5 роки? Тобі хочаб мужності вистачило данні в тцк обновити?
показати весь коментар
28.08.2025 06:25 Відповісти
Фламінго завдання виконали, добавили кілька процентів до рейтингу перед Днем незалежності
показати весь коментар
28.08.2025 01:32 Відповісти
та й полетіли ті Фламінго собі геть у вирій за Грицьком та Одаркою, Паляницею та Рутою, Пеклом та.... скільки вже їх було

мудрогельно ЗЄльонських фейків

.
показати весь коментар
28.08.2025 03:18 Відповісти
мені та діваха моддельного вигляду, типа главний інженер, одразу не сподобалась

.зрозумів - чергове фуфло ЗЄля гонить !

.
показати весь коментар
28.08.2025 03:21 Відповісти
ну якщо у джеймсбонді спеца по ядернії зброї грає деніз річардс
то зелені так саме думають
показати весь коментар
28.08.2025 05:42 Відповісти
ТРУМП ВІТКОФ - ваш вихід клоуни. Розкажіть ще раз про те як РФ хоче мир, про гарантії безпеки, про те які папірці ви підпишите і скільки територій ми за ці папірці має віддати

клоуни блін
показати весь коментар
28.08.2025 00:00 Відповісти
Трамп тягне час , яко
показати весь коментар
28.08.2025 00:04 Відповісти
на трампа всем кацапам НАСРАТь - он такой же терпила как и ЗЕ-плесень..
показати весь коментар
28.08.2025 04:27 Відповісти
Суки недобитки. Зеля давай їбаш фламінгами своїми по всіх рашистських нафтозаводах
показати весь коментар
28.08.2025 00:08 Відповісти
***** відсипав Тампону і Віткофу мішок алмазів і отримав черговий дедлайн на знищення України. Ми ж повинні перетворити цей дедлайн на пускання крові рашистам і їх економіці. Щоб ***** просило переговорів а не ми
показати весь коментар
28.08.2025 00:11 Відповісти
А почему из Украины не взлетают бомбардировщики и не бомбят города агрессора??
показати весь коментар
28.08.2025 00:43 Відповісти
Тому, що літаки попиляли під харантії.
показати весь коментар
28.08.2025 01:03 Відповісти
Тому що Україна їх віддала сша і Сосії в обмін на гарантії безпеки. Тепер сша і Сосія хочуть в України ще забрати частину України в обмін на такі ж гарантії
показати весь коментар
28.08.2025 01:20 Відповісти
а нахєра США були совкові застрілі на 50 років бомбери?! придумай шось смішне
показати весь коментар
28.08.2025 01:33 Відповісти
Бо вони ********. Досі
показати весь коментар
28.08.2025 03:15 Відповісти
США ?
показати весь коментар
28.08.2025 05:30 Відповісти
25 років тому Україна передала Росії ракети та стратегічні бомбардувальники - в обмін на передане озброєння Москва скасувала частину боргу за газ.

Уhttps://www.radiosvoboda.org/a/skhemy-23-roky-tomu-kyyiv-viddav-moskvi-rakety-za-hazovi-borhy-teper-rosiya-obstrilyuye-nymy-********-/32532453.html першій частині з циклу розслідувань «Схеми» знайшли докази тому, що армія РФ обстрілює українські міста переданими у 1999 році крилатими ракетами Х-55.

У продовженні журналісти розповідають вже про стратегічні бомбардувальники, які українська влада також віддала РФ чверть століття тому, і частина з яких тепер - у бойовому складі армії РФ.

Журналісти встановили це за допомогою аналізу серійних номерів літаків у розшуканій в архіві угоді тих часів, даних з міжнародних авіареєстрів, а також завдяки співставленню з номерами бомбардувальників, що зараз - за даними української розвідки - використовуються армією РФ.
показати весь коментар
28.08.2025 10:37 Відповісти
Маса палива (авіаційний гас марок: Т-1, ТС-1 або Т-2) може досягати 100 тонн і становить до 50% від злітної маси літака.
Найкраще збивати літаки, коли вони злітають з повними баками.
Обстрілювати аеродром "Оленья"
показати весь коментар
28.08.2025 01:09 Відповісти
А де наші тушки, ту -33 хоча б із х-22? А я скажу, де.
Виявилося, що 25 років тому Україна віддала Росії 11 своїх літаків. Країна-агресорка досі використовує їх. Експрезидент Леонід Кучма розповів, як так сталося.
Журналісти "Схем" провели сенсаційне розслідування та встановили, що Україна свого часу передала до Росії 11 своїх стратегічних бомбардувальників Ту-160 і Ту-95МС та інше озброєння на суму 275 мільйонів доларів для погашення газових боргів. Відомо, що це відбулося за президентства Леоніда Кучми, передає 24 Канал.

Віддали за надумані борги, коли крали, щоб кучмо скупило всі Карлові Вари, І де хоча б заочний суд над кучмою за це?
показати весь коментар
28.08.2025 01:44 Відповісти
ту-22 точніше.

Ось зараз на Україну будуть тиснути віддати неокуповану частину Донбасу. А чому ніхто не пропонує ані у нас, ані на міжнародному рівні вирішувати територіальні питання, що зайшли в глухий кут або через які роками ллється кров, через референдум, тільки легітимний, на нормальних бланках, з міжнародними спострерігачами, не під дулами автоматів? Головне джерело влади - це ж народ, в усіх конституціях. Як путлер буде проти, то нехай пояснить, Народ не має вирішувати, він має гвалтувати народ? Чи які аргументи, тут би можна було його підловити.
показати весь коментар
28.08.2025 01:46 Відповісти
Конституція на паузі!
показати весь коментар
28.08.2025 01:57 Відповісти
Я не голосував за узурпацію влади.
показати весь коментар
28.08.2025 02:18 Відповісти
И чего вы тут пишете? Таких как вы почти 40% (не голосовавших) по.уистов. организовывайтесь и проводите референдум. Только мы на него не прийдем, потому что нам похер
показати весь коментар
28.08.2025 07:19 Відповісти
Проблема в тому, що бути джерелом влади, це означає делегувати владу конкретний особі чи групі осіб і на цьому все до наступних виборів.
показати весь коментар
28.08.2025 02:54 Відповісти
А народ він обдурив, йшов як борець із корупцією і миротворець, я писав, мир може від нього і не залежати повністю, але оте, що він коїть, відкрито підтримуючи корупцію, це все через край! Люди вийшли, злякався, так реєстри позакривав і ще купу всього для тих, кому війна мати рідна. А з судами що коїться, вони просто не спроможні боротись із корупцією. Гнила голова.
показати весь коментар
28.08.2025 03:03 Відповісти
Ботоферма, ви собі нікнейми оригінальні почнете придумувати? Постійно ім'я - іменник, прізвище - прикметник. Комік Прикольний, кріпак кріпацький - вам за креативність не доплачують?

Україна - унітарна держава. А не союз областей.
Тому рішення, що робити з частиною України, приймає вся Україна.
Кремлядські наративи запхай собі назад в дупу, український прапорець не завадить побачити, що ти, новонароджене вчора - звичайний кацапський бот і калоїд.
показати весь коментар
28.08.2025 06:39 Відповісти
Назло ахметці треба віддати кацапам частину України - ти це нам намагаєшся втюхати, кацапе з-під VPN?
показати весь коментар
28.08.2025 06:40 Відповісти
зєля то лялька на шнурку, розумово обмежене
показати весь коментар
28.08.2025 02:45 Відповісти
твой кремлевский *****..
показати весь коментар
28.08.2025 03:55 Відповісти
Німці відправляли євреїв на захист країни?..

І чого це "на смерть"? По-твоєму, ЗСУ жодного кацапа не вбили, а лише самі помирають?

Досить дивитись скарабєєву і солов'їний послід, кацапи чудово здихають від пострілів мобілізованих українців.
показати весь коментар
28.08.2025 07:01 Відповісти
Примусова праця заборонена, а служба в поліції - це не конституційний обов'язок захищати Україну на війні, а праця, на яку можна піти лише добровільно. То як ти заженеш "жінок та непридатних" у поліцію?

Вся ця маячня - чергова відмазка, аби перечекати - може, війна закінчиться до того, як мобілізовані поліцейські стануть трьохсотими чи двохсотими і тебе все одно мобілізують?

Після мобілізації всіх фейково непридатних родичів народних депутатів, суддів, спецназівців, все одно до тебе дійде черга, бо їх не так багато. Ти на цей випадок підстрахувався, чи не так - закликаєш провести незаконний референдум про вихід частини України з-під юрисдикції України.
показати весь коментар
28.08.2025 06:49 Відповісти
+++
показати весь коментар
28.08.2025 07:22 Відповісти
Тут би непогано провести Павутина 2.0.
показати весь коментар
28.08.2025 02:55 Відповісти
7 разів гепнуло так що трясеться дім в 5 поверхів. Привіт Трампу - Віткоффу і всій сволоті, яка облизує ідіота - міжнародного бандита Путіна. Хай так гепає вам і вашим діточкам.
показати весь коментар
28.08.2025 03:06 Відповісти
Вдарили по Прип'яті. Там же нема нічого, путлер зовсім дахом поїхав?
показати весь коментар
28.08.2025 03:13 Відповісти
3 ракети на покинуті руїни?
показати весь коментар
28.08.2025 03:15 Відповісти
Може в ЧАЕС цілили?!
показати весь коментар
28.08.2025 03:16 Відповісти
Там є радіація, яка в грунті. Звісно можна далі іржати з русні
показати весь коментар
28.08.2025 03:23 Відповісти
І навіщо ракети по радіації в грунті?
показати весь коментар
28.08.2025 03:33 Відповісти
Щоб радіацію підняти в повітря. Бо коли люди на екскурсії в Прип'яті, навіть взуттям заборонено землю колупати, бо потім людина не пройде контроль радіації. А чому ракетами? Так можуть собі дозволити, бо вони у них є, на відміну від нас
показати весь коментар
28.08.2025 03:50 Відповісти
Та там же все одно ніхто не живе
показати весь коментар
28.08.2025 04:03 Відповісти
Так облако радіації піде туди, де хтось живе... Господи, що сталося з освітою у людей? Божечки((((
показати весь коментар
28.08.2025 04:04 Відповісти
Та не піде радіоактивна хмара: воно швидко осяде, плюс значна маса радіоактивних ізотопів розпалась за 39 років , плюс до Києва 100 км+ , плюс вітер на білорусь.

А ракети - або фальш-ціль, або щось надибали . Просто обстрілювати ґрунт за кілька лямів баксів рашисти не будуть
показати весь коментар
28.08.2025 04:19 Відповісти
Так, по цезію і стронцію період напіврозпаду 30 років, але у плутонію, в уранової групи цей період від 20 тисяч років. У зоні відчуження є справді дуже небезпечні місця, такі як "Екоцентр".
Удар 3-ма ракетами може підняти величезну хмару хмару пилу. а вітер рознести на значні території.
Радіонукліди від аварії на ЧАЕС виявлено у різних частинах пів­нічної пів­кулі - Пів­нічній Африці, Японії, Китаї, Пів­нічній Америці. Унаслідок ката­строфи виявилися за­брудненими радіо­активними матеріалами великі території не лише в Україні, Білорусі та РФ, а й у багатьох країнах Європи (у Табл. 1 наведено площі за­брудне­н­ня радіо­актив. цезієм країн Європи).
показати весь коментар
28.08.2025 10:49 Відповісти
...коли вже наші оакети полетять на Мацкву? Народ повинен побачити, що вони почали стражджати не менеше, тоді дивись і сяде ***** за стіл переговорів з нашим президентом!!!!
показати весь коментар
28.08.2025 07:22 Відповісти
Переадресуйте це питання Главковерху і ко