10208 відвідувачів онлайн

Ворог просунувся у Краматорському та Покровському районах Донеччини, - DeepState

Російські війська здійснили просування поблизу Шандриголового, Дерилового та Новоселівки Донецької області.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляють аналітики проєкту DeepState.

Ворог просунувся поблизу Шандриголового (Краматорський район, Донецька область), Дерилового (Краматорський район, Донецька область) та у Новоселівці (Покровський район, Донецька область).

Просування ворога на Донеччині
Просування ворога на Донеччині

Топ коментарі
+20
Все просуваються та просуваються, але ... мабуть 3000 "фламінго" вже летять на мацкавитів , бо ЛІДОР обіцяв в відосиках .
Будемо почекати .
показати весь коментар
29.08.2025 10:44 Відповісти
+6
Ну,то Сцирський тут ідеальний командувач?Його знімуть коли?Коли Дніпро окупують?(((
показати весь коментар
29.08.2025 13:00 Відповісти
+5
Ага, ще на тому тижні вилетіли.
показати весь коментар
29.08.2025 10:48 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Все просуваються та просуваються, але ... мабуть 3000 "фламінго" вже летять на мацкавитів , бо ЛІДОР обіцяв в відосиках .
Будемо почекати .
показати весь коментар
29.08.2025 10:44 Відповісти
Ага, ще на тому тижні вилетіли.
показати весь коментар
29.08.2025 10:48 Відповісти
З ядерними двигунами? Вот ета паварот..
показати весь коментар
29.08.2025 10:57 Відповісти
Ну,то Сцирський тут ідеальний командувач?Його знімуть коли?Коли Дніпро окупують?(((
показати весь коментар
29.08.2025 13:00 Відповісти
Ніколи, його і поставили щоб здавати території.
показати весь коментар
29.08.2025 16:01 Відповісти
А як на рахунок з "бєзчуствєннава тєла?
показати весь коментар
29.08.2025 16:09 Відповісти
На Запоріжжі ТЦК мобілізував батька-одинака, залишивши дітей на узбіччі
Сестра мобілізованого розповідає, що просила працівників ТЦК по телефону видати брату повістку на певне число, щоб він мав час на оформлення документів
«Ні, хай де воює. (А дітей - ред.) На два тижні в лікарню, а потім до інтернату», - переказує вона відповідь працівника ТЦК, який нібито запропонував віддати дітей до дитбудинку.

Те, що це покидьки, які плювали на закон, зрозуміло, цікаво, а своїх дітей кинув би в інтернат, щоб там їх змушували вилизувати унітази і задовольняти ментів у сауні?
Що ці менти творять, досі запам'ятав передачу стосується кожного про Березівський інтернат, де якісь дівчинці зробили аборт кілька років тому, там, мало того, що в інтернаті до людей ставляться гірше ніж до скота, так якась жінка потім ще й розказувала, що продавали дівчат ментам, а вони їх возили по саунам. Ще й в передачі весь час говорили про цей аборт, а на головне, за що всі мали б отримати немалі строки, закрили очі. От хто покараний? Це просто жах! Це тварюки! От ще й й тому треба пересіяти, такі не підуть воювати, якщо відмовляєшся, просто сідай до в'язниці! Ти точно не гідний бути поліцейським чи взагалі будь-яким силовиком це точно!
показати весь коментар
29.08.2025 21:43 Відповісти
От подумати, яка в цієї людини мотивація. Схопили, наплювавши на всі закони, збираються відправити дітей в інтернат на знущання. І як така людина буде воювати? Що вони коять?
показати весь коментар
29.08.2025 22:01 Відповісти
Якби Сирський командував з початку великого наступу, московські війська були б біля польського кордону. Ех, єврейський клоун промахнувся із Залужним. Прос.рав Оман.
показати весь коментар
30.08.2025 06:06 Відповісти