6485 відвідувачів онлайн

Зустріч української делегації з Віткоффом була дуже конструктивною, - Кислиця

Єрмак зустрівся зі спецпредставником США Віткоффом у Нью-Йорку 29 серпня

Зустріч української делегації та спрецпредставника президента США Стіва Віткоффа пройшла в конструктивному дусі. Сторони обговорювали шляхи реалізації домовленостей між президентами України та США.

Про це повідомив перший заступник міністра закордонних справ України Сергій Кислиця у коментарі "Укрінформу", інформує Цензор.НЕТ.

"Зустріч утрьох, у якій я брав участь від початку до кінця, була дуже конструктивною, сторони щиро намагалися оцінити ситуацію, що склалася за ці дні після зустрічі президентів, та знайти шляхи реалізації домовленостей між ними",- розповів дипломат.

Також у соцмережі Х Кислиця написав, що зустріч "від самого початку до останньої хвилини проходила у конструктивному дусі і з відчуттям щирого бажання знайти рішення для імплементації домовленостей між президентами України і США у Вашингтоні 18 серпня".

Нагадаємо, що українська делегація провела зустріч зі спеціальним представником президента США Дональда Трампа Стівом Віткоффом у Нью-Йорку 29 серпня.

Топ коментарі
+22
а що там завхоз ОПи робить дєрьмак ?

домовлялись про канцелярію?
показати весь коментар
29.08.2025 20:41 Відповісти
+17
********* цирк
показати весь коментар
29.08.2025 20:46 Відповісти
+14
Сторони 2 години намагалися з"ясувати хто сидить перед ним - безуспішно
показати весь коментар
29.08.2025 20:44 Відповісти

Завантаження...