6481 відвідувач онлайн

Зеленський про нічний обстріл РФ: Тепер, коли Росія знову показує, що на слова їй начхати, ми розраховуємо на реальні дії

Удар по Запоріжжю

Росія випустила майже 550 дронів і ракет по   Запорізькій області та ще 14 регіонах України. Час, відведений для підготовки зустрічі на рівні лідерів, Москва використала для підготовки нових масованих ударів.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це заявив президент України Володимир Зеленський.

Запоріжжі всі служби задіяні на місці російського удару по житловій пʼятиповерхівці. На жаль, станом на зараз відомо про одну загиблу людину та десятки постраждалих, у тому числі й дітей. Знову звичайний житловий будинок. Також уночі працювали сили ППО та екстрені служби в інших регіонах",  - йдеться в повідомленні.

Від удару постраждали Волинська, Дніпровська, Донецька, Житомирська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Рівненська, Сумська, Харківська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська області. Багато було пожеж, переважно постраждала цивільна інфраструктура: будинки, підприємства. Майже 540 дронів, 8 балістичних та 37 ракет інших типів запустили росіяни проти звичайного життя.

"Ми бачили реакцію світу на попередній обстріл. Але тепер, коли Росія знову показує, що на слова їй начхати, ми розраховуємо на реальні дії. Зрозуміло чітко, що час, відведений для підготовки зустрічі на рівні лідерів, Москва використала для підготовки нових масованих ударів", - зазначив президент.

Зеленський наголосив, що єдиний спосіб знову відкрити вікно можливості для дипломатії – це жорсткі тарифи проти всіх, хто накачує  російську армію грошима, та дієві санкції проти самої Москви – банківські та енергетичні.

"Ця війна не припиниться від політичних заяв – потрібні справжні кроки. Ми чекаємо на дії Америки, Європи і всього світу", - резюмував президент України.

Топ коментарі
+20
Хто десь щось повинен діяти!!! Всі, окрім потужной Бубочкі. Потужна Бубочка ніхрена не робить, більш того, він і не знає, що робити.
показати весь коментар
30.08.2025 10:01 Відповісти
+9
небуде ніяких дій, трампло грає в гольф, і чекає коли воно само якось вирішиться, європейці жують соплі і про себе моляться, слава богу москалі застряли в Україні, хай і надалі варяться в крові українців
показати весь коментар
30.08.2025 10:06 Відповісти
+9
Хтось може там стукнути по башці Голобородька і виправити написане, в нас немає Дніпровської області, а до цього часу ця область називається Дніпропетровська. Читаю коментарі і дехто ображається, що президент Трамп грає в гольф і чекає, що воно якось само вирішиться. Я хочу щоб Трамп як Байден був на боці України, але коментатори мають запам'ятати, що Тпамп не президент України. Добре, що він хоч не постачає зброю на росію, а дає можливість європейцям купувати нам. Краще запитайте у Голобородька куди він подів 350 мільярдів доларів США американської допомоги і згаяв час, бо кацапи перевели свою економіку на військові рейки, наростили випуск різноманітних дронів, крилатих і балістичних ракет.
Для того, щоб не було таких нічних обстрілів потрібно було в першу чергу нашому Верховному перевести економіку на військові рейки, всі гроші, які є в бюджеті першочергово направити на ЗСУ, а не на ОП, на прокурорів і мародерні проекти свого оточення. Не красти на фортифікаціях і на армії та виводити гроші в крипту та офшори для покупки європейських банків, а налагодити випуск своїх систем ППО, ракет та привести до розумного закон про мобілізацію. Насамперед має бути створений Уряд порятунку України, до якого мають увійти всі спеціалісти від всіх політичних сил, а не слуги і їх брати риги, які довели свою ефективність виключно в мародерстві і крадіжках.
показати весь коментар
30.08.2025 10:23 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Хто десь щось повинен діяти!!! Всі, окрім потужной Бубочкі. Потужна Бубочка ніхрена не робить, більш того, він і не знає, що робити.
показати весь коментар
30.08.2025 10:01 Відповісти
А це його такий план ваЗелинового з 2019 року - я все роблю для України але мені ніхто не допомагає, хоча повинні!!!! це робити. Тому -я не винуватий.
показати весь коментар
30.08.2025 10:20 Відповісти
а звідки він щось може знати? його не вчили як керувати країною, а тим більше як вести війну, ба навіть дипломатичну місію. звичайний невіглас із серії "кожна кухарка може керувати державою"
показати весь коментар
30.08.2025 11:05 Відповісти
небуде ніяких дій, трампло грає в гольф, і чекає коли воно само якось вирішиться, європейці жують соплі і про себе моляться, слава богу москалі застряли в Україні, хай і надалі варяться в крові українців
показати весь коментар
30.08.2025 10:06 Відповісти
Трамп вже сказав, щоб зупинити війну потрібні територіальні поступки, нема поступок він умиває руки війна продовжується доки пуйло захоче... США зробили все що змогли воювати з РФ вони не будуть, ЄС також не буде... Вова що далі?
показати весь коментар
30.08.2025 10:06 Відповісти
Ей, ви там на Заході! Якого хрена ви нічого не робите?
показати весь коментар
30.08.2025 10:08 Відповісти
Надіятись президент повинен на армію а не на дядю
показати весь коментар
30.08.2025 10:08 Відповісти
Зеленський про нічний обстріл РФ: Тепер, коли Росія знову показує, що на слова їй начхати, ми розраховуємо на реальні дії - Реальні дії- Західні санкції проти "зелених"
показати весь коментар
30.08.2025 10:09 Відповісти
таке у охриплого Наполеона не на часі....
показати весь коментар
30.08.2025 10:18 Відповісти
Окрім активізації зовнішньополітичних і зовнішньоекономічних впливів, слід посилити внутрішньобезпековий чинник, зокрема, впорядкування дисциплінарної роботи, спрямованої на ліквідацію такого ганебного явища як ухилянство і дезертирство. Без наведення порядку з цього питання зменшується ефективність усіх інших оборонних ініціатив.
показати весь коментар
30.08.2025 10:14 Відповісти
А мародерство бізнес-партнерів Зеленського міндічів, які дерибанять гроші, які мали б працювати на оборону України, не треба припиняти?
показати весь коментар
30.08.2025 10:31 Відповісти
Усі підозрювані у зазначених злочинах мають бути усунуті з посад і притягнені до відповідальності. Це найважливіше серед інших питання нацбезпеки.
показати весь коментар
30.08.2025 10:41 Відповісти
Так ось шо зменьшуе єфективність боротьби з такими ганебними явищами, як відкати і тотальна корупція!
показати весь коментар
30.08.2025 10:48 Відповісти
Яка зустріч "лідерів" ти про що ? невже проросійський клоун може переконати кривавого терориста про щось ,окрім капітуляції України ?
показати весь коментар
30.08.2025 10:15 Відповісти
Звір не піддається переконанню. Кровожерливого упиря треба лише знищувати усім світом.
показати весь коментар
30.08.2025 10:18 Відповісти
що Ти мелеш прокацаплене....Де "фламінго" і хто на ньому заробляє.... сотні млн баксів з української кишені.....???подобається, кацапе, нюхати зелене лайно ????Нюхай мовчки...
показати весь коментар
30.08.2025 15:36 Відповісти
Хрипунець майстерно робить вигляд,що він іншопланетянин з літаючої тарілки...Він жде реальної відповіді Заходу,про дії Хрипунця,навіть,не йдеться...Нехай армади Фламінг,Пекл.Мац,Рут,Нептунів (довгих і не дуже),Сарматів.Сапсанів,Громів,Паляниць,Вільх.......і далі безтурботно стоять в ангарах...Чи їх там всього по 1 макету?
показати весь коментар
30.08.2025 10:17 Відповісти
Хтось може там стукнути по башці Голобородька і виправити написане, в нас немає Дніпровської області, а до цього часу ця область називається Дніпропетровська. Читаю коментарі і дехто ображається, що президент Трамп грає в гольф і чекає, що воно якось само вирішиться. Я хочу щоб Трамп як Байден був на боці України, але коментатори мають запам'ятати, що Тпамп не президент України. Добре, що він хоч не постачає зброю на росію, а дає можливість європейцям купувати нам. Краще запитайте у Голобородька куди він подів 350 мільярдів доларів США американської допомоги і згаяв час, бо кацапи перевели свою економіку на військові рейки, наростили випуск різноманітних дронів, крилатих і балістичних ракет.
Для того, щоб не було таких нічних обстрілів потрібно було в першу чергу нашому Верховному перевести економіку на військові рейки, всі гроші, які є в бюджеті першочергово направити на ЗСУ, а не на ОП, на прокурорів і мародерні проекти свого оточення. Не красти на фортифікаціях і на армії та виводити гроші в крипту та офшори для покупки європейських банків, а налагодити випуск своїх систем ППО, ракет та привести до розумного закон про мобілізацію. Насамперед має бути створений Уряд порятунку України, до якого мають увійти всі спеціалісти від всіх політичних сил, а не слуги і їх брати риги, які довели свою ефективність виключно в мародерстві і крадіжках.
показати весь коментар
30.08.2025 10:23 Відповісти
Ти хоч розумієш що пишеш трампеня-які міллярди чудо?Сам я вована не люблю але аби щось перднути то не пиши
показати весь коментар
30.08.2025 11:19 Відповісти
А самі мохнорилі й надалі будуть грабувати українців і "освоювати" кошти, за які мала б створюватись зброя для захисту від рашистів.

Gheorghe Bandu

Міндич, співвласник 95 Кварталу,виявився найбільшим постачальником Міноборони!

Джерело, обізнане з контрактами Fire Point, повідомило, що компанія отримає понад $1 мільярд у 2025році за державними контрактами!

Вчіться, лошари, продавати повітря!
показати весь коментар
30.08.2025 10:26 Відповісти
Нептуни, фламінго, мільйон дронів .....де????
показати весь коментар
30.08.2025 10:29 Відповісти
У надійному місці, в голові найвеличнішого. Він працює, команда не встигає готувати промови і відосики
показати весь коментар
30.08.2025 10:45 Відповісти
на тижні кацапи виклали відео з безпілотника як накривають в полі іскандером пускову нептуна....
можливо вона була єдина, я хз скільки їх Турчинов встиг побудувати до згортання ракетної програми зебуїнами.
от така ***** малята.
показати весь коментар
30.08.2025 11:50 Відповісти
Не підбереш слів до "найкращого"... в світі балабола.Де масовість застосування наших виробів,на фоні яких ти красувався,записуючи черговий відосик?Гундосив що буде відповідь,буде помста,зеркальною.І що,черговий пустобрех,?
показати весь коментар
30.08.2025 10:30 Відповісти
Не можеш закінчити війну - йди не куй.
показати весь коментар
30.08.2025 10:35 Відповісти
us killed ben laden and why is not killing *****?
показати весь коментар
30.08.2025 10:42 Відповісти
а шо - для ЗЕ якась новина в тому, що пуйлу на$рати на всілякі домовленості? і що в нього одна мета "цели сво будут достигнути" - і засоби любі буде використовувати. йому успішно помагає і ОПа і рада і окремі індивіди. а чому б взагалі усім не дозволити виїжджати з України, а не тільки тим що до 24-х років?
показати весь коментар
30.08.2025 10:55 Відповісти
3.14 здіти не ракети вироблять, де гроші "вава"???
показати весь коментар
30.08.2025 10:59 Відповісти
"Мудрий нарід" ще не второпав , що цій гОПкомпанії абсолютно пох... ваше життя-буття.
А зелений фламінго ,маючи наснагу, буде з екранів лохомарафона буде "вєщать" Про потужну потужність у потужному.... стільки на скільки ваші мізки потужно засрані ....
показати весь коментар
30.08.2025 11:08 Відповісти
зелений брехун ти краще корупцію зупини і реально давпй гроі на дрони і ракети а не вішає лапшу людям шлемазел
показати весь коментар
30.08.2025 11:13 Відповісти
В Україні не має призедента,ні уряду,є імітатори,які її грабують!
показати весь коментар
30.08.2025 11:16 Відповісти
Тупорилий писк у відповідь на обстріли міст та вбивства людей...
показати весь коментар
30.08.2025 11:17 Відповісти
Як зупини, а нашо я тоді її очолив???
показати весь коментар
30.08.2025 11:18 Відповісти
Геть ішака!