9234 відвідувача онлайн

Папа Римський Лев XIV закликав до припинення війни в Україні: Голос зброї повинен замовкнути

Папа Лев закликав до припинення війни в Україні

Папа Римський Лев XIV наприкінці недільної молитви помолився за постраждалих від нещодавніх масованих російських повітряних обстрілів України, закликаючи до негайного припинення вогню й серйозних кроків діалогу.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Vatican News.

"Дорогі браття й сестри, на жаль, війна в Україні й далі сіє смерть і руйнування. Також і цими днями обстріли вразили різні міста, в тому числі столицю Київ, спричинивши численні жертви. Я поновлюю свою близькість з українським народом і всіма постраждалими родинами", – сказав Папа Лев XIV.

Також він закликав до припинення війни та налагодити діалог.

"Рішуче повторюю свій заклик до негайного припинення вогню та серйозного залучення до діалогу. Настав час, щоб відповідальні особи відмовилися від логіки зброї та обрали шлях переговорів і миру за підтримки міжнародної спільноти. Голос зброї повинен замовкнути в той час, як повинен піднестися голос братерства і справедливості", – закликав Папа Римський Лев XIV.

Топ коментарі
+14
А бідні мають стати багатими, хворі - здоровими.
показати весь коментар
31.08.2025 16:57 Відповісти
+11
Папа сказав - ніби в калюжу пропердів..

і паРашу не згадав
показати весь коментар
31.08.2025 17:02 Відповісти
+8
Це він про кого казав? До кого звертався?
показати весь коментар
31.08.2025 17:00 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А бідні мають стати багатими, хворі - здоровими.
показати весь коментар
31.08.2025 16:57 Відповісти
Папа, щось забув сказати, про вклади московитів у банку Ватікана!!
Мабуть, він передасть їх Україні, яка стікає кривавою річкою від злочинів орків з московії прутня?!?!!
показати весь коментар
31.08.2025 18:13 Відповісти
аби тільки дітей українських і сросійських знову разом колами не водив
показати весь коментар
31.08.2025 16:57 Відповісти
Якщо Україна припинить вогонь - не буде України.
Це занадто складно для людини яка так чи інакше має безперервно вивчати історію та міжнародні відносини на своїй посаді?
Чи темні віки саме тому й настають, що навіть папи римські - дилетанти?
показати весь коментар
31.08.2025 20:47 Відповісти
Це він про кого казав? До кого звертався?
показати весь коментар
31.08.2025 17:00 Відповісти
Папа сказав - ніби в калюжу пропердів..

і паРашу не згадав
показати весь коментар
31.08.2025 17:02 Відповісти
Ото ще організація))
показати весь коментар
31.08.2025 17:02 Відповісти
Римський сатанат.
показати весь коментар
31.08.2025 17:07 Відповісти
"Голос зброї" - це бл хто ?

щось від папів з ватикану тхне гівном і ницістю
показати весь коментар
31.08.2025 17:10 Відповісти
д'Артаньян бл в білому .. виповз на трибуну, ручки розставив . .пропердів щось - охлос в екстазі .. папік поповз взад

що там зі згвалтуваннями священниками в церкві ..як справа просувається, папік ?
показати весь коментар
31.08.2025 17:18 Відповісти
Ну у папи робота така. Треба говорити. От він і говорить... Але, на жаль, це на ***** та кацапсячих виродків не діє...
показати весь коментар
31.08.2025 17:21 Відповісти
він не говорить ..він пердить безадресно
показати весь коментар
31.08.2025 17:27 Відповісти
кого закликав?
показати весь коментар
31.08.2025 17:46 Відповісти
Решительно призываю!
А как там вклады в банке Ватикана?
Раша исправно жертвует?
показати весь коментар
31.08.2025 18:13 Відповісти
А скільки у Папи дівізій??
показати весь коментар
31.08.2025 18:37 Відповісти
А чому ти не закликаєш москалів покинути і піти з України ? Чи тобі путінські гроші не дають цього зробити .?
показати весь коментар
31.08.2025 18:53 Відповісти
Vot pachemu Hitleru nikto takoie neskazal , on bi vzial i astanavilsa , zub daiu ....🤣🤣🤦‍♂️
показати весь коментар
31.08.2025 19:21 Відповісти
все правильно сказано, але це не входить в плани тих, хто хоче і надалі заробляти на війні
показати весь коментар
31.08.2025 19:39 Відповісти
ватикан непогано заробляє на банківських послугах для рашистів-сатаністів
показати весь коментар
31.08.2025 20:19 Відповісти
З його слів "обстріли вразили". А хто агресор - цей дегенерат не насмілиться назвати. Але Україна має припинити стріляти. Яке ж вого кінчене!
показати весь коментар
31.08.2025 20:31 Відповісти
"Голос зброї повинен замовкнути в той час, як повинен піднестися голос братерства і справедливості" Джерело: https://censor.net/ua/n3571482
Якась алогічна абракадабра - що заставить голос зброї замовкнути, коли голос братерства і справедливості піднесеться? А хіба голос Папи не є таким голосом? То ж чому тоді не назвати того, чий голос зброї при піднесенні голосу Папи не хоче замовкнути, сатаною? А чия зброя вбиває дітей в Києві, той і є сатаною!
показати весь коментар
31.08.2025 21:12 Відповісти
голос зброї замовкне тільки для мертвих