10286 відвідувачів онлайн

75% українців готові до припинення вогню лише за умови міжнародних гарантій безпеки, - опитування

українці

75% українців вважають, що Україна має погодитися на припинення вогню лише за умови міжнародних гарантій безпеки.

Про це свідчать результати дослідження соціологічної групи "Рейтинг", повідомляє Цензор.НЕТ.

Серед ключових гарантій безпеки українці називають: фінансування армії й постачання зброї від партнерів (52%), зобов’язання союзників вступити у війну в разі повторного нападу (48%) і міжнародне патрулювання повітряного і морського простору (44%).

На запитання "Що зараз найважливіше?" 58% обрали отримання гарантій фінансування західними партнерами української армії у майбутньому і постачання зброї в достатній кількості, тоді як 31% – повернення територій.

59% опитаних підтримують припинення бойових дій і пошук компромісу, 20% виступають за продовження війни до повернення окупованих у 2014 році Донбасу і Криму, 13% – до лінії розмежування станом на 23 лютого 2022 року.

Топ коментарі
+25
Єдина гарантія безпеки- це озброєна до зубів українська армія!
показати весь коментар
31.08.2025 17:06 Відповісти
+16
чергова маніпуляція свідомості для вкраїнчиків, щоб виконати оманські угоди і рятувати рашку від поразки і розвалу. Опитування де проводили і у кого? На ботофермі ОП і у ригів, чи на окупованих територіях? А може відразу у мордорі на Червоної площі?
показати весь коментар
31.08.2025 17:18 Відповісти
+15
А що там по "мінських угодах"? Ми втратили Азовське море, порти, половину Запорізької та Херсонської областей? Зараз вгадаю, - тоді ми втрали Запорізьку АЕС? 10 мільцонів молодих громадян виїхали з України, 250 тисяч в СЗЧ і десь до 500 тисяч в розшуку? Виросли цвинтарі на кілометри? Пів економіки і міст в руїнах?
Та ні, при "мінських" відродили армію, економіку, вилікували банківську систему, отримали Асоціацію та безвіз з ЕС, отримали Томос.., кожен громадянин міг поїхали в ЄС на вихідні і відпочити на найкращих курортах світу. А сьогодні діти, які народилися у 2019 році і пізніше, замість доларів, які обіцяв Боневтік Голофастович за надра - ні разу не бачили пасажирський літак і постійно сидять з батьками в підвалах та сплять у ванних.
показати весь коментар
31.08.2025 17:36 Відповісти

Завантаження...