8899 відвідувачів онлайн
7 236 57

Найбільше українці не довіряють телемарафону, - опитування "Рейтинг". ІНФОГРАФІКА

Яким джерелам інформації найбільше довіряють українці?

Соціологи запитали в українців, яким засобам інформації вони найбільше довіряють.

Про це свідчить опитування "Рейтинг", інформує Цензор.НЕТ.

Так, головним засобом отримання інформації для українців є Telegram. Постійно або часто його читають 52% опитаних

На другому місці - YouTube (32% дивляться постійно або часто), на третьому - Facebook (28%).

Телемарафон "Єдині новини" і чати у Viber постійно або часто переглядають 25%.

Українці назвали головне джерело отримання новин

Водночас, зауважили соціологи, регулярне читання друкованих медіа - малопоширена практика: 84% ніколи не користуються газетами і журналами для отримання інформації

Більшість українців також ніколи не отримує інформацію з радіо (75%), регіональних медіа (69%), регіональних онлайн-медіа (67%), міжнародних онлайн-медіа (66%).

Також українці загалом мало довіряють медіа. Відносно більше довіри - до Telegram-каналів (29%) і Youtube-каналів (24%).

"Міжнародним й українським онлайн-медіа скоріше довіряють або довіряють 16%. Найбільше українці не довіряють єдиному телемарафону (39% не довіряють або скоріше не довіряють, 24% вагаються, 19% важко відповісти)", - зазначили там.

Українці назвали головне джерело отримання новин

Опитування проводилося з 1 по 13 квітня 2025 року. Всього було опитано 2000 респондентів. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення (помилка - не більш 2,2% з довірчою ймовірністю 0,95).

Топ коментарі
+36
цей відстій ще хтось дивиться?!
показати весь коментар
01.09.2025 14:12 Відповісти
+28
та як послухати то зєлі довіряють мінімум 120 %
показати весь коментар
01.09.2025 14:12 Відповісти
+25
А зелі довіряють ті самі 73%? Хто вірить в ці опитування?
показати весь коментар
01.09.2025 14:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А зелі довіряють ті самі 73%? Хто вірить в ці опитування?
показати весь коментар
01.09.2025 14:08 Відповісти
та як послухати то зєлі довіряють мінімум 120 %
показати весь коментар
01.09.2025 14:12 Відповісти
143%
показати весь коментар
01.09.2025 14:58 Відповісти
нада ЗЕбілам подвоїть фінансування наступного року щоб довіряли)))
показати весь коментар
01.09.2025 14:10 Відповісти
цей відстій ще хтось дивиться?!
показати весь коментар
01.09.2025 14:12 Відповісти
у березні 22 р. ще дивився. потім все стало зрозуміло
показати весь коментар
01.09.2025 15:00 Відповісти
принципово не дивилась , жодного разу , тільки - Прямий, іноді Еспресо і 5 канал ! Вірю тільки пану Тарасу Черноволу , Дмитру Чекалкіну, Валерію Димову всі інші , лягли під зелену хуцлу "неначасі" , а зараз вжє пізно
показати весь коментар
02.09.2025 00:37 Відповісти
Нагадую, пан чорновол колись побіг ДО Януковича (перша п'ятірка партії), а потім ВІД Януковича. Папа б гордився.
показати весь коментар
02.09.2025 01:52 Відповісти
Как посмели), на святое посягнули!
показати весь коментар
01.09.2025 14:13 Відповісти
Шах і мат зелебобіки
показати весь коментар
01.09.2025 14:13 Відповісти
Значить ще бабла треба вибухати в це шапіто. Щоб довіряли.
показати весь коментар
01.09.2025 14:17 Відповісти
гарна таблиця - невистачає пункту "власна клепка"
показати весь коментар
01.09.2025 14:20 Відповісти
👍
показати весь коментар
01.09.2025 14:40 Відповісти
Це іпсо. Російське. Ви ще напишіть, що більшість українців лідору не довіряють.
показати весь коментар
01.09.2025 14:20 Відповісти
а ти довіряєш?
показати весь коментар
01.09.2025 15:01 Відповісти
Не доверяют, но смотрят, потому что мыши кололись, плакали, но продолжали есть кактус!
показати весь коментар
01.09.2025 14:41 Відповісти
Або то такий "рейтинг" і це лише підготовка до фінансування в наступному році, або..
Краще не треба.
показати весь коментар
01.09.2025 14:43 Відповісти
Усі медіа мають своїх покровителів чи бармалеїв,і тут видно хто замовляє музику 🤑
показати весь коментар
01.09.2025 14:48 Відповісти
Бо нема Арістовіча
показати весь коментар
01.09.2025 14:56 Відповісти
Він зараз у ************* під'їдається
показати весь коментар
01.09.2025 15:04 Відповісти
Кожен марахфон колись закінчується...
Фініш, зєлєбоби!
показати весь коментар
01.09.2025 14:59 Відповісти
Первое, что просто БЕСИТ - это не соответствие заголовка содержанию, а точнее полная ахинея и шапкозакидательство (по этой причине отписался от большинства каналов)!
Второе, не думайте что вас смотрят только ДЕБИЛЫ и ИМБЕЦИЛЫ (как на паРашке), поэтому не нужно приукрашивать и откровенно привирать, не нужно раздувать их мух слонов, не надо пафоса или чрезмерного оптимизма, больше реализма и здравого скепсиса. Если мало новостей, то не нужно их жевать и растягивать как резинку, повторяясь по циклу, лучше поставьте в сетку познавательный не новостной материал, а может даже и развлекательный.
показати весь коментар
01.09.2025 15:01 Відповісти
Якщо я зараз напишу, що довіряю тільки ЦензорНет, мене більше не будуть банити? Бо вже задовбався перелогінюватись
показати весь коментар
01.09.2025 15:02 Відповісти
Чого вони такі злі?
І як зрозуміти за який саме було зроблено блокування???
показати весь коментар
01.09.2025 16:06 Відповісти
А як я напишу? Щоб знову в бан на три доби попасти?
показати весь коментар
01.09.2025 17:15 Відповісти
Коли заходиш через гугл, то завжди буде свіжа дата регістрації. Чому так не знаю.
показати весь коментар
01.09.2025 22:31 Відповісти
Ага, марафону не довіряють, але Зеленському довіряють. Зеленському довіряють, але черг в воєнкомати немає. Черг в военкомати немає але вірять в перемогу і кордони 91 року... Вірять в перемогу але хочуть домовлятися з ***** для миру за будь яку ціну. .... Ібанутіших за зебілів людство ще не знало
показати весь коментар
01.09.2025 15:22 Відповісти
Тому щоб довіряли,треба ще 2-3 мільярди виділити. Мало....мало грошей на таке діло мізки окучувати
показати весь коментар
01.09.2025 15:58 Відповісти
вмикаєш телевізор а на всіх каналах ********** . кляц пультом а там кругом подоляк або зелений сраколиз лещенко потомствєнний залізничник як можна довіряти цим істотам
показати весь коментар
01.09.2025 16:00 Відповісти
Ха ха.
Не сховали шила у мішку.
Потужий бордель під час лиха, марнославство і марнотратство !!!
показати весь коментар
01.09.2025 16:04 Відповісти
Та ви шо. Брехня. Там підтримка 146%. І бюджетні бабки. Наші з вами
показати весь коментар
01.09.2025 16:06 Відповісти
Чомусь у цій статті не написано що телеканалам, що не входять до телемарафону, не довіряють або скоріше не довіряють 37 відсотків проти 39 відсотків телемарафону. Так що кому довіряють кому не довіряють на рівні похибки про опитування. Стаття більш неправдива ніж правдива та тенденційна.
показати весь коментар
01.09.2025 16:33 Відповісти
Тенденційний заголовок - для тих в кого не вистачить розуму читати саму статтю та аналізувати таблички опитувань
показати весь коментар
01.09.2025 17:00 Відповісти
Цей ваш допис стосується мене?
показати весь коментар
01.09.2025 17:03 Відповісти
звісно ні, ви ж розібралися в табличках
показати весь коментар
01.09.2025 17:07 Відповісти
🤝
показати весь коментар
01.09.2025 17:35 Відповісти
Дивляться - але не довіряють ..
Не довіряють - але довіряють більше ніж каналам порошенко та газетам з журналами..
Не дивляться і не довіряють, але сюжети з марафону залюбки дивляться й довіряють в ютубі..

Дивне опитування дивних людей !
показати весь коментар
01.09.2025 16:56 Відповісти
Стаття ця - просто наживка. Зайшли, дочитали до кінця... А там - оп ля: знову про ВИСОКИЙ рейтинг Зеленського, якого не існує (серед моїх знайомих й 10% підтримки не набереться ! Хоча багато з них за нього голосували).
Владою подається те, що тільки завдяки йому така велика підтримка України за кордоном. Маніпуляція. Все якраз навпаки - там вже відкрито говорять, що вони допомагають народові України, а не владі, яка сильно корумпована. І якби стан з корупцією був би інший, то й справи з іноземною допомогою був би кращим.
показати весь коментар
01.09.2025 17:13 Відповісти
"...серед моїх знайомих..." та "...там вже відкрито говорять..." ну звичайно ну д-у-у-у-у-уже правдиві та вагомі аргументи. Самому не смішно? Якщо не смішно то це вже серйозно бо тягне на важкий психічний діагноз.
показати весь коментар
01.09.2025 17:40 Відповісти
а який рейтинг "квартал вєчєрнего відосіка" ? )
показати весь коментар
01.09.2025 21:35 Відповісти
Тю, ну то об'єднайте "Телеграм" і "Марафон" в "Телеграмафон" і буде вам передвиборче щастя.
показати весь коментар
01.09.2025 22:25 Відповісти
Так ,українці не довіряють марахфону зеленської шобли ,і шо ,це шось змінює в Масмедія ? 🤡 має на увазі недовіру українців ,поїзд пішовв ще у 19р ...
показати весь коментар
01.09.2025 23:33 Відповісти
Я так зрозумів треба довіряти порохнявій шоблі.
показати весь коментар
05.09.2025 12:21 Відповісти
Зелені сцикуни і кончениє мразі заборонили трансляцію трьох опозиційних телеканалів.
Зато за державні кошти фінансують трансляцію каналів олігархів на телемарафеті, які вилизують їм сраку. ("срака" - це термін з лексикону Зеленського - цитата).
показати весь коментар
01.09.2025 23:42 Відповісти
Ти не бандерівець а "русскоязична" срака, а якщо точніше то просто росіянська срака.
показати весь коментар
05.09.2025 12:27 Відповісти
А на кого там дивитися, на мосейчучку, котра лягла пiд клоуна, чи на мазуршу, котрта з усим каналом ходила в суд пiдтримати Карабаса-Барабаса?
показати весь коментар
02.09.2025 00:29 Відповісти
Одні з головних причин чому українці дуже давно намагаються виїхати жити на Захід - це дуже багато всякої брехні. В тому числі, що нам брешуть, що в нас демократія, коли в нас олігархія.
Результатом брехні і олігархії - є і оця антиукраїнська зелена влада.
показати весь коментар
02.09.2025 00:46 Відповісти
Тим що буцімто прихильників зеленського більше ніж прихильників телемарафону вони хочуть внушити, що зеленського підтримують завдяки його даним, а не завдяки телемарафону.
показати весь коментар
02.09.2025 00:51 Відповісти
На наступних виборах все стане зрозуміло.
показати весь коментар
05.09.2025 12:29 Відповісти