6617 відвідувачів онлайн

Агент СБУ супроводжував дружину Медведчука Марченко під час її виїзду з України, - Слідство. Інфо. ВIДЕО

Дружина Віктора Медведчука Оксана Марченко 18 лютого 2022 року перетнула українсько-білоруський кордон у супроводі чоловіка, який був агентом СБУ.

Про це пише Слідство.Інфо, передає Цензор.НЕТ.

Журналісти встановили особи всіх охоронців, що супроводжували колишню українську телеведучу під час виїзду з України. Серед них виявився Валерій Туз, який, за інформацією джерел "Слідства.Інфо" у податковій, ніколи офіційно не працював у охоронній фірмі родини Медведчука "Шторм" чи інших пов’язаних компаніях. Натомість з четвертого кварталу 2022 року по другий квартал 2024-го отримував зарплату від Служби безпеки України.

В розслідуванні йдеться, що Туз був подвійним агентом і до офіційного працевлаштування співпрацював із СБУ.

"Це колишній охоронець Віктора Медведчука. Це людина, яка допомогла затримати його, коли Медведчук намагався втекти. Потім він певний час пропрацював у Службі безпеки. І далі з ним припинили співпрацю. Або, можливо, у нього тепер є якісь інші завдання, не знаю. Ця людина була подвійним агентом", - пише Слідство.Інфо.

Однак підтвердити цю інформацію в Службі безпеки журналістам не вдалося, там відповіли, що "зазначена особа не є співробітником СБУ".

Інший охоронець, що супроводжував Марченко в Білорусь, Віталій Д., під час листування із журналістами зазначив: "Вибачте, по цій особі (Оксані Марченко – Ред.) ви від мене нічого не дізнаєтеся. Пройшло досить багато часу і є певні законодавчі норми на розголошення державної таємниці".

У Службі безпеки України не надали відповіді, чи знали, що Оксана Марченко планує покинути територію України у супроводі "подвійного агента" Туза.

Журналісти зателефонували самому Тузу, однак він, коли почув питання, кинув слухавку та на подальші дзвінки не відповідав.

Топ коментарі
+50
"Це помста від НАБУ"
показати весь коментар
03.09.2025 20:00 Відповісти
+35
І чому я не здивований що баканівці супроводжували курву через кордон? Зарані вивезли, а тому знали що війна буде, а нас готували до шашликів.
показати весь коментар
03.09.2025 20:05 Відповісти
+23
є ще ті що сумніваються що нам показують виставу??бо є ,,еліта,, а є холопи....
показати весь коментар
03.09.2025 20:00 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Вдув?
показати весь коментар
03.09.2025 19:58 Відповісти
В туза?
показати весь коментар
03.09.2025 20:01 Відповісти
Якщо Малюк знищив левову частину тріади хйлостану , й зміг не повторити ВАГНЕРГЕЙТУ, то... може це він підпільно підставляє ЄРМАКОМАРОДЕРАТ? в голос говорячи- так так зЄІЛЬОЕ я з вами!
показати весь коментар
03.09.2025 20:24 Відповісти
"Знищив" чи "очолював"?
показати весь коментар
03.09.2025 20:29 Відповісти
організував й керував знищенням
показати весь коментар
03.09.2025 20:37 Відповісти
Найвеличніший лідер теж багато чого "організовує" і "керує".
Головне вірити.
показати весь коментар
03.09.2025 20:42 Відповісти
Розтлумачте Мені тупи - ХТО зміг органіуватибез витоку інформації на ршистів операцію ПАВУТИНА, після котрої більш частина літаків стратегічного значення були знищені?

АААА во я тупаааа! - Малюку дозволили провести операцію Павутина ,щоб ті що він проводив чи закривав очі на проведення у 2022 му(як перший замісник Ваньки) й зараз підгавкує МАРОДЕРАТУ, провести важливішу без перешкод, наприклад - вивезти медведчуківську лярву до рашки
показати весь коментар
04.09.2025 15:13 Відповісти
Вин не може бути СЛУГОЮ зЄльонай мразі- значить веде подвійну гру й точно не з Кремлем
показати весь коментар
03.09.2025 20:33 Відповісти
Вы тупая???
показати весь коментар
04.09.2025 11:29 Відповісти
мы мрийныця, поди що ж ? МАЛЮК АГЕНТ КРЕМЛЯ? Як й ванька баканов?
показати весь коментар
04.09.2025 15:00 Відповісти
В чому ніхто ніколи не цікавиться Дашею Медведчук - похресницею пуйла, причиною його кумівства з Медведчуком. Чому випендрьожниця О. Марченко ніколи її не світила в медіа? А відповідь може бути дуже проста: бо пуйло заборонило через те, що ця Даша може бути дуже схожою з Лізою Кривоногих - позашлюбною донькою пуйла. Цій Лізі тест ДНК на батьківство робити не треба - одне лице з пуйлом. Якщо Даша пуйлу рідна, а не похресниця, тоді він напав на Україну через неї...
показати весь коментар
04.09.2025 01:21 Відповісти
Навряд. Він би стільки не випив.
показати весь коментар
03.09.2025 20:25 Відповісти
Для заробітку грошенят, «необлікованих» гетьманцевим, в СБУ у такий спосіб, системно підробляють сотні такий агентів!! Тому і мають від ДЕРЖАВИ ксіву, щоб батрачити, неюприкриваючись! Свій, до свого, по своє!! Баканов із замами і кадровиками, можуть це, на пальцях пояснити з усіма керовніками СБУ з 2014 року!!! Підробіток лівих грошей та майна, в СБУ, це ж не зрада, а викристання службового становища!!
Так це роблять і використовують, усі держслужбовці категорії А і Б з Урядового кварталу, з часів Кучми + кушнарьова табачника литвина разумкова мороза сімоненка деркача мартиненка кузьмука затинайка …..
показати весь коментар
04.09.2025 09:19 Відповісти
"Це помста від НАБУ"
показати весь коментар
03.09.2025 20:00 Відповісти
показати весь коментар
03.09.2025 20:03 Відповісти
це Малюк здає патіхаму своїх ... а НАБУ клованське не має вибору, окрім як діяти ...

чи Малюк зрада? аПРіділітєсь нєтупиє друззя!!!

Чи Європа просто так наголошує на продовженні перебудови оцих НАБУ та САП?
показати весь коментар
04.09.2025 15:17 Відповісти
є ще ті що сумніваються що нам показують виставу??бо є ,,еліта,, а є холопи....
показати весь коментар
03.09.2025 20:00 Відповісти
Еліта? Це еліта-95, тобто пацани із падваротні, шо у Крівом Рогу̀, котрі між собою спілкуються на вуличній фєні. Але для 73% українчиків - це Еліта.
Українчики, це все тільки початок...
показати весь коментар
03.09.2025 20:17 Відповісти
Це не має значення - з подворотні чи не з підворотні. Факт в тому, що знов суспільство поділено на стани, касти, сословія, як було до 1917 року: привілейовані та непривілейовані , дворян та холопів, панів та кріпаків. Ви кажете що, мовляв ці дворяни не мають вишуканих манер, як раніше. А не важливо, головне що вони мають станові привелеї!
показати весь коментар
04.09.2025 08:56 Відповісти
Так в СССР было тоже самое. Была партия и были все остальные.
показати весь коментар
04.09.2025 11:17 Відповісти
Х- Фактор однако..
показати весь коментар
03.09.2025 20:01 Відповісти
СБУ має талант...
показати весь коментар
03.09.2025 20:02 Відповісти
тю. чи й не дивина. всі знають де найбільше зрадників.
показати весь коментар
03.09.2025 20:04 Відповісти
І чому я не здивований що баканівці супроводжували курву через кордон? Зарані вивезли, а тому знали що війна буде, а нас готували до шашликів.
показати весь коментар
03.09.2025 20:05 Відповісти
Паломніца так змінила зовнішність, що могла б обійтись без супроводу. Все одно її іпальник ніхто б не впізнав. Готувалась , курва, тікати з іншою пикою, тому що це не омолоджувальні процедури, це конкретна зміна зовнішності.
показати весь коментар
03.09.2025 20:16 Відповісти
Думаю, машини були нафаршировані під зав'язку, тому супровід не завадить.
показати весь коментар
03.09.2025 21:01 Відповісти
для кдбєшної шльондри охорона СБУ передбачена бо "дружня"?, а для Парубія охорони у ******* не передбачалося бо український патріот !?!?!?
показати весь коментар
03.09.2025 20:19 Відповісти
Вона не просто кагебешна шльондра, вона коханка *****, яка народила йому лічінку, а медведчук був призначений смотрящим за нею та лічінкою. ***** ніякий не кум, а батько її доньки. Саме їм ***** готувало Україну віддати у володарювання. Але не сталося, як ***** бажалося.
показати весь коментар
03.09.2025 20:27 Відповісти
Розтин покаже, хто там чий.
показати весь коментар
03.09.2025 21:04 Відповісти
Це сенсація, бо там всі кажуть , що у нього Кабаєва за це відповідає, чі це фейк?
показати весь коментар
04.09.2025 10:08 Відповісти
СБУ таке сбу...

Цуко, третю підряд добу вилазить суцільне лайно з цих героїв безпеки.
показати весь коментар
03.09.2025 20:19 Відповісти
Захист ворогів України та зрадників забезпечував призначений на посаду голови СБУ "лєйтєнант Баканов"... Треба бути геть тупим щоб не бачити очевидного - зрадник призгачає храдників, корупціонер корупціонерів, українофоб українофобів, унтерменш унтерменшів...
показати весь коментар
03.09.2025 20:22 Відповісти
антимайдан при владі. Державників вбивають, росіян охороняють..
які питання у Наріду? Невже знову несподіванка???
показати весь коментар
03.09.2025 20:24 Відповісти
Хай шурує. На одну курву менше буде.
показати весь коментар
03.09.2025 20:26 Відповісти
Здорові кабани, холені рила, в неміряних кількостях шастають по країні. Займаються своїми справами.
Яка чисельність цих бійців "невідімого фронту"? Видимий фронт стоїть, жде. А вони дулі крутять.
показати весь коментар
03.09.2025 20:26 Відповісти
Це ми дулі крутимо. Вони бабло косять.
показати весь коментар
03.09.2025 20:27 Відповісти
показати весь коментар
03.09.2025 20:38 Відповісти
А дружина на фотке справа или слева? 🤔
показати весь коментар
03.09.2025 21:17 Відповісти
То ось яка куйня малята!!!! В 22 році серед військових була розмова, про те, що Медведчука зловила Тероборона, а СБУ знало де той куй перебував..Згадайте як воно зникло з СІЗО ... 24 лютого ..А цю чуму супроводили СБУ шники.. Хто тоді в СБУ керував?? Не друггг ЗЕленського і колега по кварталу????
показати весь коментар
03.09.2025 20:40 Відповісти
Так а за громадное бабло и Страдивари барабаны делал именные. До сих пор в них бардубанят!
показати весь коментар
03.09.2025 20:42 Відповісти
Це людина, яка допомогла затримати його, коли Медведчук намагався втекти. Джерело: https://censor.net/ua/v3572098
- так це зрада чи перемога ?
показати весь коментар
03.09.2025 20:45 Відповісти
Скоро Медведчуку і яхту повернуть. Zегниди такі. Дуже ******* гроші, а на людей їм насрати.
показати весь коментар
03.09.2025 20:50 Відповісти
Хто дав команду Малюку вивезти куму ***** з України?
показати весь коментар
03.09.2025 20:53 Відповісти
Правильно питання стоїть так: «Хто дав команду Малюку забути про того, хто дав команду вивезти куму ***** з України?». Практично впевнений, що обидві команди давала одна і та сама посадова особа.
показати весь коментар
03.09.2025 21:00 Відповісти
Порошенко?
показати весь коментар
04.09.2025 10:10 Відповісти
Тоді СБУ не Малюк очолював , а Ваня Баканов...
показати весь коментар
04.09.2025 01:12 Відповісти
Там на відео крутезні хлопці. Скільки тих штормівців зараз на фронті?
показати весь коментар
03.09.2025 20:54 Відповісти
А де ті подлякові боти, які брешуть, що мертвечук - кореш Пороха, а не ЕрЗе?
показати весь коментар
03.09.2025 21:04 Відповісти
Кругом візантійщина і договорняки від який український нарід пропадає.
показати весь коментар
03.09.2025 21:15 Відповісти
Яка дружина в такій ситуації безпроблемного життя піде проти своєї родини? У цьому убогому житті , таких Марчинкових , Медведчукових, які зникли, виїхали, не вистачить пальців, безглузді нафталінові спогади... Ці питання, допити, потрібно було задавати митниці, як могли виїхати, полетіти, поплисти... І тим не менше вони живуть і приспівують...
показати весь коментар
03.09.2025 21:34 Відповісти
щурі є всюди,є надія що згинуть
показати весь коментар
03.09.2025 21:52 Відповісти
Який спритний, і медведчука здав і оксанку супроводив, і в СБУ попрацював
показати весь коментар
03.09.2025 22:16 Відповісти
Він мабуть ще й вдув оксанці
показати весь коментар
04.09.2025 09:01 Відповісти
Якщо чоловік на Кощея схожий, то все можливо
показати весь коментар
04.09.2025 10:13 Відповісти
Тоді СБУ керував найкращий квартальний друг з дитинства і сусід Зеленського - Баканов.
А Баканов просто допоміг іншим своїм друзям - москальським холуям - сімейству Медведчук-Марченко.
показати весь коментар
03.09.2025 22:17 Відповісти
моссад фсб сбу - це пальці однієї руки
показати весь коментар
04.09.2025 08:42 Відповісти
А вишки 5G ?
показати весь коментар
04.09.2025 09:55 Відповісти
ця інфа не для довбойоба,отдихай дурень.
показати весь коментар
04.09.2025 14:01 Відповісти
Так само як сбу супроводжує закордон всіх прокравшихся друзів зеленського
Не здивували
показати весь коментар
04.09.2025 09:06 Відповісти
"розслідувачі" лізуть на ту територію, де можна запросто отримати термін "за розголошення військової таємниці" або відірвану голову - під час війни, це просто!
показати весь коментар
04.09.2025 09:40 Відповісти
Dmitro
@dmitriypaut
·
23 год
Як блдь несподівано!!!
Родина першого заступника голови департаменту захисту державності СБУ Сергія Дуки під час широкомасштабної війни їздила до рф, має паспорти ворога і може мати бізнес з росіянами.
Нагадаю, це той чьорт який наїхав на НАБУ та САП
показати весь коментар
04.09.2025 09:52 Відповісти
Порохоботи вишукують тільки погане про нашого світлого Лідора. А те, що наш Лідор підтягується 15 разів і назвав путіна долбойобом, порошняві не памятають. І не втік🤡
показати весь коментар
04.09.2025 09:54 Відповісти
добавлю, що лідор також "янелох" !
показати весь коментар
04.09.2025 10:00 Відповісти
Мівіну їв під час боїв на Банковій🥳
показати весь коментар
04.09.2025 10:23 Відповісти
і це лише однією рукою! а іншою відстрілювався від кадировців.
показати весь коментар
04.09.2025 12:00 Відповісти
Пропоную на Нобелівську премію. Наш не гірший Трампа.
показати весь коментар
04.09.2025 13:02 Відповісти
а шо??? так можно было???
показати весь коментар
04.09.2025 09:54 Відповісти
це Малюк давав кришу?
показати весь коментар
04.09.2025 09:59 Відповісти
Ручные СБУ. Всех корупционеррв и сператистов повывозили. Вот это уровень.
показати весь коментар
04.09.2025 10:17 Відповісти
Пів країни дрочило на марченко, а винно сбу🤪
показати весь коментар
04.09.2025 10:45 Відповісти
показати весь коментар
04.09.2025 12:35 Відповісти
і що дивно охорона від сбу для дружини медведчука потрібна. як і для інших ворогів і корупціонерів, а от Парубію - не можна
показати весь коментар
04.09.2025 12:42 Відповісти
Тут і думати особисто не треба:-заплатила декому з СБУ нехилі гроші ось і вивезли, а не дала б мзди так і досі в своїх столичних апартаментах оббивалася..
показати весь коментар
04.09.2025 12:51 Відповісти
"Подвійний агент" - оце загнули, ви серьозно? Це все рівно що - "подвійний стрілець", "подвійний кулеметник", "подвійний комбат" і т.д. в такому дусі
показати весь коментар
04.09.2025 13:16 Відповісти
"доппель дрінк" всасували весь час супроводу ))
показати весь коментар
04.09.2025 15:24 Відповісти
Шпионы там, шпионы здесь,
Без них ни встать, без них ни сесть...
показати весь коментар
04.09.2025 14:02 Відповісти
і шо? у тої губи після супроводу ще більше "розпухли"? ))
показати весь коментар
04.09.2025 15:23 Відповісти
Тут нікого не дивує, шо агенти кремля злили окупантові 20% укр. територій, а ви хочете здивувати тим, шо якусь прокацапську хвойду ескортом супроводили до кордону т.з. агенти СБУ.
показати весь коментар
04.09.2025 17:29 Відповісти
Це просто контактьори від Ванюші-літінанта,