11222 відвідувача онлайн

Перші партії РЕБ, які військові замовили за е-Бали, уже на фронті

е-бали

Військові підрозділи вже активно використовують бали за знищення ворога та обмінюють їх на потрібну техніку в Brave1 Market.

Про це у Телеграмі повідомив перший віцепрем'єр-міністр - міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, передає Укрінформ.

Перші засоби РЕБ, замовлені в межах оновленої програми Армія дронів.Бонус, уже поставлені на фронт. Загальна сума поставленої через DOT-Chain Defence техніки сягнула 500 млн грн.

Нова модель програми реалізована завдяки інтеграції трьох цифрових інструментів:

  • Brave1 Market: тут військові можуть бачити баланс балів, обирати та замовляти техніку від українських виробників.
  • DELTA: захищена цифрова система для авторизації військових.
  • DOT-Chain Defence: завдяки цій системі техніка напряму постачається від виробників у підрозділи.

95 підрозділів скористалися системою

Уже 95 підрозділів скористалися перевагами нової системи і вже замовили через Brave1 Market понад 30 тисяч FPV-дронів, бомберів та іншої техніки на 2 млрд грн.

Завдяки програмі Армія дронів.Бонус ми даємо можливість підрозділам, що ефективно знищують ворога, отримувати дрони та іншу техніку додатково до централізованого постачання. І нова модель програми забезпечує можливість військовим обрати саме ті засоби, які їм потрібні, та швидкий і прозорий трек їх доставки на фронт.

Топ коментарі
+13
#Зелені за е-бали, мабуть кращого хештега і не придумати)
показати весь коментар
04.09.2025 14:47 Відповісти
+10
перші РЄБи за е-Бали, всіх кацапів *******.
показати весь коментар
04.09.2025 14:45 Відповісти
+9
за е-Бали, уже на фронті,напевно все...
показати весь коментар
04.09.2025 14:40 Відповісти

Завантаження...