7861 відвідувач онлайн

Членство України в ЄС є окремим пунктом гарантій безпеки, - Зеленський

зеленський

Членство України в ЄС є окремим пунктом гарантій безпеки.

Про це заявив президент Володимир Зеленський під час пресконференції з президентом Франції Емманюелем Макроном у Парижі, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Європейську правду.

"Передусім, серед гарантій безпеки, які ми бачимо, членство в Європейському Союзі, для нас це обов'язкові економічні гарантії безпеки, і політичні, і економічні, і геополітичні. Тому в нашому підході до гарантій безпеки це важливий пункт, який винесений в окремий пункт", – заявив Зеленський.

Топ коментарі
+4
А ще в "гарантії безпеки" впиши трильйон євро, своє вічне президенство та кріпосне право в україні.
А ще губозакаточну машинку.
показати весь коментар
04.09.2025 19:47 Відповісти
+3
показати весь коментар
04.09.2025 19:47 Відповісти
+3
Саме так!!!
А ще, відсутність твого кодла, разом з тобою при владі, також є своєрідною гарантією безпеки для України в цілому.
показати весь коментар
04.09.2025 19:50 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А ще в "гарантії безпеки" впиши трильйон євро, своє вічне президенство та кріпосне право в україні.
А ще губозакаточну машинку.
показати весь коментар
04.09.2025 19:47 Відповісти
показати весь коментар
04.09.2025 19:47 Відповісти
Саме так!!!
А ще, відсутність твого кодла, разом з тобою при владі, також є своєрідною гарантією безпеки для України в цілому.
показати весь коментар
04.09.2025 19:50 Відповісти
Членство України в ЄС це піар який був роздутий попередньою владою.
показати весь коментар
04.09.2025 19:52 Відповісти
Януковичем?
показати весь коментар
04.09.2025 20:08 Відповісти
Членство в ЄС і твоїм братам по корупції одразу загальна камера СІЗО звісно без виду на море..
показати весь коментар
04.09.2025 19:52 Відповісти
И каждому по 4000 долларов...)
показати весь коментар
04.09.2025 19:58 Відповісти
Нам пообіцяють ВСЕ, аби ми підписали мир. Потім не буде НІЧОГО. Це не пророцтво, це простий факт: ніхто за нас воювати реально не буде. Навіть зараз CNN задається питанням, а чи буде США захищати Балтію, вдруг чого.....
показати весь коментар
04.09.2025 20:00 Відповісти
Програюча сторона ставить умови тим, хто ії утримує і без підтримки завалиться за кілька місяців. Смішно.
показати весь коментар
04.09.2025 20:07 Відповісти
Як членство в ЄС завадить військовій агресії? Це ж не НАТО.

Тим більше, з прокацапськими урядами в Угорщині й Словаччині, членства в ЄС нам не бачити.
показати весь коментар
04.09.2025 20:09 Відповісти
Ще один Будапештський меморандум .
показати весь коментар
04.09.2025 22:16 Відповісти
Тобто, ЗЄ намагається відпетляти від невиконання ним умов вступу.
показати весь коментар
04.09.2025 21:06 Відповісти