9151 відвідувач онлайн

У ЄС підготували план направлення військ в Україну: буде створено дві окремі сухопутні групи, - WSJ

ЄС розробив план введення військ в Україну

У межах плану розгортання військ в Україні, розробленого європейським військовим командуванням, буде створено дві окремі сухопутні групи.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна, про це пише The Wall Street Journal.

Так, зазначається, що перша група відповідатиме за підготовку та допомогу українським військовим, а друга - за формування "сил стримування", що запобігатимуть новим спробам російської агресії.

Видання пише що вже існують зобов'язання щодо розгортання понад 10 тисяч військових.

Також зазначається, що український повітряний простір патрулюватиме авіація країн НАТО, розташована за межами України.

Тепер європейські держави очікують від адміністрації президента США Дональда Трампа рішення щодо рівня підтримки від Сполучених Штатів.

Топ коментарі
+12
Вони вже це кажуть. Тому охочі відпадають один за одним.
показати весь коментар
05.09.2025 09:17 Відповісти
+10
пробачте але не можу повірити, поки війська не зайдуть в Україну
показати весь коментар
05.09.2025 08:40 Відповісти
+8
Ніяких військ не буде. Пояснюю чому: росія не дозволить. Вони скажуть так: любі європейські війська на території України ми будемо вважати за сторону конфлікта і маємо право вести по ним вогонь і все!
показати весь коментар
05.09.2025 08:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ЄС сказав і подивився на США
показати весь коментар
05.09.2025 08:39 Відповісти
пробачте але не можу повірити, поки війська не зайдуть в Україну
показати весь коментар
05.09.2025 08:40 Відповісти
Вони зайдуть коли вже не будуть потрібні. Після підписання миру.
показати весь коментар
05.09.2025 13:34 Відповісти
Коли і якого миру,де цей тунель і хоч фотон світла у ньому!?
показати весь коментар
05.09.2025 14:41 Відповісти
Ці всі непевні плани на після укладення мирової. А коли це станеться -інше питання.
показати весь коментар
05.09.2025 08:47 Відповісти
Це все до першого пострілу
показати весь коментар
05.09.2025 08:51 Відповісти
Ну от припиняться бойові дії. Введуть якісь миротворчі війська які воювати не будуть, а як тільки напад повториться вийдуть з України. Ну і навіщо цей цирк? Он Трамп полякам вже "гарантує" контингент. Поляки тішаться як діти цукерці, але це вже було з нами і легко передбачити чим ці "гарантії" полякам вилізуть...
показати весь коментар
05.09.2025 08:51 Відповісти
Тим не менш, Польща у НАТО, й це зовсім не інші гарантії
показати весь коментар
05.09.2025 10:09 Відповісти
Польща в НАТО лише тому що під кінець "холодної війни" завдяки папі римському отримала від Заходу майже трильйон баксів прямих інвестицій. В Польщі Захід захищає свої інвестиції. В Україну інвестиції не зайшли. Корупція. Захід абсолютно свідомо робив з України бампер від **********. Сіру зону для ведення можливих бойових дій, ЩО ЗАРАЗ І ВІДБУВАЄТЬСЯ. Будь який потенціал України нівелюється та обезцінюється сусідством з імперським ***********. Дешевше давати нам зброю ніж будувати заводи які будуть знищені кацапами. Звідси зрозуміло що нам доведеться якось самим викручуватись. Для цього потрібно потрібно насамперед провести етнічну чистку влади та всіх дежавних інституцій. Жидобільшовики це "пята колона" ********** і одночасно холуї Заходу, які насаджують проєвропейський неоколоніалізм в Україні і виводять з України гроші на Захід.
показати весь коментар
05.09.2025 19:37 Відповісти
Ніяких військ не буде. Пояснюю чому: росія не дозволить. Вони скажуть так: любі європейські війська на території України ми будемо вважати за сторону конфлікта і маємо право вести по ним вогонь і все!
показати весь коментар
05.09.2025 08:54 Відповісти
Вони вже це кажуть. Тому охочі відпадають один за одним.
показати весь коментар
05.09.2025 09:17 Відповісти
Вони же сказали
показати весь коментар
05.09.2025 13:11 Відповісти
Але все це дійство з можливим заходом військ - ТІЛЬКИ ПІСЛЯ МИРНОЇ УГОДИ! Тобто коли? Що зараз конкретно зроблено для цієї мирної угоди? Майже нічого...
показати весь коментар
05.09.2025 09:15 Відповісти
вам же сказали что сделать? Крым и 4 области вычеркни из Конституции, армия 100 тысяч, внеблоковость и Гундяй в Лавре! и спи спокойно!... Запад прогревает путинский пукан на остановку войны по корейскому сценарию, это все на что способна сейчас Европа сделать с обезумевшим псом с ядерными клыками....
показати весь коментар
05.09.2025 10:00 Відповісти
Ну таке......
показати весь коментар
05.09.2025 09:22 Відповісти
кацапские пуканы рожевеют.....
показати весь коментар
05.09.2025 09:56 Відповісти
- Єсть лі у вас план, містер Фікс?
- Да у мєня куча планов (с)
показати весь коментар
05.09.2025 10:08 Відповісти
Купа плану
показати весь коментар
05.09.2025 12:08 Відповісти
Мабуть розуміють, що припинення бойових дій найближчим часом не буде
показати весь коментар
05.09.2025 11:23 Відповісти
Запускайте впк бо кацапами аж свербить ссср відродить.
показати весь коментар
05.09.2025 11:58 Відповісти
Це ні про що. Раніше називали більшу кількість. А 10 тисяч - не є проблемою миттєво і без втрат вивести. Для того і заводять. Європа не спроможна захистити себе. Але не може це визнати і продовжує імітувати якісь зусилля. Поляки нічого не відправляють, бо не знають напрямку наступного удару русні.
показати весь коментар
05.09.2025 12:02 Відповісти
Бо срачка над Віслою,картавий туск це кожного дня на весь світ волає.Ехо аж до України доходить.
показати весь коментар
05.09.2025 14:49 Відповісти
Польща короткий і легкий шлях до Зах Европи
показати весь коментар
05.09.2025 16:13 Відповісти
...аж 10 тис!!!
Це ж сила силенна!
Але... пу всеодно проти...цієї загалом символічної кількості миротворців.
От би чисте небо гарантували...тр, ау?
показати весь коментар
05.09.2025 12:15 Відповісти
10 тис. замало. Треба 200-300 тис. мінімум.
показати весь коментар
05.09.2025 13:25 Відповісти
Ніхто нікого вводити не буде. Почитайте історію 1918-19 років. По великому рахунку, що Європі, що Америці посрати на Україну. Європа і ще десятиріччя побуде під окупацією, їй не звикати.
показати весь коментар
05.09.2025 14:00 Відповісти
10 тисяч. Це потужна потужність
показати весь коментар
05.09.2025 15:33 Відповісти
...мріяти про життя на Марсі, не заборонено...
...планувати те, що буде, після того, як в домі, в якому живе пу настане руїна (ніщо інше його не зупинить) - даремне витрачання часу, уви

...він же першопричини устраняє, а це демілітаризація... і ін вологі мрії царя расєї.

От як би, да каби надалі друзі Тауриси і ще доста всього, що потребують ЗСУ, зняли б усі заборони на використання наданої зброї, наклали би пекельні санкції на імперію зла, зупинили би експорт з кітаю авто, ширпотребу...
то мир справедливий і сталий було б швидко досягнуто.

Але...пу, як завжди, дістає з широких штанін свій ядерний жупел і... коаліція охочих ...понурює голови і жовхне.

Мрія пу разом з сі і півн.кор.молодиком бути вічно живими, як мінімум 150 років...за рахунок пересадки органів... смішна і дурна.

Адже природно старіє весь організм...
це з середини прошлого сторіччя ведуться дослідження стволових клітин, які можуть загальмувати процесс старіння (ці стволови клітини вже давно консервують і використовують), а також.. генна інженерія ...а пересадка органів... цим дідам точно не допоможе, нехай мріють далі
показати весь коментар
05.09.2025 16:00 Відповісти
у них нема піхоти тим більше хорошої яка 4 роки змогла б тримати натиск zомбаків в супереч всьому, перше що вони нам можуть дати це зброя, технічні вузли і агрегати в цьому і ліцензії на виробництво і друге це гроші, не можна дати те чого нема і можна дати те що є
показати весь коментар
05.09.2025 16:49 Відповісти
а смысл это обсуждать,если рашка на это не пойдет все равно
показати весь коментар
05.09.2025 18:09 Відповісти
2 дроные бригпды выделят. А дальше вы держитесь мы с вами !!!! Вот такие гарантии Украине предлагает запад
показати весь коментар
05.09.2025 18:36 Відповісти
10 тыс против милионной армии рф. Это какой то развод для украинсокого населения? Чтобы создать фикцию безопасности?
показати весь коментар
05.09.2025 18:38 Відповісти