За невикористання бодікамер у ТЦК передбачена відповідальність, - Сухопутні війська

Співробітники ТЦК та СП зобов’язані під час виконання службових обов’язків носити бодікамери.
Про це заявив начальник управління комунікацій командування Сухопутних військ ЗСУ Віталій Саранцев у телеефірі, передає Цензор.НЕТ.
За словами Саранцева, за невикористання бодікамер передбачена відповідальність. У разі порушень проводяться службові перевірки або розслідування, а міра відповідальності визначається залежно від ступеня провини. Вона може включати дисциплінарні або адміністративні санкції.
Щодо зберігання відеоданих, Саранцев зазначив, що інформація з бодікамер передається на захищені сервери, де зберігається щонайменше 30 днів. Дані не можуть передаватися стороннім особам і використовуються лише за мотивованим запитом правоохоронних органів або судів.
Чоловіки напали на військовослужбовців ТЦК на Волині: під час бійки почалася стрілянина
- ніяких бодікамер в них нема , натомість вже є відео від журналістів ... і що далі ?