11219 відвідувачів онлайн

За невикористання бодікамер у ТЦК передбачена відповідальність, - Сухопутні війська

бодікамери,тцк

Співробітники ТЦК та СП зобов’язані під час виконання службових обов’язків носити бодікамери.

Про це заявив начальник управління комунікацій командування Сухопутних військ ЗСУ Віталій Саранцев у телеефірі, передає Цензор.НЕТ.

За словами Саранцева, за невикористання бодікамер передбачена відповідальність. У разі порушень проводяться службові перевірки або розслідування, а міра відповідальності визначається залежно від ступеня провини. Вона може включати дисциплінарні або адміністративні санкції.

Щодо зберігання відеоданих, Саранцев зазначив, що інформація з бодікамер передається на захищені сервери, де зберігається щонайменше 30 днів. Дані не можуть передаватися стороннім особам і використовуються лише за мотивованим запитом правоохоронних органів або судів.

Топ коментарі
+11
Ось вчорашній випадок -
Чоловіки напали на військовослужбовців ТЦК на Волині: під час бійки почалася стрілянина
- ніяких бодікамер в них нема , натомість вже є відео від журналістів ... і що далі ?
показати весь коментар
05.09.2025 13:26 Відповісти
+6
Відповідальність? Яка? Начальник накричить?
показати весь коментар
05.09.2025 13:20 Відповісти
+5
Тільки й того, що носити.
показати весь коментар
05.09.2025 13:21 Відповісти

Завантаження...