11133 відвідувача онлайн

Трамп підписав указ про перейменування Міністерства оборони на Міністерство війни

трамп

У п'ятницю, 5 вересня, президент США Дональд Трамп підписав указ про перейменування Міністерства оборони на Міністерство війни.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на пряму трансляцію.

"Ми виграли Першу світову війну. Ми виграли Другу світову війну. Ми виграли все, що було до неї і між нею, а потім ми вирішили прокинутися і змінили назву на Міністерство оборони. Отже, тепер ми – Міністерство війни", - сказав глава Білого дому. 

Нагадаємо, нещодавно президент США Дональд Трамп заявив, що може перейменувати Міністерство оборони США.

Топ коментарі
+23
Трамп підписав указ про перейменування Міністерства оборони на Міністерство війни. А з ким цей рудий сцикун планує воювати? Якщо він ставить свою армію на коліна, стелячи червону доріжку відкритому ворогу Америки? Китай після приходу рудого вже не сприймає Америку як противагу. Коли треба було об'єднуватися у боротьбі проти спільного ворога - росії та Китаю - це чмо почало знищувати авторитет Америки і показувати своє геройство перед союзниками. Просто брудне, сцикливе чмо, яке хоче бути диктатором і слова якого нічого не варті!
показати весь коментар
05.09.2025 23:51 Відповісти
+13
Оранжевый дедуля выходит на тропу войны. Даже не меняя памперс.
показати весь коментар
05.09.2025 23:52 Відповісти
+8
Переможець!!! Неймовірно! Такого досягнення не було зе в історії! 🤮🤦‍♂️
показати весь коментар
05.09.2025 23:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Переможець!!! Неймовірно! Такого досягнення не було зе в історії! 🤮🤦‍♂️
показати весь коментар
05.09.2025 23:51 Відповісти
показати весь коментар
06.09.2025 00:46 Відповісти
Пентагон - це не Міністерство оборони США, а його штаб-квартира. Міністерство оборони - це державний орган, який управляє збройними силами, тоді як Пентагон - це величезна будівля у формі п'ятикутника, де розміщуються його офіси.

Ця будівля знаходиться в Арлінгтоні, штат Вірджинія, і є однією з найбільших офісних будівель у світі. Через її характерну форму та значущість, назва «Пентагон» часто використовується як скорочена назва для самого Міністерства оборони США.
показати весь коментар
06.09.2025 01:34 Відповісти
Тупа білка цього не знає.
показати весь коментар
06.09.2025 08:40 Відповісти
Трамп підписав указ про перейменування Міністерства оборони на Міністерство війни. А з ким цей рудий сцикун планує воювати? Якщо він ставить свою армію на коліна, стелячи червону доріжку відкритому ворогу Америки? Китай після приходу рудого вже не сприймає Америку як противагу. Коли треба було об'єднуватися у боротьбі проти спільного ворога - росії та Китаю - це чмо почало знищувати авторитет Америки і показувати своє геройство перед союзниками. Просто брудне, сцикливе чмо, яке хоче бути диктатором і слова якого нічого не варті!
показати весь коментар
05.09.2025 23:51 Відповісти
Це в нього такий план.. План господаря, з кремля.
показати весь коментар
06.09.2025 00:44 Відповісти
Нобелевка
показати весь коментар
06.09.2025 05:38 Відповісти
Чого це?
Точно передумають шведи
показати весь коментар
06.09.2025 06:57 Відповісти
А шведи тут до чого?
показати весь коментар
06.09.2025 09:49 Відповісти
Оранжевый дедуля выходит на тропу войны. Даже не меняя памперс.
показати весь коментар
05.09.2025 23:52 Відповісти
Чому «ми» ! Ти бл*** при чому? Нарцис немічний
показати весь коментар
05.09.2025 23:52 Відповісти
Ваші вони вже заселили і тепер продають байкальську воду кацапні за свіжі гроші . Біжи , узкій , скупися поки ціну не підняли , інакше будеш як данбасяни з калюж сьорбати .
показати весь коментар
06.09.2025 00:24 Відповісти
Я так не думаю і ось чому:

• Політична поляризація та послаблення інститутів
Прихід Трампа до влади посилив політичну поляризацію в США, розділивши суспільство на ворогуючі табори. Його риторика, спрямована на критику політичного істеблішменту та ЗМІ, призвела до зростання недовіри до традиційних інститутів. Це спричинило послаблення віри в демократичні інститути, такі як виборча система, незалежна преса та судова влада.
* Порушення політичних норм: Його президентство відзначилося відступом від політичних норм, зокрема частими звільненнями високопосадовців, критикою розвідувальної спільноти та використанням соціальних мереж для публічного засудження опонентів.
* Розкол суспільства: Зріс ризик політичного насильства. Кульмінацією цього став напад на Капітолій 6 січня 2021 року, який багато хто розглядає як прямий наслідок його риторики.
Економічні наслідки
Хоча деякі економічні показники, як-от рівень безробіття, покращилися під час його президентства, його торговельна політика викликала значні занепокоєння.
* Торговельні війни: Запровадження мит на імпорт з Китаю та інших країн призвело до торговельних війн, які завдали шкоди американським виробникам і споживачам. Водночас, його рішення, зокрема мита на сталь, призвели до зростання цін для виробників.
* Збільшення державного боргу: Ухвалений у 2017 році закон про зниження податків, головним чином на користь корпорацій і заможних громадян, призвів до значного збільшення державного боргу.
Міжнародний імідж та зовнішня політика
Підхід Трампа до зовнішньої політики призвів до послаблення традиційних альянсів та відходу США від глобального лідерства.
* Відступ від міжнародних угод: США вийшли з Паризької угоди про клімат, ядерної угоди з Іраном та Транстихоокеанського партнерства. Це викликало недовіру з боку міжнародних партнерів та підірвало авторитет США.
* Напружені відносини із союзниками: Трамп часто критикував таких традиційних союзників, як НАТО та Японія, ставлячи під сумнів їхню цінність. Це створило непередбачуваність у зовнішній політиці США та посилило напруженість у відносинах з ключовими партнерами.
показати весь коментар
06.09.2025 01:38 Відповісти
про китайців є старий український анекдот: - чув, куме, на нас китайці напали! - а скільки їх? - 1,5 млрд! - от ідіоти, де ми їх всіх хоронити будемо? Поки що у нас десь на 100 тис.соток один дохлий кацап!
показати весь коментар
06.09.2025 02:50 Відповісти
"на Украине"?.
Ти що тут робиш? Заблукав?
показати весь коментар
06.09.2025 08:02 Відповісти
Шановний. Почитайте Шевченка."на Вкраїну лети, сину.."не старайтеся бути більшим патріотом чим він
показати весь коментар
06.09.2025 21:23 Відповісти
По перше: а ну скажи в якому саме творі Шевченка є вираз "на Вкраїну лети"? )
По друге: на Вкраїні може вживатись в прозі
По третє: "на Вкраїну" але не "на Україну"
По четверте: Тільки на болотах кажуть "на Украине", а в нас навіть расєйськомовні кажуть "в"
показати весь коментар
07.09.2025 13:38 Відповісти
"молися, сину, за Вкраїну" "мені однаково". Не полініться, почитайте трохи Шевченка. Це Вам однозначно піде на користь)) і більше не чіпляйтеся до людей своїми наївними запитаннями)) є більше, і при бажанні ви легко знайдете купу висловів"на Україну, на Україні,"у Шевченка. Те що к кацапня з цього робить хай, мені абсолютно пофіг. Вам очевидно ні. Іще раз-не чіпляйтеся до незнайомих людей з примітивними питаннями. З увагою-Фома Віруючий
показати весь коментар
10.09.2025 13:43 Відповісти
Заждіть, дайте вгадаю...
Наступним він переіменує налогову службу у "службу по збору моїх геніальних налогів", міністерство іноземних справ у "міністерство зв'язку з тими хто надімною рже як коняка на напонятній мові", міністерство юстиції - "Чарівна коробочка з моїми (ОЙ)бнутими бажаннями"...
Геніально!
показати весь коментар
06.09.2025 00:00 Відповісти
Truth is not abstracts facts. Truth is what helps a group of people achieve their goals and feel good about themselves. There no greater goal in the Free World these days than keeping Donald Trump happy. So everything Donald Trump says, has said, or will ever say while in office is Truth, only Truth and nothing but the Truth. There is even a special person, Mark Rutte, whose sole mission in life is to explain, to those few who are still not getting it, that Donald Trump is always right and cannot possibly be wrong.
показати весь коментар
06.09.2025 00:03 Відповісти
Походу рудого діда десь за лаштунками Зеленський за пісюна вкусив. У наступній серіі створення в США Міністерства Потужної Єдності та Цифрової Галюцинації.
показати весь коментар
06.09.2025 00:12 Відповісти
Президент деменції, король невдах
показати весь коментар
06.09.2025 00:15 Відповісти
Старий ексгібіціоніст.
показати весь коментар
06.09.2025 00:20 Відповісти
В чего екс?
показати весь коментар
06.09.2025 06:54 Відповісти
Зовсім поганий став нарцис...
показати весь коментар
06.09.2025 00:27 Відповісти
Тепер буде вимагати від Нобелівського комітету заснувати премію:
Нобелівська премія війни.
показати весь коментар
06.09.2025 00:30 Відповісти
такий безславний фінал дійсно такої великох країни...
а я все думав: як же ж Рим міг занепасти... а отак.
показати весь коментар
06.09.2025 00:35 Відповісти
Вони перетворили віру Вашингтона на недільну розвагу. Бог гордим противиться
показати весь коментар
06.09.2025 06:53 Відповісти
тепер у американців попереду багато корисних реформ, залишилось тільки перейміновувати мінфстерство юстиції у міністерство справедливості, міністерство сільского господарства у міністерство ізобілія, а міністерство торгівлі у міністерство чудових угод. Цікаво, коли американське суспільство почне розуміти, що їх жорстко найобують?
показати весь коментар
06.09.2025 00:47 Відповісти
Ухты, он вышел из бухты. Жги, Донни , жги.
показати весь коментар
06.09.2025 00:47 Відповісти
они подводники, они силачи!
показати весь коментар
06.09.2025 02:44 Відповісти
ну хоч почав розуміти, що тут не цацки-пецки, а війна! Досить оборонятися, пора нищити кацапосатану!
показати весь коментар
06.09.2025 02:37 Відповісти
Ех, немає на нього Салтикова-Щедріна, спеціаліста з поведінки градоначальників...
показати весь коментар
06.09.2025 06:45 Відповісти
Досі по методичці краснова все сходиться. Це на руку пропагандистам кремля
показати весь коментар
06.09.2025 06:51 Відповісти
Трамп і його адміністрація не нагадують вам Зеленського з його офісом, що зображають бурхливу діяльність, а в результаті на виході пшик.
показати весь коментар
06.09.2025 06:52 Відповісти
пора вже гренландію перейменувати на ..трамполандію.. а в канаді провести ..референдум.. про приєднання до сша . у дружбана ***** можна ..спеціалістів.. запросити у них великий досвід
показати весь коментар
06.09.2025 07:27 Відповісти
как вы яхту назовете.....
показати весь коментар
06.09.2025 08:01 Відповісти
Типа Гегсет тепер не алкаш на теплій посаді, а колега Марса. 😁
показати весь коментар
06.09.2025 08:10 Відповісти
ДЕБІЛ!!!!
показати весь коментар
06.09.2025 08:23 Відповісти
Хай Трампон перейменує своє ліве яйце на праве, а праве залишить, як є. І потім кілька років вирішує цей конфлікт, поки йому Нобеля не дадуть прямо в палаті.
показати весь коментар
06.09.2025 09:17 Відповісти
Чим би дитинча не тішилося, аби не вішалося...
показати весь коментар
06.09.2025 09:46 Відповісти
В це, випадково, не повноваження Конгресу? Стільки порушень законів та конституції США, що
Трамп помре під горою судових процесів. А всі гроші, які він намагається зараз заробити, витратить на адвокатів.
показати весь коментар
06.09.2025 10:47 Відповісти
Скрепы - они такие
показати весь коментар
06.09.2025 11:07 Відповісти
Лише за це цьому високопоставленому пиз#унові тре дати Нобеля миру. Таваріщ сі вже обісрався вісім разів від такої "жахливої" звістки від агента пуйла краснова!
показати весь коментар
06.09.2025 11:14 Відповісти