11006 відвідувачів онлайн

Довічне ув’язнення для судді-зрадниці: оголошено вирок ексголові Генічеського райсуду, - ДБР

дбр

За матеріалами ДБР Херсонський міський суд визнав винною у державній зраді та колабораційній діяльності колишню очільницю Генічеського районного суду, яка після початку повномасштабного вторгнення рф перейшла на бік ворога.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Державне бюро розслідувань.

Добровільно  співпрацювала з окупантами

Суддя працювала в системі правосуддя з 2009 року, а у 2020 році очолила Генічеський райсуд. Після захоплення частини Херсонщини вона, як прихильниця "руського міра", добровільно почала співпрацювати з окупантами. Жінка передавала фсб персональні дані колег-суддів, правоохоронців та військовослужбовців ТЦК та СП, а також повідомляла про земляків із проукраїнською позицією. За її доносами загарбники переслідували та затримували місцевих патріотів.

У липні 2022 року фігурантка добровільно обійняла посаду так званого "судді" у незаконному судовому органі, створеному окупантами на тимчасово захопленій території Херсонської області, і досі бере участь у репресивних "судових процесах" проти українців.

Суд визнав її винною за ч. 2 ст. 111 та ч. 7 ст. 111-1 КК України та заочно призначив покарання у вигляді довічного позбавлення волі з конфіскацією майна.

Процесуальне керівництво у провадженні здійснювала Херсонська обласна прокуратура.

Топ коментарі
+11
Та, з таким же успіхом, можете заочно й анафему їй оголосити
показати весь коментар
08.09.2025 19:42 Відповісти
+8
Тю.
А я думав що дадуть умовку із 3 роками відсрочки як судді хабарнику з під Одеси на тижні.
Той сам у суді визнав що нахабарював на лям баксів.
Його і відпустили.
А ну ця вже ж не приїде в Україну.
Тому можна і пожитєве.
показати весь коментар
08.09.2025 19:35 Відповісти
+5
Я її не захищаю, але що зробила влада щоб той нещасний Геніческ не окопували за 10 хвилин? може фортифікаційні споруди зробила з 2014 року, не розмінувала а ще більше замінувала Чонгар? Чи може евакуювала людей? ЩО?! Це сором, це здача територій, це зрада людей.
показати весь коментар
08.09.2025 20:10 Відповісти

Завантаження...