13202 відвідувача онлайн

На окупованій ЗАЕС порушено шість із семи стовпів ядерної безпеки, - Гроссі

гроссі,рафаель

Генеральний директор Міжнародного агентства з атомної енергії Рафаель Гроссі заявив, що ситуація на окупованій росіянами Запорізькій АЕС залишається нестабільною. За його словами, на станції порушено шість із семи "стовпів ядерної безпеки".

Про це Гроссі заявив під час виступу перед Радою керуючих Агентства, інформує Цензор.НЕТ.

Гендиректор агентства зазначив, що на ЗАЕС залишилася лише одна зовнішня лінія електропередачі, що створює "серйозні ризики для безпеки". Наразі всі шість реакторів перебувають у стані холодної зупинки, і жоден із них не може бути безпечно запущений.

Крім цього, Гроссі розповів, що рівень води в охолоджувальному басейні знизився до 13,4 м, близько до критичного порогу в 12 м, нижче за який системи охолодження виходять з ладу.

У МАГАТЕ додали, що тривалі бойові дії поблизу станції викликають серйозне занепокоєння і збільшують ризики.

Топ коментарі
+15
Гроссі, уточнюй, що перший стовп - незакона окупація ЗАЕС ****** і його касапами!
показати весь коментар
08.09.2025 23:12 Відповісти
+13
занепокоення!
це головне слово 21 віку!
показати весь коментар
08.09.2025 23:12 Відповісти
+6
Прийшов час висловити легку стурбованість?
показати весь коментар
09.09.2025 00:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Гроссі, уточнюй, що перший стовп - незакона окупація ЗАЕС ****** і його касапами!
показати весь коментар
08.09.2025 23:12 Відповісти
Валіть сьомий стовп безпеки !
Ядерна війна, так ядерна війна !

Це невідворотно.....

.
показати весь коментар
08.09.2025 23:36 Відповісти
Треба лінію з нашої сторони відключить, що живить АЕС. Раз касапи її окупували, то нехай їбуться з нею самі і тратять паливо для генераторів чи кидають переноску із крисму
показати весь коментар
09.09.2025 09:03 Відповісти
занепокоення!
це головне слово 21 віку!
показати весь коментар
08.09.2025 23:12 Відповісти
за ним вже на підході останнє слово 21 століття - упокоєння!
показати весь коментар
09.09.2025 00:35 Відповісти
Про три стовпи безпеки розповіли. А про ще 4 стовпи коли розкажуть?
показати весь коментар
08.09.2025 23:18 Відповісти
Коли у Європі лічільники Гейгера волати почнуть.
показати весь коментар
08.09.2025 23:27 Відповісти
Європа не постраждає в основному. Побережжя Болгарії, Румунії це не вся європа.
показати весь коментар
09.09.2025 08:42 Відповісти
Прийшов час висловити легку стурбованість?
показати весь коментар
09.09.2025 00:04 Відповісти
показати весь коментар
09.09.2025 00:38 Відповісти
Та то фігня. Головне щоб тобі було затишно у Відні.
показати весь коментар
09.09.2025 05:26 Відповісти
Стурбувався... Сильно. В черговий раз.
показати весь коментар
09.09.2025 08:42 Відповісти
Кацапи наврядчи запустять ЗАЕС в свою мережу, скоріш за все і ядерної аварії теж не буде, а просто вони ушатають станцію до такого стану, що її більше не вийде експлуатувати
показати весь коментар
09.09.2025 09:04 Відповісти
Мабуть настав для громі зірковий час і з'їздити до уйла на святковий відсос!!!
показати весь коментар
09.09.2025 10:11 Відповісти