9720 відвідувачів онлайн

Війська РФ ударили авіабомбою по Яровій на Донеччині під час видачі пенсії: щонайменше 24 людини загинуло, 19 поранених (оновлено). ВIДЕО 18+

Війська РФ завдали відверто звірячого удару авіабомбою по селищу Ярова на Донеччині.

Про це повідомив у телеграм-каналі президент України Володимир Зеленський, інформує Цензор.НЕТ.

Увага! Не рекомендовано до перегляду особам із нестійкою психікою!

"Прямо по людях. Звичайні цивільні люди. У момент, коли видавались пенсії. За попередньою інформацією, кількість загиблих – більше 20 людей. Немає слів… Співчуття всім рідним та близьким загиблих", - зауважив глава держави.

Він також наголосив, що такі удари Росії точно не мають залишитись без належної реакції світу.

"Росіяни продовжують знищувати життя, але уникають нових сильних санкцій, нових сильних ударів. Світ не має мовчати. Світ не має залишатись бездіяльним. Потрібна реакція Сполучених Штатів. Потрібна реакція Європи. Потрібна реакція Двадцяти. Потрібні сильні дії, щоб Росія перестала нести смерть", - резюмує глава держави.

Оновлена інформація

Пізніше голова Донецької ОВА Вадим Філашкін повідомив, що щонайменше 21 людина загинула і стільки ж поранено. Такі наслідки жахливого удару по Яровій станом на 12:30.

"Росіяни атакували людей під час видачі пенсії. Це не воєнні дії - це чистий тероризм.

Зараз на місці події працюють рятувальники, медики, поліція, місцева влада. Допомагаємо постраждалим і встановлюємо точні наслідки цього злочину", - йдеться у повідомленні.

Про оновлення Філашкін повідомлятиме додатково.

"Станом на 13:50 кількість загиблих через російський удар по Яровій на Донеччині зросла до 23. Також відомо про 18 жителів селища, які дістали поранення, троє з них у важкому стані", - заявив начальник Лиманської міської військової адміністрації Олександр Журавльов в етері "Суспільне. Студія".

У ДСНС повідомили, що станом на 16:29 24 людини загинули та ще 19 отримали поранення.

Ярова обстріл
Топ коментарі
+36
Наведення було, агентури кишить
показати весь коментар
09.09.2025 12:32 Відповісти
+29
Який довбойоб організував масове скупчення людей поряд з Лиманом?
показати весь коментар
09.09.2025 12:33 Відповісти
+20
Питання на Радбез нехай Сабига підіймає швидко . І ще посилайте фото особисто Фіцо та Пелигрині , які хочуть криваву нафту і газ . Угрофіни вбивають словʼян ‼️
показати весь коментар
09.09.2025 12:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
Сша так і не передали Україні дальнобійні ракети повітря-повітря до F-16, які могли б збивати рашистські бомбардувальники які запускають КАБи по українським містам. Щоб не було ескалації і щоб ***** не відмовилося сісти за стіл переговорів. Тому всі хто бажає сісти за стіл переговорів з московським *****м горіть в пеклі як і ваші діти. Всі хто кожен день зазиває до переговорів повинні бути знищені як посібники московських фашистів.
показати весь коментар
09.09.2025 12:45 Відповісти
100%, люто плюсую!
показати весь коментар
09.09.2025 19:02 Відповісти
Пенсії мають видаватись на карточку, а не з рук в руки готівкою!
показати весь коментар
09.09.2025 12:45 Відповісти
Там 8км по карте до линии фронта. Там возможно нет электричества и даже может не быть мобильной связи. Что в такой ситуации делать с карточкой? Тем более в данном случае мы имеем дело с пенсионерами, которые всем этим технологиям не верят и хотят иметь деньги на руках физически.
показати весь коментар
09.09.2025 12:52 Відповісти
Ну краще всеодно на карточку ніж просто отак роздавати що привело до трагедії!
показати весь коментар
09.09.2025 12:53 Відповісти
А що потім з тією карточкою робити?
показати весь коментар
09.09.2025 13:04 Відповісти
Там де нема зв'язку, нема банкоматів, може не бути світла навіщо їм гроші на картках? І не кажіть, що потрібно їхати в якісь безпечні місця. Якщо в тебе нема грошей їхати тобі практично нікуди.
показати весь коментар
09.09.2025 13:05 Відповісти
І куди з тією карточкою? Банкомати не працюють , терміналів немає.
показати весь коментар
09.09.2025 17:49 Відповісти
Глупо рассуждаете. Просто как ребенок. Была бы карта. И шо на карте. А куда её засунуть всегда найдется.
К вашему сведению Ощад блокирует, в частности, пенсионные карты, по которым нет снятия в течении пол года.
С начала войны Украина продолжает выплачивать пенсии. Везде, в Донецке, Мариуполе, Каховке, Мелитополе и пр.
Как то же народ на оккупированных территориях пользуется этими деньгами.
показати весь коментар
10.09.2025 05:51 Відповісти
Царство Небесне загиблим.
показати весь коментар
09.09.2025 12:48 Відповісти
Нещасні люди, очевидно, дуже похилого віку. Більшість "молодих" пенсіонерів отримує пенсії через банкомати (де б вони не знаходилися), але ті, кому за сімдесят, плетуться за звичкою, отримати пенсію як зазвичай, там де завжди отримували, а там черга. Хтось навів на місце, де багато людей, під час війни для таких потрібна смертна кара, до біса ОБСЄ.
показати весь коментар
09.09.2025 12:50 Відповісти
"отримує пенсії через банкомати (де б вони не знаходилися)"

І де вони знаходяться? В прифронтових селах? Хто їх обслуговує? Світло, інтернет для їх роботи є?
показати весь коментар
09.09.2025 13:07 Відповісти
якби у мене там був вибір, я б вибрав картку, ніж стояти за пенсією серед скопичення народу, і якщо ти українець, ворог заперечує існування українців, треба евакуюватися, а не залишатися йому на поталу
показати весь коментар
09.09.2025 13:30 Відповісти
І що б ти там робив з тією карткою? Гриз би її замість хліба?
показати весь коментар
09.09.2025 13:33 Відповісти
попередній допис не читав, що робити? Не вистачає часу на чтиво, головне щоб вистачило на тролінг?
показати весь коментар
09.09.2025 13:48 Відповісти
Тобі скільки років? А скільки, в основному, сільським пенсіонерам? У 80% кнопочні "бабусяфони". Який банкінг? Не сміши.
показати весь коментар
09.09.2025 14:05 Відповісти
Не буду. Неможливо карткою користуватись. Згоден.
показати весь коментар
09.09.2025 14:21 Відповісти
Та там біля фронту вже давно звернули свою діяльність всі банки та вивезли банкомати - це дуже небезпечно для співробітників банків - тому і возять автівкою готівку. 100% місцевий підар навів.
показати весь коментар
09.09.2025 13:49 Відповісти
я згодний, це не життя, тому, якщо не чекаєш ворога, людина змушена перебиратися туди, де зможе отримувати пенсію з картки
показати весь коментар
09.09.2025 13:57 Відповісти
Так, заради пенсії з картки жити в чужих краях юрбою в якомусь абияк переобладнаному під притулок корівнику - воно того, звісно, варте...
показати весь коментар
09.09.2025 14:08 Відповісти
ну тоді виходить, що краще, аби х-уйловці пенсіонерів вбивали дома
показати весь коментар
09.09.2025 14:14 Відповісти
Це їх, пенсіонерів, особистий вибір.
показати весь коментар
09.09.2025 14:30 Відповісти
ні, краще щоб х-ловці по ним не стріляли. Саме тому цей обстріл називають позалюдським.
показати весь коментар
09.09.2025 15:20 Відповісти
Можливо дрон-розвідник помітив скупчення людей. Їм все одно - військові чи цивільні.
показати весь коментар
09.09.2025 16:11 Відповісти
Кто обслуживает пенсионные карты на оккупированных территория?
Кстати эти карты объявлены бессрочными. Т.е для жителей оккупированных территорий они продленны до окончания оккупации.
Если кк
показати весь коментар
10.09.2025 05:58 Відповісти
""Я думаю, це жахливо. Мені сказали, що вони помилилися..." (Д.Трамп)
показати весь коментар
09.09.2025 12:51 Відповісти
https://www.ponomaroleg.com/genoczid-v-yarovoj/ Олег Пономарь:

Такие страшные вещи нелегко комментировать.
Как я писал в посте ниже, Трамп закрывает на такое глаза, что развязывает руки Путину.

Китай также не осудит этот акт геноцида. Хотя Китай позиционирует себя «другом мира», но фактически его поддержка России также придает Путину уверенности и наглости.
показати весь коментар
09.09.2025 14:52 Відповісти
Ну наразі гундос з фламінгами дєрмака дасть отвєтку
показати весь коментар
09.09.2025 12:53 Відповісти
"Якщо людина - мудак, хтось має їй про це сказати. Бо інакше вона йтиме по життю, не знаючи діагнозу"-Генеральний директор «Укрпошти» Ігор Смілянський. Воно-то самокритично але 20 людей до життя не повернеш!
показати весь коментар
09.09.2025 12:55 Відповісти
скільки козлів хайпують, лають всіх, крім кацапів-ваиродків.!
показати весь коментар
09.09.2025 14:19 Відповісти
Собаки гавкають на вітер і хіба це заважає вітру? Кацапи - це природне Зло, його не лаяти треба, а захищатись від нього.
показати весь коментар
09.09.2025 14:48 Відповісти
Вангую ввечері буде потужний відосик потужного про накладення санкцій на рашку і все, в вдарити по кремлю слабо?! Чи там твій куратор сидить?
показати весь коментар
09.09.2025 13:00 Відповісти
100 відсотків місцевий агент! Тварина! Знайти та....по совісті "затримати"...Який жах....
показати весь коментар
09.09.2025 13:00 Відповісти
Який агент? Тут вже над Києвом ворожі дрони-розвідники серед білого дня літають, а ти про прифронтову смугу. Не сміши.
показати весь коментар
09.09.2025 13:13 Відповісти
Шкода, що про загибель цивільних на Донеччині немає такого розголосу в США та Європі. Та, навіть в Україні, нажаль.
показати весь коментар
09.09.2025 13:01 Відповісти
Розголосу у США та Європі набуде версія піськова-********** "ета укрофошизди самі дамбят бамбас".
показати весь коментар
09.09.2025 15:36 Відповісти
Про це пишуть в новинах тут теж, напр. CNN: https://www.cnn.com/2025/09/09/europe/russian-bomb-attack-ukrainian-civilians-yarova-intl
Проте більшості це вже не дуже цікаво.
показати весь коментар
10.09.2025 05:21 Відповісти
Не розмивайте провину. Укрпошта тут не до чого, бо людям потрібно привозити гроші і це не так просто в тих місцях. Вбивця - путлер та його посіпаки.
показати весь коментар
09.09.2025 13:02 Відповісти
все вірно, але ХХІ ст. на дворі, безпечніше пенсія на картки
показати весь коментар
09.09.2025 14:24 Відповісти
Хтось злив інформацію, що там мали знаходятися військові
показати весь коментар
09.09.2025 13:04 Відповісти
На четвертый год войны давно пора включать ветхозаветный принцип - око за око, зуб за зуб. А мы с дикарями воюем по Новому Завету - постоянно обращаемся к "мировому сообществу", которому на все это насрать. В Курской, Белгородской и других областях тоже приходят за пенсией...
показати весь коментар
09.09.2025 13:05 Відповісти
Вмикай,якщо маєш зуби.
показати весь коментар
09.09.2025 13:34 Відповісти
запросто. Літаки ж попалили можна й більш політично чутливі цілі.
показати весь коментар
09.09.2025 14:16 Відповісти
Тебе жалко курского пенсионера?
показати весь коментар
10.09.2025 09:40 Відповісти
Ліпше листоноша з охороною рознесла по домівкам, й ніхто в житті не зміг би поцілити як трапилося зараз.
показати весь коментар
09.09.2025 13:11 Відповісти
Мульті мільярдер, яким став під час головування Укрпоштою, Смолянський, скоротив листонош. За непотрібністю
показати весь коментар
09.09.2025 17:46 Відповісти
Вы когда последний раз конверт с почтовой маркой покупали? Когда на газету подписку оформили? Или зашли на почту пачку печень купить?
В банке за перевод денег проценты берут. За чей счет держать почтальонов разносить пенсии одному пенсионеру из 5-десяти?
показати весь коментар
10.09.2025 06:05 Відповісти
Якщо немає довіри, робити фото.
показати весь коментар
09.09.2025 13:18 Відповісти
мамирімин співчувач
показати весь коментар
09.09.2025 13:51 Відповісти
А чому ж хрипате гімно не додало "якби я не ліз у крісло, до якого я ніколи не доросту, а на посаді президента був би політик, розумний професіонал, то скоріш за все, цього вторгнення й не було б, бо це я його своєю "підготовкою" та зазиранням у очко кумиру спровокував. І не було б цієї бомби, і люди, не тільки ці, а ще сотні тисяч, були б живі. Але мені схотілося погратися долями українців". Співчуває, воно, падло. Цікаво, витримало воно, доки камеру не приберуть, щоб не зареготати?
показати весь коментар
09.09.2025 15:10 Відповісти
100%
показати весь коментар
10.09.2025 05:22 Відповісти
Тільки "смерть за смерть" успокоїть і упокоїть душі невинно убитих💀Будьте ПРОКЛЯТІ рашисти "до сьомого коліна" Ніколи ми цього НЕ ПРОСТИМ
показати весь коментар
09.09.2025 13:56 Відповісти
Агент СРУ х йло з мериканською зіркою на прапорі виконує завдання рудого звільнити придбані ним землі.
показати весь коментар
09.09.2025 14:15 Відповісти
https://t.me/espresotb/142777 Кількість загиблих внаслідок обстрілу Ярової зросла до 23. Також відомо про 18 поранених, - повідомляє Суспільне.
показати весь коментар
09.09.2025 14:47 Відповісти
Песійні черги на донеччині це продовження теми шикування призовників в полях, розмінувань ланів на сумщині, і виставок дронів в Чернігові. Це тупість влади помножена на невігластво народу.
показати весь коментар
09.09.2025 15:10 Відповісти
Я тепер точно знаю, що нацизм та фашизм зародився в рабсії.
показати весь коментар
09.09.2025 15:10 Відповісти
Ти мав сумніви?
показати весь коментар
09.09.2025 15:38 Відповісти
рашизм хуже нацизма и фашизма вместе взятых
показати весь коментар
09.09.2025 15:24 Відповісти
ЗСУ знищують логістику, а рашковани мирняк. Але хвошісти в Україні, не переплутайте! Іще в Фінляндії теж почали хвошісти плодитися. Яка мерзотна ця ракова пухлина планети - рашка.
показати весь коментар
09.09.2025 15:41 Відповісти
Один клоун дасть 200 днів, в іншій потужну потужність розводити буде.
показати весь коментар
09.09.2025 17:53 Відповісти
так... вони чекали руцкє мір, чи ні? На мою особисту думку (можливо, помилкову) 99 % жителів цього заповідника за рашу... там я порахував зі знайомих... мір прийшов і навіть не зробив щеплення, скоріш з усе
показати весь коментар
09.09.2025 17:56 Відповісти
Нажаль, більшість пенсіонерів (на мою особисту думку) чекали і чекають, що прийде росія і пенсії будуть захмарні. Вони не розуміють, що годувати українських пенсіонерів ніхто не збирається навіть захвативши території. Тому йде тотальне знищення сіл та міст ворогами в прифронтовій зоні.
показати весь коментар
09.09.2025 18:36 Відповісти
Більшість гадає, що буде типу Бердянська - дві пенсії, комуналка утричі дешевша і нема нацистів. Але у цьому випадку не склалося. Співчуваю родичам загиблих, хоча і розумію що більшість тих родичів, то таке..
показати весь коментар
09.09.2025 18:54 Відповісти
Вони там дають 10000 рублів, це копійки. Незнаю стосовно комуналки, але ціни на продукти на ТОТ захмарні.
показати весь коментар
09.09.2025 19:08 Відповісти
То у них типу одноразової виплати було. Зараз пенси все пооформлювали. Купа знайомих там лишилась, радіють. Але це суто стосовно Бердянську, не знаю що там у тих Токмаках та Васильївках.
показати весь коментар
09.09.2025 19:21 Відповісти
І як відреагує на це трамп? Мабуть скаже, що "у нас будет чудесный разговор с другом Владимиром"
показати весь коментар
09.09.2025 19:03 Відповісти
Ну, вони дослухались порад тих, за кого голосували...
показати весь коментар
09.09.2025 19:20 Відповісти
гуєсоска.
показати весь коментар
09.09.2025 20:01 Відповісти
Картинка як з фільму жахів
показати весь коментар
09.09.2025 19:24 Відповісти
рашисткие ******** будьте вы вечно прокляты до последнего колена,всех вас мразей ****** нужно уничтожить до одного!
показати весь коментар
09.09.2025 20:58 Відповісти
Русизм - это особая форма человеконенавистнической идеологии, основанная на великодержавном шовинизме, полной бездуховности и безнравственности.
Отличается от известных форм фашизма, расизма, национализма, особой жестокостью, как к человеку, так и к природе. Принцип действия - уничтожение всего и вся, тактика выжженной земли. Отличается шизофренической формой мании мирового господства. Обладая рабской психологией, паразитирует на ложной истории, на оккупированных территориях и угнетаемых народах. Русизму характерен постоянный политический, юридическо-правовой и идеологический терроризм Джохар Дудаев
показати весь коментар
09.09.2025 21:00 Відповісти
показати весь коментар
09.09.2025 21:02 Відповісти
це не війна, це вбивства населення україни. кацапів під суд як націю, хоча яка там нація, це мордор. - ти де Господь, чи ти відійшов на час по нужді?
показати весь коментар
09.09.2025 21:06 Відповісти
Чому всі мовчать,шо тут є вина і голови ОВА з його конторой. Це він так органінізував роздачу пенсії,точніше йому нахезати на це.А так він не при чому,як він вважає,пасажир.
показати весь коментар
10.09.2025 07:40 Відповісти
Росія продовжує цілеспрямоване вбивство українців. Треба вимагати визнання росії деравою, що має фашизм, як державну політику. Про це потрібно кричати в усіх міжнародних організаціях. Чому вбивство українців стало звичайним явищем? Росія - деержава терорист, що відродила фашизм, знищений після другої світової війни. Потрібен новий Нюрнбергзький процес, який би дав ридичну оцінку усім кривавим злочинам росії.
показати весь коментар
10.09.2025 15:27 Відповісти
Сторінка 3 з 3