7347 відвідувачів онлайн

Путін не окупує Донбас до кінця року, на це підуть роки та мільйонні втрати, - Зеленський

Чому Донбас є важливим для України? Зеленський відповів

Президент Володимир Зеленський пояснив, чому Україна не піде на виведення своїх військ з Донецької та Луганської областей.

Про це він розповів в інтерв'ю ABC, передає Цензор.НЕТ.

"Всім потрібно зрозуміти, що Путін не завоював за 3 роки 70% Донбасу - все це маніпуляції", - зазначив президент.

За словами Зеленського, у 2014 році Путін захопив третину Донбасу.

"Після початку повномасштабної війни майже за 4 роки вони (росіяни. - Ред.) захопили близько 30% Донецької області. Не всього Донбасу. Ми контролюємо зараз 32%. Тобто, третина була взята ним (Путіним. - Ред.) 10 років тому. За роки війни, коли ми воюємо повномасштабно, він взяв тільки 30%. Це багато, так, але він втрати мільйон людей. 

Ось ця ціна. І це майже 4 роки. Тобто якщо він каже, що він через 3-4 місяці, а саме це він казав американцям, Білому дому, представнику Віткоффу, він казав, що він візьме Донбас до кінця року. Він не візьме. Ціна - роки і мільйон людей. А якщо не роки, а швидше, то просто більше людей. Не мільйон, а 2-3 мільйона трупів. Ось це ціна цього", - пояснив глава держави.

Також Зеленський зазначив, що Донбас є укріпленою частиною.

"Якщо він вийде та матиме весь Донбас, хто гарантує нам, що 90 км він не йтиме до Харкова? Там, де 1,5 млн людей. Харків, він також завжди хотів Харків, який стояв всі 11 років. Він на кордоні з Росією, він захоче окупувати Харків. ... І так само у нього відкривається шлях до Дніпра - індустріального центру України. Це наша економіка, наші заводи, наше виробництво, це серйозний вклад у ВВП держави", - додав президент.

Топ коментарі
+12
Ну якшо ти, гнида, будеш дотримуватись діючого закону про мобілізацію - це у першу чергу - перевод фінансово-промислового сектору економіки на військові рейки, мобілізація у першу чергу держслужбовців, службовців мвд, сбу,набу, сапів, райадміністрацій, обладміністрацій - всіх твоїх шакалів і у останню чергу - звичайних громадян. Кого зараз бусіфікують - звичайних громадян за рахунок твоїх шакалів - он скіки мусорів на одного інваліда війни - https://www.youtube.com/shorts/XOpRsn58_dA
показати весь коментар
09.09.2025 11:17 Відповісти
+11
про втрати українців він забув сказати!
показати весь коментар
09.09.2025 11:14 Відповісти
+11
Якби ти не пропетляв 4 рази від повісток, то все було б по іншому і пуйло не захопив би 30%....
показати весь коментар
09.09.2025 11:15 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
09.09.2025 11:12 Відповісти
про втрати українців він забув сказати!
показати весь коментар
09.09.2025 11:14 Відповісти
Да Татаров всех перестреляет!
показати весь коментар
09.09.2025 11:33 Відповісти
шо воно меле? це так вояків Боневітк підбадьорює що шо це за пістьож неприкаяна?
показати весь коментар
09.09.2025 11:15 Відповісти
Якби ти не пропетляв 4 рази від повісток, то все було б по іншому і пуйло не захопив би 30%....
показати весь коментар
09.09.2025 11:15 Відповісти
Ну так зекодла поможет.
показати весь коментар
09.09.2025 11:16 Відповісти
Тобто не окупували Донбас, це вже "перемога" ти що нюхаеш?
показати весь коментар
09.09.2025 11:17 Відповісти
Ну якшо ти, гнида, будеш дотримуватись діючого закону про мобілізацію - це у першу чергу - перевод фінансово-промислового сектору економіки на військові рейки, мобілізація у першу чергу держслужбовців, службовців мвд, сбу,набу, сапів, райадміністрацій, обладміністрацій - всіх твоїх шакалів і у останню чергу - звичайних громадян. Кого зараз бусіфікують - звичайних громадян за рахунок твоїх шакалів - он скіки мусорів на одного інваліда війни - https://www.youtube.com/shorts/XOpRsn58_dA
показати весь коментар
09.09.2025 11:17 Відповісти
А втрати кацапів хвилюють? - поки ні - лізуть
показати весь коментар
09.09.2025 11:17 Відповісти
Лице людини з хронічним закрепом.😖
показати весь коментар
09.09.2025 11:18 Відповісти
Якщо правильно читати повідомлення Боневтіка Позорно-Брехливого, то він говорить лядям, які залишилися на Донбасі і території Дніпропетровської області, що межує з Донецькою областю, що пуйло в цьому році не окупує, а зробить це через деякий період. Натякає їм, щоб аби втекли, або готувалися допомагати ворогу, якщо зібралися там залишатися.
Немає переможної риторики, що ми не дамо окупувати Донбас, а визволимо і те, що вже окуповано. 73%, то ви за це голосували у 2019 році, особливо мешканці Донецької, Запорізької, Херсонської та Дніпропетровської областей?
показати весь коментар
09.09.2025 11:19 Відповісти
У всіх цих словах нема ніякого сенсу. В доповідях генштабу фігурує вже синельниковський напрямок замість покровського. Вони просуваються по дніпропетровщіні. Повільно, але просуваються.
показати весь коментар
09.09.2025 11:22 Відповісти
показати весь коментар
09.09.2025 11:22 Відповісти
***, яку фотку Патужному склєпали в фотошопі🤣 Просто цар Леонід відповідає: "Молон лабе"
🤡🤡🤡
показати весь коментар
09.09.2025 11:26 Відповісти
Іміджмейкери намагаються нафотошопити те, чого нема і ніколи не буде у нєлоха тупорилого в душі.
показати весь коментар
09.09.2025 12:17 Відповісти
показати весь коментар
09.09.2025 14:53 Відповісти
За 30 відсотків Донбасу сша отримали 30 відсотків/серебряників проєкту "сахалін-1".
Правда, у 2022 р. американців вигнав путін, АЛЕ трампу обіцяє повернути назад за зняття санкцій. На додачу ще північний потік віддасть, який мерклі обіцяв!
показати весь коментар
09.09.2025 11:31 Відповісти
А до чого тут американці, коли мова йде про Донбас? Хіба американці нам обіцяли вихід на кордони 1991 року? Хіба американці розміновували Чорнгар та акваторію Азовського моря? Чи американці відвели наші війська на Донбасі з 20 ділянок, які були укріплені в чисте поле? Чи американці знищили наші ракетні та ППО програми, а гроші закатали в асфальт? Потрібно речі називати своїми іменами і ім'я цьому посібнимку ворога - Боневтік Позорно-Брехливий. Кожного разу боти і дуполизи в коментарях повертають стрілки на США, німців, поляк, відводячи критику і реальність від свого Боневтіка. На виборах у 2019 році Боневтік не говорив, що ми переможемо ворога тільки виключно при допомозі США, а стукав себе копитом і кулаком в груди і всіх запевнив, що він сам знає як і закінчить війну нашою перемогою.
показати весь коментар
09.09.2025 11:42 Відповісти
Диктатор ***** взагалі вже нічого не окупує, потрібно йти в контрнаступ та знищувати кацапів і звільняти усі українські території!
показати весь коментар
09.09.2025 11:32 Відповісти
Тебе бота забули спитати, приїжджай з Польщі, чи слабо?
показати весь коментар
09.09.2025 13:13 Відповісти
******* мать, якби я по-перше, не бот, а по-друге я забув тебе спитати що мені написати і куди мені приїжджати!
показати весь коментар
09.09.2025 13:18 Відповісти
Без американців краще за будь-яких обставин!!!!!!!!!! Але позбутися їх, як і ка*апів, дуже важко!!!!!!!!!!
показати весь коментар
09.09.2025 11:33 Відповісти
Без ідіотів краще.
показати весь коментар
09.09.2025 11:38 Відповісти
Він би там весь помер за Крим...
Але за Донбас - это другое...
показати весь коментар
09.09.2025 11:35 Відповісти
Все вірно сказав.
Ще б перестав призначати ручних кіндерсюрпризів на ключові посади, як то якогось 28-літнього ноунейма в РНБО, в якого всі близькі родичі у базі Миротворець...
Та взагалі б розпочав процедуру передачі влади Залужному. Тоді в українців з'явилась би хоч якась надія на перемогу над пітьмою.
показати весь коментар
09.09.2025 11:36 Відповісти
Залужному? А чому не Порошенку?
показати весь коментар
09.09.2025 11:53 Відповісти
Нічого особистого, лише безсторонній погляд:
тому що Порошенко асоціюється з "мінськом-1" і "мінськом-2", з "казанами" під Іловайськом і Дебальцевим, полоном наших моряків у Керченській протоці тощо (внутрішній аспект не чіпаємо), але головне - з поразкою на виборах тОму, на кому лежить основна вина в теперішній ситуації.
Тобто як не крути, в Петро Олексійович чітко асоціюється з поразкою, в не перемогою.
показати весь коментар
09.09.2025 12:30 Відповісти
А з чим асоціювався у 2019 Зеленський, що за нього проголосувало аж 73%?
показати весь коментар
09.09.2025 12:38 Відповісти
З тим, ким він насправді і був.
Як вбачається, люди, що тоді голосували за Зеленського, бачили в образі невойовничого коміка таку собі запоруку укріплення хиткого миру, коли війна від пітьми вже увірвалась в Україну і грюкала у всі двері. А разом з тим "миром" мали справдитись очікування про всезростаючий добробут, рзвиток та безпеку.
Тож, на цих настроях і була побудована вся політика зе-пацифізму, яка й призвела до катастрофи лютого 2022.
показати весь коментар
09.09.2025 13:02 Відповісти
Наступне видіння Найвеличнішого Звиздуна після "путін не нападе, всі на шашлики", чи банальне овече читання тексту на суфлері не задумуючись що там?
показати весь коментар
09.09.2025 11:37 Відповісти
Який на *** Донбас - Донеччина! Висловлюйся грамотно. Донбас (Донецький вугільний басейн) - це частини Донецької, Луганської, Ростовської та Дніпропетровської областей.
показати весь коментар
09.09.2025 11:38 Відповісти
Квн-щикам (а також спортсменам і тп) заліки ставили за стрибання по сцені, а не за знання навчальної програми
показати весь коментар
09.09.2025 12:11 Відповісти
Вони вже в Дніпрі і скоро сам Дніпро візьмуть. В цей дебіл все про Донбас ляля.
показати весь коментар
09.09.2025 11:41 Відповісти
В якому вони Дніпрі,в річці біля лівого берега Херсонської області,хіба що,раки їх там жеруть.
показати весь коментар
09.09.2025 11:47 Відповісти
На території Дніпровської обл.
показати весь коментар
09.09.2025 12:12 Відповісти
скільки їх там,ви рахували? сьогодні є-завтра нема.
показати весь коментар
09.09.2025 12:40 Відповісти
В Дніпрі вони давно карасєй годують.
показати весь коментар
09.09.2025 11:55 Відповісти
Ідіот, і всі хто слухає цю маячню - кретини. Йде війна на виснаження, ви довбні коли рахуєте терміни на які розраховуєте що лбз буде більш-менш статичною ************** від ситуації яка була в попередні роки і робите проекцію на майбутнє. На сьогодні ситуація кардинально відрізняється від того що було раніше, і не в кращу сторону, і тенденція м яко кажучи нехороша і немає жодного фактору, який би дозволив сподіватися, що вона зміниться на краще. Тому не буде ніяких років, все буде залежати від того, коли виснаження дійде до кретичної межі, після цього почнуться майже неконтрольовані процеси. Хто цього не розуміє - або дибіл, або звичайний шматок лайна.
показати весь коментар
09.09.2025 11:51 Відповісти
Та ще врахувати, що трампакс - агент кремля, і не відомо, що він може учудити, або санкції на Україну, або зброю для рашки…
показати весь коментар
09.09.2025 12:09 Відповісти
Дебілу ясно, що ніхто не виводитиме війська з вільної Донеччини. Але, якщо порахувати просування ворога в місяць, те, що більшість чоловікоподібного населення України среться воювати, то йтиметься явно не про роки.
показати весь коментар
09.09.2025 11:52 Відповісти
Ой ***! А погляд поставили - павєлітєль міров, не менше. Із штанів вилазять іміджмейкери. А чмо як було, так і залишається чмом
показати весь коментар
09.09.2025 12:06 Відповісти
Фото треш, да пан Бутусов за що ж ти так почав йому відсмоктувати? Давно почав, був чоловіком, а ким став ти й сам розумієш...
показати весь коментар
09.09.2025 12:18 Відповісти
А скільки піде життів наших щоб це утримати і завдати кацапам ці втрати ? Чи вони самі будуть дохнути ? Хто ти такий щоб розпоряджатись життям тих кого виловили на вулицях ?
показати весь коментар
09.09.2025 12:20 Відповісти
Весь призов 2027 випущено за кордон, так що перспективи не райдужні
показати весь коментар
09.09.2025 13:21 Відповісти
Нам вже ніким воювати ,молодь ти випустив,більше не треба вішати лапшу за Харьков,якщо домовилися,то ніхто не піде на Харьків,а на Донбасі ще знищать кучу нашіх чоловіків,то не має сенсу захищати Донбас,крім того нас там ніхто не жде,все вже.
показати весь коментар
09.09.2025 16:32 Відповісти