5799 відвідувачів онлайн

Чоловіки до 22 років масово звільняються з популярних компаній і покидають Україну, - ЗМІ

Чоловіки масово звільняються з популярних компаній і покидають Україну

Молоді чоловіки масово звільняються з українських компаній через можливість виїзду за кордон.

Після ухвалення урядової постанови, яка дозволяє чоловікам віком 18–22 років тимчасово виїжджати з України, бізнес зіткнувся з хвилею звільнень у цій віковій категорії.

Як пише НВ, лише в "Новій Пошті" за 10 днів звільнилося 170 працівників. У компанії !FEST з ресторанів пішло 20% чоловіків цього віку. Звільнення фіксують також у великих мережах — АТБ та Фокстроті, передає Цензор.НЕТ.

Раніше, нагадаємо, нардеп Ярослав Железняк зазначив, що Державна прикордонна служба не веде обліку, скільки чоловіків 18–22 років уже скористалися правом виїзду.

Топ коментарі
+58
Але ж на телемарахвоні сказали що масового відтоку молоді немає, і всі щасливі жити в країні мрій...
показати весь коментар
09.09.2025 15:34 Відповісти
+48
Я розповім Вам про Україну в ******** реальності при Зеленському:
1. Салюти на весіллях не стріляють, натомість, стріляють по людях.
2. Поляки не шукають роботи в Україні, не шукали навіть до великої війни, і навіть до ковіду.
3.В молодої сім'ї тільки один клопіт: куди вивезти дітей.
4. Лікарі й вчителі отримують традиційно мало, а корупціонери традиційно отримують ще вищі посади.
5. Карпатські ліси майже вирізані, а депутати все такі ж недоторкані, за винятком тих, хто втратив лояльність царю.
6. Рахунки за комуналку давно забирають забирають майже всю мамину пенсію, бо субсидію в неї теж забрали.
7. Розум, освіта і талант при призначенні на посаду не враховуюься навіть в останню чергу, а ось відданість і наближеність до царя є визначальними.
8. Були дурні, які будували дороги, а залишились лише дурні.

Це - Україна ******** реальності при зеленському, тупенький інфантил. Україна, в яку не повертаються, з якої назавжди поїхали діти.

9. Кортежі нікуди не поділися, привілеї нікуди не поділися, учитель не почав жити, як президент. І вже точно не навпаки.
10. Епоха бідності не закінчилася, а епоха брехні ще навіть не почалася на повну силу.

Інколи я задумуюся про те, чи хоч колись усвідомиш, "українчик", як жорстоко ти дозволив себе на*бати?
Що з того, що зеленський тобі обіцяв, правдою виявилося рівно 0 слів.
Коли він виконав, хоч одну обіцянку?
Сподіваюся, ти усвідомиш, навіть, якщо вже буде пізно.
показати весь коментар
09.09.2025 15:37 Відповісти
+44
не хочуть жити в країні мрій імені зілємского?
показати весь коментар
09.09.2025 15:34 Відповісти

Завантаження...