9746 відвідувачів онлайн

Мерц про заліт "шахедів у Польщу: Росія поставила під загрозу людські життя в державі, яка є членом НАТО та ЄС

канцлер Німеччини Мерц

Німецький уряд найрішучіше засуджує порушення повітряного простору Польщі російськими "шахедами"..

Про це в соцмережі Х написав канцлер ФРН Фрідріх Мерц, передає Цензор.НЕТ.

"Сьогодні Польща поінформувала союзників по НАТО про порушення свого повітряного простору озброєними російськими дронами. Уряд Німеччини рішуче засуджує ці агресивні дії Росії. Росія поставила під загрозу життя людей у державі, яка є членом НАТО та ЄС", - зазначив він.

Мерц додав, що ці безрозсудні дії є черговими у довгій низці провокацій у Балтійському регіоні та на східному фланзі НАТО.

"Добре, що Польща разом із союзниками по НАТО вчасно розпізнала цю небезпеку і змогла її усунути. На прохання Польщі Рада НАТО сьогодні обговорила дії Росії відповідно до статті 4 Договору про НАТО. НАТО є і залишається готовим до оборони", - резюмував Мерц.

Топ коментарі
+13
Що, ну i? Це не якісь там аборигени, що населяють джунглі від Львова до Харкова. Це вже загроза справжнім білим людям!!!
показати весь коментар
10.09.2025 19:53 Відповісти
+10
Куколдська позиція НАТО , куколдство Трампа - зробили так, що тепер на НАТО ні хто не звертає увагу. Наступним буде захоплення Сувалкського коридору із подальшими глибокими схвильованостями, стурбованостями членів НАТО. Потім Трамп віддасть Тайвань і скоротить свої збройні сили, поставить на прикол авіаносці і розпустить їх команди
показати весь коментар
10.09.2025 19:52 Відповісти
+10
Он говорит как будто в ЕС и НАТО люди высшей расы которых нельзя трогать. В то время когда украинцы гибнут каждый день. Мозгов даже для элементарных вещей не хватает.
показати весь коментар
10.09.2025 19:59 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ну, і ?
показати весь коментар
10.09.2025 19:45 Відповісти
ну і ну
показати весь коментар
10.09.2025 19:47 Відповісти
схоже що Польща раптом випала з НАТО, старі члени НАТО загубили Польщу
показати весь коментар
10.09.2025 19:59 Відповісти
далі повітряни бульбашки)
показати весь коментар
10.09.2025 19:48 Відповісти
Із заднього проходу?
показати весь коментар
10.09.2025 19:52 Відповісти
Що, ну i? Це не якісь там аборигени, що населяють джунглі від Львова до Харкова. Це вже загроза справжнім білим людям!!!
показати весь коментар
10.09.2025 19:53 Відповісти
схоже що життя поляків теж вважається неважливим для західних європейців та американців.
показати весь коментар
10.09.2025 19:58 Відповісти
Не без цього. Але поляки вже йдуть у статусі як «аборигени, що населяють білі землі», а не джунглі. А там вже й до «білих людей» недалеко, тому й занепокоєння.
показати весь коментар
10.09.2025 20:01 Відповісти
АААЗОХЕНВЕЙ!!! Та шо таке ти кажеш??? Абалдєть шо робиться!
показати весь коментар
10.09.2025 19:47 Відповісти
показати весь коментар
10.09.2025 19:47 Відповісти
Агентство Reuters з посиланням на джерело в Альянсі повідомило, що попередні дані вказують: інцидент у Польщі був навмисним вторгненням російських дронів.
"Один дрон - це помилка, але кілька дронів - це вже не помилка", - заявив колишній заступник помічника міністра оборони США Джим Таунсенд в ефірі BBC.
На його думку, подія "швидше за все, є тестом - перевіркою часу реакції НАТО та готовності відповідати".
показати весь коментар
10.09.2025 19:48 Відповісти
Кремль однозначно хоче вплинути на адміністрацію Трампа, але також - створити ще більше розколів і тертя в Польщі, в Європі та в NATO щодо того, як реагувати на подібні дії Росії.
показати весь коментар
10.09.2025 19:56 Відповісти
Тільки прізвище міністра вимовляється Таунзенд.
показати весь коментар
10.09.2025 20:56 Відповісти
То Навроцький з Йухлом посварилися. Рижа мавпа їх помирить.
показати весь коментар
10.09.2025 19:48 Відповісти
Мерц після такого ти маєш заявити що зі складів Бундесверу невідомі вкрали два десятки Таурусів і де вони-невідомо...
показати весь коментар
10.09.2025 19:48 Відповісти
Нова міра стурбованості: найрішучіше засуджує. Треба доповнити словник дипломатичних висловів.
показати весь коментар
10.09.2025 19:49 Відповісти
і Шо далі... 🤔🤔
показати весь коментар
10.09.2025 19:49 Відповісти
Життя українців - які не є в НАТО - МЕНШ ЦІННІ?
показати весь коментар
10.09.2025 19:49 Відповісти
А хіба дії європи ще не відповіли вам на це питання?
показати весь коментар
10.09.2025 19:58 Відповісти
На тлі шахедів НАТО закупило дуже міскі багато разові памперси.
показати весь коментар
10.09.2025 19:50 Відповісти
Взагалі НАТО просто вражає своєю рішучістю!!!
показати весь коментар
10.09.2025 19:50 Відповісти
А ставити під загрозу життя людей країн, що не входять у НАТО чи ЄС можна?
показати весь коментар
10.09.2025 19:52 Відповісти
За логікою європи, якщо "життя людей країн, що не входять у НАТО чи ЄС захищають життя людей країн, що входять у НАТО чи ЄС" - можна.
показати весь коментар
10.09.2025 20:00 Відповісти
Куколдська позиція НАТО , куколдство Трампа - зробили так, що тепер на НАТО ні хто не звертає увагу. Наступним буде захоплення Сувалкського коридору із подальшими глибокими схвильованостями, стурбованостями членів НАТО. Потім Трамп віддасть Тайвань і скоротить свої збройні сили, поставить на прикол авіаносці і розпустить їх команди
показати весь коментар
10.09.2025 19:52 Відповісти
Прогрес відчутний-"найрішучіше"засудження це вам не просто засудження! Так,дивись,і до "ай-яй-яй" недалеко!
показати весь коментар
10.09.2025 19:53 Відповісти
ЄС та НАТО ніззя, Україну можна. Так і запишемо.
показати весь коментар
10.09.2025 19:55 Відповісти
Рашен-гебельс тв каже,що це фейк.Типу їхні дрони не мають такої дальності,а запустила їх Україна.З території білораші.
Щоб посварити два братні народи-поольський і рашіянський.
показати весь коментар
10.09.2025 19:56 Відповісти
на хвіст солі їй насипте…..
показати весь коментар
10.09.2025 19:57 Відповісти
І шо?
Проконсультуєтєсь і фсьо.
показати весь коментар
10.09.2025 19:58 Відповісти
Он говорит как будто в ЕС и НАТО люди высшей расы которых нельзя трогать. В то время когда украинцы гибнут каждый день. Мозгов даже для элементарных вещей не хватает.
показати весь коментар
10.09.2025 19:59 Відповісти
Вони так і вважають.
показати весь коментар
10.09.2025 20:02 Відповісти
Він говорить те, що думає. Прямо, не криючись і не загортаючи в гарну обгортку, як було колись. Питання, коли ми нарешті почуємо/усвідомимо це і зробимо висновки.
показати весь коментар
10.09.2025 20:03 Відповісти
Он слишком глуп даже для политика.
показати весь коментар
10.09.2025 20:09 Відповісти
Якщо він "глуп", то хто тоді ми?
показати весь коментар
10.09.2025 20:24 Відповісти
Тобто є життя "людей " які поставлені під загрозу .. А ті дикуни ,що знаходяться поза межами ЄС - вони нібито і не люди зовсім. . Якісь варвари ,яких не шкода - на відміну від "цивілізованих людей ЄС ."
Це все ,що потрібно знати про ці "демократичні цінності, життя людини ,як найвища цінність " - та іншу демагогію та словоблуддя євробюрократів .
показати весь коментар
10.09.2025 19:59 Відповісти
Мислячим українцям це давно зрозуміло.
показати весь коментар
10.09.2025 20:03 Відповісти
В україні так само-людей які живуть в районах бойових дій не шкода, хай виживають як хотять. Наприклад про вчорашніх 20 загиблих вже забули всі .
показати весь коментар
10.09.2025 21:07 Відповісти
показати весь коментар
10.09.2025 20:03 Відповісти
+
показати весь коментар
10.09.2025 20:03 Відповісти
🤣 рівень стурбованості зашкалює
показати весь коментар
10.09.2025 20:03 Відповісти
Мерц, а життя українців, Загрози їхнім Життям життям їх дітей, вас, судячи з усього, турбують менше ніж життя людей із держав нато???
показати весь коментар
10.09.2025 20:04 Відповісти
Ну звичайно, а ви як думали? Читайте Боже Слово і не будете одурманені!
показати весь коментар
10.09.2025 20:50 Відповісти
а з чого ви взяли, що я "одурманен"?? Його доречи, треба не тільки читати, а щей розуміти)
показати весь коментар
10.09.2025 20:59 Відповісти
Ви задали питання до Мерца і самі відповіли собі. Ясно, що на життя українців їм начхати.
показати весь коментар
10.09.2025 21:35 Відповісти
боже, яке лихо! хіба так можна з людями шо мешкають в НАТО та ЄС?! краще нехай летять вони всі вже в Україну. вона ж то не є член НАТО та ЄС ...
показати весь коментар
10.09.2025 20:05 Відповісти
А що воно міняє - ті ваші «союзи»?!!! З християнської точки зору, великий гріх вбивати невинного і без різниці в яку фуйню він включений. Просто західні політики стали цинічними і безголовими.
показати весь коментар
10.09.2025 20:08 Відповісти
У Пуйла дупа вже над головою висить. Тому натякає, що він божевільний, і пора "дагаварітся пасрєдінє".
показати весь коментар
10.09.2025 20:09 Відповісти
Німецький уряд найрішучіше))) засуджує!!)) ще по-моєму такого не було))
показати весь коментар
10.09.2025 20:10 Відповісти
Я вже дійщов до думки що на Заході наразі цілі лігвістичні лабораторії працюють над словосполученнями. Щоб кожен раз підвищувати ,,потужність,, сказаного.
показати весь коментар
10.09.2025 20:28 Відповісти
Поки шахед не прилетить в якусь натівську базу, так і будуть яйця чухати.
показати весь коментар
10.09.2025 20:19 Відповісти
і то, зовсім не факт що навіть після цього адекватно відреагують
показати весь коментар
10.09.2025 20:22 Відповісти
Чому ж? Зачухають вдвічі стурбованіше.
показати весь коментар
10.09.2025 20:57 Відповісти
Людські життя, пане, є людські життя. Хоч на Манхетені, хоч в Берліні, хоч в хащах Амазонії, чи джунглях Індії. Не кажучи вже про нинішній стан речей в Україні. Ні природа, ні бог людей на сорти не ділили.
показати весь коментар
10.09.2025 20:22 Відповісти
це фашизм?
показати весь коментар
10.09.2025 20:40 Відповісти
***** капітани очевидність. Ну поставила іі...??
Чи це просто забава така констатувати очевидністю речі типу Мерц зробив потужну заяву: "сонце світить"
показати весь коментар
10.09.2025 20:49 Відповісти
Все ж 5 стаття дещо міняє: існуюча допомога Україні може бути, а може не бути, а 5 стаття є імперативною та забов'язуючою для всіх членів (або ж НАТО автоматично припиняє своє існування).
показати весь коментар
10.09.2025 21:02 Відповісти
короче очередное жевание розовых соплей и пустая болтовня!они доиграются до прямого рашистского вторжения эти европейские мудозвоны!привыкли в своих ресторанах сидеть,мозги жиром заплыли!арабьё их с одной стороны поглотило а рашисты с другой проглотят!позор им!
показати весь коментар
10.09.2025 20:52 Відповісти
Знову беззубе 'глибоке занепокоєння'? Коли вже вони насміляться хоча би на такі достатньо лайт заходи, як, наприклад, синхронне відкликання своїх послів з Москви для консультацій з пропозицією Росії зробити це ж саме та заборона російським громадянам перебувати на території НАТО зі скасуванням вже виданих віз та вимогою залишити відповідні країни протягом 24 годин?
показати весь коментар
10.09.2025 20:58 Відповісти
висрався і пішов далі.
показати весь коментар
10.09.2025 21:40 Відповісти
До вас ще не доходить,що треба мочити кула,щоб воно скопитилось!Значить шахедів буде більше а потім і ракет!
показати весь коментар
10.09.2025 21:56 Відповісти
показати весь коментар
10.09.2025 22:22 Відповісти
Занепокояня висловили, можна розходитись...Це все.
показати весь коментар
11.09.2025 01:32 Відповісти