9348 відвідувачів онлайн

Жоден народний депутат на має впливу на Бюро, у т.ч. Христенко, - директор НАБУ Кривонос

директор НАБУ Кривонос Семен

Директор НАБУ Семен Кривонос прокоментував заяву СБУ про те, що затриманий народний депутат від ОПЗЖ, якого підозрюють у державній зраді (йдеться про Федора Христенка), мав механізм впливу на "керівництво одного з правоохоронних органів України".

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода.

Кривонос запевнив, що ні на нього, ні на Бюро не має впливу "жоден народний депутат". За словами директора НАБУ, прізвища Христенка в стінах Національного антикорупційного бюро він не чув, але ініціював службове розслідування на основі заяви СБУ.

"Якщо службове розслідування буде рухатися далі, будуть встановлені об’єктивні факти вчинення злочину, наприклад, нашим співробітником і будемо приймати відповідні рішення. І я буду звертатися до Служби безпеки України з проханням надати дозвіл (це важливо, тому що в рамках службових процедур ми маємо отримати цей дозвіл), дозвіл на розголошення цих відомостей, щоб висновки службового розслідування бюро ми могли прокомунікувати суспільству", – сказав директор НАБУ.

Також Кривонос наголосив, що "війни" чи "протистояння" НАБУ з СБУ чи іншим правоохоронним органом – немає, а взаємини з головою СБУ Василем Малюком не є ворожими. "У нас – робочі відносини. У нас немає жодної війни. А всі твердження щодо того, що ми виходили з позиції помсти, це не відповідає дійсності", – сказав він.

Топ коментарі
+9
Не для того НАБУ та інших ледарів створювали, щоб на них не було впливу.
показати весь коментар
10.09.2025 23:43 Відповісти
+3
У 2020 році було проголосовано закон про ринок землі. І підголосували слугам не опзж, але ті ж риги, які перефарбувалися в "патріотів".
показати весь коментар
11.09.2025 00:00 Відповісти
+3
Сбушники заговорили о влиянии на органы... На кого этот цирк рассчитан? Уже копают целыми отделами под НАБУ и за все это время нашли пару паспортов и дай бог какой-то один коррупц скандал. Надеюсь после войны эту полит агентуру опшную реформируют с божей(американской) помощью
показати весь коментар
11.09.2025 02:09 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
10.09.2025 23:40 Відповісти
Не для того НАБУ та інших ледарів створювали, щоб на них не було впливу.
показати весь коментар
10.09.2025 23:43 Відповісти
Inok

Мене читають: 0

Я читаю: 0

Реєстрація: 12.08.2025
показати весь коментар
11.09.2025 01:05 Відповісти
Якщо кацапський бот написав правду, то правда перестає бути правдою?

У набушніків купа незадекларованого майна, незрозуміло звідки взявшогося. Роби висновки сам.
показати весь коментар
11.09.2025 07:29 Відповісти
Бот написав, то ж саме, що і ти,"некацапцький". І йому і тобі потрібно дискредитувати ідею створення незалежного( відносно) від влади( а особливо монопольної влади Зеленьського) правоохоронного органу.
І твій колєга бот, не пише, про конкретну людину. Воно хейтить саму ідею..
показати весь коментар
11.09.2025 13:38 Відповісти
хейтять ідею набушніки, які проворувалися лиш трохи менше ніж сбушніки.

якби НАБУ кожен рік садила в тюрму по декілька десятків ворюг топ-чиновників, то які до них би були претензії??? який би бот зміг би їх захейтити???
показати весь коментар
11.09.2025 13:59 Відповісти
.З якого це часу, росіяни почали так перйматися долею НАБУ, Хвєдя?
показати весь коментар
11.09.2025 14:04 Відповісти
з чого ти взяв що то росіянин писав? а, Ольоша?
показати весь коментар
11.09.2025 14:06 Відповісти
Не сміши, Ванька, тьху, Хвєдя
показати весь коментар
11.09.2025 19:17 Відповісти
хтілося ,шоб так і було ...
показати весь коментар
10.09.2025 23:44 Відповісти
Дивно, що в СБУ не було до нього претензій раніше, хоча ще в 2020 році була інформація в ЗМІ що він відгуляв шикарне ДР дружини в рф і спонсором був Саркісян... Чи тоді він був потрібен, бо опзж синхронно голосували із слугами за потрібні їм закони?
показати весь коментар
10.09.2025 23:54 Відповісти
У 2020 році було проголосовано закон про ринок землі. І підголосували слугам не опзж, але ті ж риги, які перефарбувалися в "патріотів".
показати весь коментар
11.09.2025 00:00 Відповісти
Inok

Мене читають: 0

Я читаю: 0

Реєстрація: 12.08.2025
показати весь коментар
11.09.2025 01:06 Відповісти
А д'Єрьмак не депутат, якщо що.
показати весь коментар
11.09.2025 00:10 Відповісти
Сбушники заговорили о влиянии на органы... На кого этот цирк рассчитан? Уже копают целыми отделами под НАБУ и за все это время нашли пару паспортов и дай бог какой-то один коррупц скандал. Надеюсь после войны эту полит агентуру опшную реформируют с божей(американской) помощью
показати весь коментар
11.09.2025 02:09 Відповісти
старайсч лучше опшный бот
показати весь коментар
11.09.2025 13:08 Відповісти
Коли вже міндіча розпинати будете?!
показати весь коментар
11.09.2025 09:23 Відповісти