10481 відвідувач онлайн
24 171 79

"Я не відступлю", - Путін передав послання Європі й Трампу, – NYT

Путін передав послання Європі й Трампу, що не відступить

З посиленням авіаударів російський диктатор Володимир Путін рішуче демонструє, що саме він диктуватиме умови завершення війни Росії проти України.

Про це пише The New York Times, повідомляє Цензор.НЕТ. Послання Путіна Україні, Європі й президенту Сполучених Штатів Америки Дональду Трампу "я не відступлюся", - йдеться у статті.

Як публічно, так і приватно Путін демонструє впевненість у тому, що перевага Росії на полі бою проти України тільки збільшується. На думку аналітиків і людей, близьких до Кремля, його мета - переконати Україну в марності опору військовій машині Росії.

У неділю Москва провела найбільшу за всю війну ракетно-дронову атаку на Україну. Потім, у середу, напруженість у відносинах із Заходом різко зросла, коли численні російські безпілотники залетіли на територію Польщі, здійснивши вражаюче вторгнення в повітряний простір країни НАТО.

Ці атаки свідчили про новий рівень агресії з боку Росії. До того ж, після саміту з президентом США Дональдом Трампом російський диктатор в основному мовчав щодо України.

"Союзників Києва в Європі Путін попереджає, що їм загрожує небезпека, якщо вони реалізують свої плани щодо розгортання військ в Україні. Трампу Путін дає зрозуміти, що не піде на компроміс щодо своїх основних вимог, навіть якщо і заявляє, що Росія, як і раніше, готова до угоди", - пише The New York Times.

Топ коментарі
+34
Ничего удивительного. Гопник ведет себя как гопник, по понятиям. Или кто-то от него ожидал другого? Гопник отступает или когда получает в рыло, или когда ему в лоб смотрит ствол. Другого почти не бывает.
показати весь коментар
11.09.2025 12:19 Відповісти
+23
Оце ху* ло демонструє світу , шо він з китаєм разом , двоє червонодупих головорізів ... Захід ставайте незалежними від китаю , бо потім будете вчити руськокитайську мову...
показати весь коментар
11.09.2025 12:19 Відповісти
+21
І ЄС все зрозуміло правильно. До кінця 2026 року нафту та газ у русні буде купувати.
показати весь коментар
11.09.2025 12:19 Відповісти

Завантаження...