6485 відвідувачів онлайн

ЄС має відмовитися від російського газу та купувати енергоносії в Америки, - міністр енергетики США Райт

газ,молдова,румунія

Міністр енергетики США Кріс Райт закликав європейські країни припинити закупівлі російських енергоносіїв та підтримувати зусилля ЄС з відмови від російського газу, замінивши його постачаннями зі США.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Politico.

"Ми хочемо витіснити весь російський газ. Президент Трамп, Америка та всі країни ЄС хочуть закінчити російсько-українську війну. Чим більше ми зможемо задушити здатність Росії фінансувати цю криваву війну, тим краще для всіх нас. Тож відповідь на ваше запитання - абсолютно", - сказав Райт.

Він наголосив, що країнам ЄС слід шукати альтернативу і російській атомній енергетиці та переорієнтуватися на постачання зі США або внутрішні ресурси ЄС.

Міністр енергетики зазначив, що європейцям варто отримувати енергоносії від "своїх друзів", натякаючи на необхідність скорочення залежності від Кремля.

Топ коментарі
+5
А не простіше купувать у Катару? Араби катарські, хоч менше "бикують"... Їм головне - ГРОШІ...
показати весь коментар
12.09.2025 13:00 Відповісти
+4
хто пам'ятає 90і, той зараз щиро посміхнувся!
схема проста, як двері.
ведіть бізнес зі мною, або я перестану вас захищати!
і, як же вчасно збіглося з "незначним інцидентом" у польщі.
ну, що ж, догралися європейські лєвацькі пластілинові соплєжуї?
дякуйте меркель берлусконі оланду......

оце, так і пре розумововідсталому доні!
показати весь коментар
12.09.2025 13:20 Відповісти
+4
***** начало войну с Украиной,чтобы ЕС в итоге покупал газ у США? Гениально.👍
показати весь коментар
12.09.2025 13:29 Відповісти

Завантаження...