9711 посетитель онлайн

ЕС должен отказаться от российского газа и покупать энергоносители в Америке, - министр энергетики США Райт

газ, молдова, румыния

Министр энергетики США Крис Райт призвал европейские страны прекратить закупки российских энергоносителей и поддерживать усилия ЕС по отказу от российского газа, заменив его поставками из США.

Об этом информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на Politico.

"Мы хотим вытеснить весь российский газ. Президент Трамп, Америка и все страны ЕС хотят закончить российско-украинскую войну. Чем больше мы сможем задушить способность России финансировать эту кровавую войну, тем лучше для всех нас. Поэтому ответ на ваш вопрос - абсолютно", - сказал Райт.

Он подчеркнул, что странам ЕС следует искать альтернативу и российской атомной энергетике и переориентироваться на поставки из США или внутренние ресурсы ЕС.

Министр энергетики отметил, что европейцам стоит получать энергоносители от "своих друзей", намекая на необходимость сокращения зависимости от Кремля.

Топ комментарии
+4
А не простіше купувать у Катару? Араби катарські, хоч менше "бикують"... Їм головне - ГРОШІ...
показать весь комментарий
12.09.2025 13:00 Ответить
+4
хто пам'ятає 90і, той зараз щиро посміхнувся!
схема проста, як двері.
ведіть бізнес зі мною, або я перестану вас захищати!
і, як же вчасно збіглося з "незначним інцидентом" у польщі.
ну, що ж, догралися європейські лєвацькі пластілинові соплєжуї?
дякуйте меркель берлусконі оланду......

оце, так і пре розумововідсталому доні!
показать весь комментарий
12.09.2025 13:20 Ответить
+4
***** начало войну с Украиной,чтобы ЕС в итоге покупал газ у США? Гениально.👍
показать весь комментарий
12.09.2025 13:29 Ответить
Комментировать
Сортировать:
От тобі і теорія змови на пустому місці: викручували руки ЕС шантажем, щоб міл'ярдери США віддячили ( конвертиком) трампаксу за потужний збут американського газу.

Хоча чому теорія..... Знаючи як друзі трампуса нажились на коливаннях біржи - "то вводе тарифи то не вводе", то може бути і трошки правдою
показать весь комментарий
12.09.2025 12:59 Ответить
А не простіше купувать у Катару? Араби катарські, хоч менше "бикують"... Їм головне - ГРОШІ...
показать весь комментарий
12.09.2025 13:00 Ответить
з катаром у них є проблеми по газу
показать весь комментарий
12.09.2025 13:10 Ответить
Можливо... Може, саме тому Трамп і "дав добро" євреям, на удар по столиці Катару?. "Конкурента" паралізують?...
показать весь комментарий
12.09.2025 13:29 Ответить
якщо можна, що там з Катаром ? Наче ж було усе норм ?
показать весь комментарий
12.09.2025 13:43 Ответить
Проблем наче немає, а от газопровід треба тягнути через Сирію
показать весь комментарий
12.09.2025 14:08 Ответить
вот поэтому началась война
показать весь комментарий
12.09.2025 13:09 Ответить
***** начало войну с Украиной,чтобы ЕС в итоге покупал газ у США? Гениально.👍
показать весь комментарий
12.09.2025 13:29 Ответить
Тоді Європа буде більше витрачати. Хай краще газ і нафту купуватимуть у русні, а санкції введуть проти Кадирова і російських матрьошок.
показать весь комментарий
12.09.2025 13:10 Ответить
хто пам'ятає 90і, той зараз щиро посміхнувся!
схема проста, як двері.
ведіть бізнес зі мною, або я перестану вас захищати!
і, як же вчасно збіглося з "незначним інцидентом" у польщі.
ну, що ж, догралися європейські лєвацькі пластілинові соплєжуї?
дякуйте меркель берлусконі оланду......

оце, так і пре розумововідсталому доні!
показать весь комментарий
12.09.2025 13:20 Ответить
Трамп це прямо казав Європі ще за свого минулого президенства ,що халява з НАТО для Європи має скінчитися. Але лівачня думала що шара з халявним захистом і дешевими енергоресурсами буде довгою .
показать весь комментарий
12.09.2025 13:27 Ответить
Фрі Плістіліна !!!!
показать весь комментарий
12.09.2025 13:50 Ответить
У Европы есть выбор?
показать весь комментарий
12.09.2025 14:38 Ответить
звісно є!
вибір є завжди, як що його шукати.
показать весь комментарий
12.09.2025 14:45 Ответить
Європка готова вічно підтримувати Україну та купляти газ у ереф. А то ще раптом у пуйла забракне грошей на ракети.
показать весь комментарий
12.09.2025 13:33 Ответить
ЄС має дожати і вигнати РФ і добувати нафту і газ у Чорному морі.
Млинець ...
показать весь комментарий
12.09.2025 13:41 Ответить
то нехай Штати припинять купувати у рабсії, бо добре влаштувались .
показать весь комментарий
12.09.2025 14:05 Ответить
А чому не у Венесуелі, там тоже дохера нафти?
показать весь комментарий
12.09.2025 14:22 Ответить
Норвегія ближче, можливо і дешевше буде, нафіга Європі трамповський газ?
показать весь комментарий
12.09.2025 14:32 Ответить