6602 відвідувача онлайн

Білий дім планує виділити понад $50 млн для безпеки чиновників після вбивства Кірка, - ЗМІ

У США застрелили ультраправого блогера, соратника Трампа Чарлі Кірка

Адміністрація президента США Дональда Трампа звернулася до Конгресу з проханням виділити додаткові 58 млн доларів для посилення безпеки посадовців виконавчої та судової гілок влади після вбивства політичного активіста та блогера Чарлі Кірка.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пишуть CBS News та Bloomberg.

Гроші хочуть додати до тимчасового бюджету, який мають ухвалити до 30 вересня, коли закінчується чинний закон про видатки.

Так, за даними медіа, додаткові кошти будуть спрямовані до Служби маршалів США. Окрім того, адміністрація Трампа підтримала збільшення фінансування для захисту законодавців Конгресу.

Спікер Палати представників Майк Джонсон заявляв, що наразі проводиться "ретельний і всебічний перегляд програми". Сенат також розглядає додаткові заходи безпеки.

"Ми маємо захищати людей, які балотуються на державні посади, інакше ніхто цього не робитиме, і це тяжіє на наших серцях і думках, оскільки ми також, як ви знаєте, переживаємо травму від того, що сталося", — сказав Джонсон.

Убивство Чарлі Кірка

Нагадаємо, 10 вересня у Сполучених Штатах невідомий стріляв у Чарлі Кірка — праворадикального активіста, блогера та очільника провідної консервативної молодіжної організації Turning Point USA. Стрілянина сталась під час його публічного заходу в кампусі Університету долини Юти. Згодом Трамп повідомив, що той помер.

Пізно ввечері 11 вересня правоохоронці затримали за підозрою у вбивстві 22-річного студента Тайлера Джеймса Робінсона. За словами Дональда Трампа, затриманню посприяв батько Робінсона, який є пастором. Він переконав сина здатися.

Топ коментарі
+11
Зменшення соціальних видатків для бідних і підвищення фінансування захисту багатих від бідних. Демократія навпаки це і є "трампізм".
показати весь коментар
14.09.2025 11:10 Відповісти
+9
Не витрачайте кошти, краще приїдьте в Україну та перейміть досвід, як потрібно уникати позбавлення життя чиновників при владі. На Боневтіка Потужно-Брехливого вже було за 20 замахів, а він і його охорона цбого уникли. Навіть не вбили та не затримали нападників - просто уникли, провівши великі таємні заходи. Наріду розповіли тільки самі факти замахів, а деталій - дудки. Тайна!!!
Опозиція, яка в немолості у президента Боневтіка, цього уникнути не може. Недавно показово вбили Парубія. До цього Гамулу та Фаріон. Десятки знаходяться на кічі по сфальшованих справах і сотні під пресом сфальшованих кримінальних справ і привентивних санкцій. Тисячі мовчать під страхом мобілізації чи його, чи його дітей. Вчіться амерокоси, Нетряпка за свою дупу турбується дуже добре і потужно.
показати весь коментар
14.09.2025 11:14 Відповісти
+7
Трампа! - Трампа бережіть - Зеля вже 13 замахів пережив
показати весь коментар
14.09.2025 11:11 Відповісти

Завантаження...