10219 відвідувачів онлайн

Нам потрібна стратегія військово-промислового розвитку технологій та забезпечення, - Білецький

білецький

Командир Третього армійського корпусу, полковник Андрій Білецький, виступив на конференції "Ялтинська європейська стратегія, YES-2025", де окреслив виклики для України у сфері військових технологій.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

"У 2022–2024 роках Україна домінувала в інноваціях: першою створила систему тотального дронового спостереження, важкий бомбардувальний дрон, пройшла революцію FPV та налагодила роботу дронів-перехоплювачів, інтегрованих із радарами. Усе це виникало знизу, як ініціативи підрозділів, якими ми пишалися медійно, але не масштабували на рівні держави. І от у 2025 році росія, яка йшла нашими слідами, вже випередила Україну за кількістю FPV-дронів, продовжує красти наші технологічні рішення та масштабувати їх. Саме тому нам потрібна стратегія військово-промислового розвитку технологій та забезпечення",- наголосив Білецький. 

Топ коментарі
+24
Так это нормально
С точки зрения врага- абсолютно нормально
Не нормально - это когда наш президент на всех углах
Свистит про наше новое оружие
И ворует деньги у оборонки
показати весь коментар
14.09.2025 19:20 Відповісти
+24
А ми їх Фламінго накриєм - Зеля не дасть збрехати
показати весь коментар
14.09.2025 19:21 Відповісти
+24
До Зеленського у Білецького питань нема?
показати весь коментар
14.09.2025 19:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Так это нормально
С точки зрения врага- абсолютно нормально
Не нормально - это когда наш президент на всех углах
Свистит про наше новое оружие
И ворует деньги у оборонки
показати весь коментар
14.09.2025 19:20 Відповісти
від кого Білецький вимагає стратегію розвитку України?

від Заходу чи від ЗЄльоного стратега, який тактик?

.
показати весь коментар
14.09.2025 23:10 Відповісти
Для того щоб приймати рішення по розвитку військових технологій потрібна потужна і незалежна від влади і від мафії військово-технічна експертиза! Фахівці з безпілотних технологій вже сьогодні розповідають як неефективно витрачаються гроші на фейкові проекти які не дають ніякого результату. Отже має бути незалежне експертне співтовариство яке буде визначати перспективні технології в які держава має вкладати гроші. Виділення мільярдів доларів та гривень кому-попало, друзям влади, депутатам корупціонерам на розвиток безпілотних технологій це помилковий шлях в тупік! Чому Білецький про це не говорить? Чому Білецький не критикує владу за виділення мільярдів на фейкову компанію Fire Point з її фейковими проектами безпілотників? Не хоче сваритись з владою? Так з цього і починається перемога - з правдивої експертної оцінки ситуації і пошуку шляхів для збільшення ефективності і тут ти або з владою ділиш гроші (не заважаєш владі красти) або ти за Україну і кажеш свою думку яка владі не до вподоби! Якось з незалежною думкою у Білецького не складається, він агітує за все добре проти всього поганого а під носом неефективно витрачаються мільярди доларів на повну маячню!
показати весь коментар
14.09.2025 23:25 Відповісти
https://www.facebook.com/brtcomua?__cft__[0]=AZWQGfiYcHK7XuYBZ2g0PFMfjd3JS5HfVMDy_nZNmKfhpZXlr55PwKnGWfwVnMUjM3A9MTIhGWeZC1GXHSEmCS9QNyAP-pPH4SyoV83wsKpVhaZVf-tVmN-HBjbuYJ1Aaklbdzavt54LkWjrQysXiY75K4W__gxy3jXYyL0wY0jIVd2bhZ3GrQHcbbR6AGYMbnU&__tn__=-UC%2CP-R Юрий Касьянов
Компанія «Центр досліджень безпілотних систем», яка продає державі фпв-дрони під торговою маркою «Генерал Черешня», святкує в ці дні свою другу річницю.

Вітаємо! - Два роки тому про цю суперкомпанію, як і про іншого гіганта дронобудування - компанію «Fire Point» - ніхто на ринку безпілотних систем не знав, а тепер заздріть! - У 2024 році компанія продала державі дронів на 400 млн грн, а за перше півріччя 2025 року - вже на 4,5 млрд грн; до кінця року планують освоїти 7 млрд грн.

Зрозуміло, що чергове «юне дарування», яке заробляє гроші на китайських дроно-комплектах (а нічого іншого, українського там німає, ніякого ноу-хау немає) не може зростати так стрімко на ринку, отримуючи левову частку державних оборонних замовлень за рахунок розорення інших постачальників, без дозволу з самого верху. Занадто великі гроші.

Боюся тільки одного, що третю річницю від початку такого чудового бізнесу і «Генерал Черешня», і «Fire Point» святкуватимуть разом зі своїми високими покровителями десь на Лазурному березі, плюючи в море черешневі кісточки і запускаючи надувні рожеві фламінго.

З такими хлопцями ми війну дронів не виграємо.
показати весь коментар
14.09.2025 23:28 Відповісти
Билецкий ,я уверена - говорит о проблемах Верховному
Просто он не выносит это на наше обсуждение
Я тоже обо всем говорю с моим директором
Но не пишу об этом нигде
Мне важно - решить проблему
А не трындеть о ней
показати весь коментар
14.09.2025 23:51 Відповісти
А ми їх Фламінго накриєм - Зеля не дасть збрехати
показати весь коментар
14.09.2025 19:21 Відповісти
Ще не скоро.
⚡️Серійне виробництво ракет «Сапсан» та «Фламінго» планується розпочати
☝️☝️На початку 2026 року, - ексзаступник начальника Генштабу ЗСУ Романенко
показати весь коментар
14.09.2025 19:28 Відповісти
ПЛАНУЄТЬСЯ !
показати весь коментар
14.09.2025 19:47 Відповісти
серьозна ?

.
показати весь коментар
14.09.2025 23:11 Відповісти
На словах.
показати весь коментар
15.09.2025 09:52 Відповісти
продовжує красти?????
хто ж має займатись тим, щоб вони
отримували не наші техноології,
а собачий хвіст?
чому досі зросійщена сбу?
чому вона існує досі?
показати весь коментар
14.09.2025 19:25 Відповісти
Мабуть не вкрали, а їхні агенти в Україні передали
показати весь коментар
14.09.2025 19:26 Відповісти
а ми їх відосіками,відосіками
показати весь коментар
14.09.2025 19:27 Відповісти
😂😂😂👍🔥
показати весь коментар
14.09.2025 19:56 Відповісти
Чого і варто було очікувати.
А тому нам давно вже варто вкрасти одну цікаву традицію у русні і познайомити Найпотужнішого Янелохія із шаликом і табакеркою.
показати весь коментар
14.09.2025 19:27 Відповісти
Тепер ясно нашо зробили фламінгу -щоб не вкрали .
показати весь коментар
14.09.2025 19:28 Відповісти
а шо там красти , чотири пропелера і батарейка
показати весь коментар
14.09.2025 19:28 Відповісти
Без моїх коментарів.
https://youtu.be/i7o81n38Xxk?si=mQXzx-4SIjKJ5cn0
ЧОМУ НАСПРАВДІ ВЛАДА БЛОКУЄ ВИРОБНИЦТВО БПЛА "ПОСЕЙДОН".
показати весь коментар
14.09.2025 19:29 Відповісти
Дякую пане Амандрапапупа ! Підписалася !
показати весь коментар
14.09.2025 19:57 Відповісти
П. Порошенку респект! Тетяні респект! Зеофісу - ганьба!
показати весь коментар
14.09.2025 21:06 Відповісти
Кацапи крадуть технології і вбивають українців, а Zе та Слуги ***** крадуть гроши та життя солдат.
показати весь коментар
14.09.2025 19:29 Відповісти
Як би банда Єрмака-Зеленського-Міндіча не крала гроші військового бюджету - то у нас була б можливість суттєво масштабувати вже діючі проекти і фінансувати в достатній кількості новітні розробки.
Як заявив на ''бандитськоу сходняку'' банди Зеленського його найкращий друг і його головний гаманець Міндіч:
- ''в рот я **** етіх украінцев''.
показати весь коментар
14.09.2025 19:30 Відповісти
а куди вони гроші складують?
показати весь коментар
14.09.2025 19:31 Відповісти
В крипту.
показати весь коментар
14.09.2025 19:43 Відповісти
Крадені гроші банда Зеленського ховає/вкладає:

На офшорних банківських рахунках в Ізраїлі, Швейцарії, Кіпрі, Монако, Мальті, Вірджинських островах...
Дуже вони ********** криптовалюту.
Скуповують нерухомість і бізнес-активи у Франції, Швейцарії, Великій Британії, Ізраїлі, Монако, Кіпрі.
Оплачують роботу цілих ''армій'' ботів в інтернет-просторі.
Встановлюють на житлових об'єктах нерухомості - золоті унітази, як на улюбленій квартирі Зеленського - його друга Міндіча.
показати весь коментар
14.09.2025 19:46 Відповісти
До Зеленського у Білецького питань нема?
показати весь коментар
14.09.2025 19:31 Відповісти
Все вірно ...
що не так ?
показати весь коментар
14.09.2025 20:24 Відповісти
З урахуванням ревізії на сьогоднішній день? 🙃
показати весь коментар
14.09.2025 20:55 Відповісти
Можливо, є. Але він військовий!
показати весь коментар
14.09.2025 21:02 Відповісти
І?
показати весь коментар
15.09.2025 04:58 Відповісти
Які можуть бути питання? Зеленський же заявляв, що не має часу думати стратегічно. https://zn.ua/ukr/POLITICS/zelenskiy-v-interv-yu-cnn-u-mene-nemaye-chasu-dumati-strategichno-338710_.html
показати весь коментар
14.09.2025 21:48 Відповісти
І це ті, які кричали, що Україна ні на що не здатна і випрошує у країн Заходу зброю. Ну і? Навіщо ви тоді крадете українські розробки? Ви ж такі величні, архірозумні, винахідливі та багаті. Створіть щось своє і покажіть світові на що ви здатні. Але, як з'ясувалося, можуть вони лише одне - красти
показати весь коментар
14.09.2025 19:34 Відповісти
Вкрасти мало. Треба масштабувати і вони це роблять! А ми не масштабуємо власні винаходи. У нас досі немає уніфікованих платформ...
показати весь коментар
14.09.2025 19:42 Відповісти
Зараз розпочалась війна дронів та роботів. В кого вони будуть краще і більше - той і виграє війну.
показати весь коментар
14.09.2025 19:36 Відповісти
Виграє війну той, хто не має зрадників на чолі країни.
показати весь коментар
14.09.2025 20:02 Відповісти
Не з цією шоблою ЗЕленою щось масштабувати.Вони,мабуть,абсолютно всі пов'язані на масштабуванні грошей в своїх кишенях.
показати весь коментар
14.09.2025 19:39 Відповісти
а у нас зелена мерзота маштабує крадіжку коштів
показати весь коментар
14.09.2025 19:40 Відповісти
парашка ворует наши тех решения и масштабирует производство. А наши клоуны просто воруют и масштабируют коррупцию. Не там это все рассказываешь белый вождь, и не тем. думайтЕ
показати весь коментар
14.09.2025 19:41 Відповісти
Еще один, Членин! Залезь на броневик и картаво вешай! Может поверят.
показати весь коментар
14.09.2025 19:42 Відповісти
Більше відосиков показувайте всяких.
показати весь коментар
14.09.2025 19:46 Відповісти
Фігня! Зуміли ж масштабувати виробництво рожевих свинок так, що хватило на кілька років.
показати весь коментар
14.09.2025 19:48 Відповісти
«Стратег» зелений Білецький, який був кримінальним злочинцем.
показати весь коментар
14.09.2025 19:54 Відповісти
Шось мені підказує, шо ти такий українець, як я негр.
Давай ше про Стерненка-наркоділка розкажи нам казочку, ботяра.
показати весь коментар
14.09.2025 20:08 Відповісти
Не щось, а хтось...
показати весь коментар
14.09.2025 21:00 Відповісти
Скоро потужно вдаримо по кацапам розрекламованими Фламіндічами, ось тоді ворог відчує на своїй шкурі всю міць української корупції!!!
показати весь коментар
14.09.2025 20:06 Відповісти
Все існує в неприродних умовах вливання надлишкових халявних грошей. Як в інкубаторі. Всі намагаються щось "типу зробити" і урвати. В одній американській статті писали що українці виробляють на сотні мільярдів, але держави немає грошей щоб купити всі ці чудеса техніки.
показати весь коментар
14.09.2025 20:09 Відповісти
Через багато років може виявитися що всього цього неймовірного виробництва зброї не існує, а все було дерибаном іноземних мільярдів.
показати весь коментар
14.09.2025 20:31 Відповісти
Т.е все склады привтних підпріемств забиты нереализованными дронами?
показати весь коментар
14.09.2025 21:00 Відповісти
Білецький не думав, звідки взятися тієї стратегії, коли воюючою країною рулить тупа примітивна істота, яка "не має часу думати стратегічно"? Мститися своїм політичним опонентам в нього є час, призначати ХЗ кого на керівні посади в нього є час, покривати друзів-кумів мародерів в нього є час, брехати 24/7 в нього є час... А ось думати стратегічно в нього ані часу ані клепки немає. То звідки Білецький сподівається отримати ту стратегію військово-технологічного розвитку? І невже хтось насправді сподівається, що за каденції зеленого чоловічка комусь дозволять ту стратегію створити та впровадити в життя??? Поки що бачимо зворотнє - брехня, імітація, маніпуляця та розпил мільярдів оточенням зеленського. Оце і є "стратегія" зеленої влади - безкарно мародерити поки є можливість та видавати це мародерство за "успіхи", вішаючи локшину лохам на вуха.
показати весь коментар
14.09.2025 20:15 Відповісти
Билецкий не виноват в выборе народа
13 миллионов украинцев выбрали ТАКУЮ ЖИЗНЬ
ТАКОЕ БУДУЩЕЕ
показати весь коментар
14.09.2025 20:34 Відповісти
Білецький добряче долучився до того, щоб у 2019 замість українського президета обрали те ганьбище, що ми бачимо зараз. Як інформувала "https://novynarnia.com/ Новинарня", 9 березня 2019 представники "Нацкорпусу" за участі "Нацдружин" влаштували в центрі Києва акцію протесту з вимогою покарати причетних до фінансових https://novynarnia.com/2019/02/26/gladkovskiy/ зловживань в "Укроборонпромі". Після мітингу на Майдані "НК" прийшли на вулицю Банкову, намагаючись прорватися до адміністрації президента. Сталисяhttps://novynarnia.com/2019/03/09/sutichki-natskorpusu-na-bankoviy-postrazhdali-tri-pravoohorontsi-foto/ зіткнення радикалів із поліцією та Нацгвардією - із газом, петардами, жбурлянням огорож, після чого в поліції заявили про трьох потерпілих правоохоронців. Після цього "Нацкорпус" заявив про перенесення протестів до Черкас, де тоді був президент Порошенко, мітінгувальники намагалися прорватися до нього під час виступу біля палацу Дружби народів. У поліції повідомили, що https://novynarnia.com/2019/03/09/cherkasy-nk/ внаслідок сутичок у Черкасах постраждало 15 поліцейських, зокрема начальник ГУНП в Черкаській області Валерій Лютий, який отримав розсічення. Згодом оголошена кількість потерпілих правоохоронців зросла до 22.
показати весь коментар
14.09.2025 20:46 Відповісти
Было такое
Вот только в отличие от миллионов украинцев
Голосовавших за ЗЕЛЕНСКОГО
Билецкий 24 февраля не ЧКУРНУЛ в Европу
А ведь тогда граница была открыта
Но Билецкий остался в Украине
И его бойцы сегодня - это краса и гордость ЗСУ
А вот мы с вами - такие патриотичные
Сидим дома
И пишем в чате
Для этого не нужно большого геройства
Я всегда стараюсь оставаться объективной
А объективность в том, что Билецкий - при всех его ошибках
Сделал для Украины в миллион раз больще
Чем все,пишущие на Цензоре
Но они все тявкают на Билецкого
Думаю - Билецкому на тявканье- плевать
Он как караван - идет своей дорогой
Успехов пану Билецкому!!!!
У него впереди больше политическое будущее
И в нем будет еще много ошибок
Не ошибается то,кто ничего не делает....
показати весь коментар
14.09.2025 21:31 Відповісти
Ще один "не втік"?
показати весь коментар
15.09.2025 04:59 Відповісти
Білецький овердофіга для цього зробив
показати весь коментар
14.09.2025 21:05 Відповісти
И Юрий Бутусов тоже
Но вы его за это не критикуете
Почему?
Почему такая несправедливость?
показати весь коментар
14.09.2025 21:34 Відповісти
Не настільки як білий вождь
показати весь коментар
15.09.2025 05:01 Відповісти
Винен,ще й як, винен.
Як воїн,може й непоганий,
як політик-зовсім не розбирається,помилки якого посприяли нашестю рос.проекту сн.
показати весь коментар
14.09.2025 23:32 Відповісти
Мир не идеален
Люди учатся только на ошибках
Просто война - это страшный учитель
И многие не доживут до конца урока...
Хотелось бы, чтобы те,кто доживут до конца урока
Сделали выводы
И начали бы в будущем МОЗГИ УПОТРЕБЛЯТЬ ПО НАЗНАЧЕНИЮ
показати весь коментар
14.09.2025 23:47 Відповісти
В тім справа,що не роблять виводів: вибрати собі в правителі нацменшина,який перед тим жорстко насміхався з них,який не мав жодного досвіду в управлінні,клоуна з вищою юридичною,ще й замішаного в зв'язках,співпраці з рос.бізнесом і рос.службами- то ще треба вміти.
Ні одна держава в світі не вибирала собі в правителі кіногероя,який познущався в фільмі над своїм(чи не своїм) народом,а наш собі вибрав: що ти йому зробиш-любить прикол,типу,ану що з того вийде.
І Андрій досить приклався до того,щоб таке відбулось.
Втім,одного разу сказав,що жоден боєць Азову не прийме нагороду від рук слуги,та це лише слова були, далекі від дії.
показати весь коментар
15.09.2025 08:26 Відповісти
Да ,все это произошло
Но меня учила бабушка
Прощать людей за ошибки
Особенно если это - ХОРОШИЕ ЛЮДИ
И сделали для меня много хорошего
И моя длинная жизнь показала
Что бабушка была права
Самое страшное - если хорошие люди
Патриотичные
Пересрутся между собой
Это будет таким подарком для всех наших врагов
В истории Украины были уже
Трагические моменты
Когда патриоты пересрались
И Украины самостоятельной не стало
И в ней только от Голодомора погибли МИЛЛИОНЫ
Вот как только вы ЗАРОЕТЕ таких
Как Билецкий
У врагов появится возможность
Повторить для всех нас - ГОЛОДОМОР
В том или ином виде
Подумайте об этом
Лучше дружить с Билецким и Касьяновым ,которые ошибались
Чем лежать убитым на улице в Буче
показати весь коментар
15.09.2025 14:23 Відповісти
Ну якщо з таким темпом бусифікувати роботяг ( які можуть щось на тому же токарному верстаті точити для зсу наприклад) то через пів року вже в промисловості не буде як такої!
показати весь коментар
14.09.2025 20:25 Відповісти
Треба. Але взяти нема де. Хіба відосик запіляти "Очікуємо від партнерів стратегію військово-промислового розвитку технологій та забезпечення"

показати весь коментар
14.09.2025 20:33 Відповісти
Якесь повне лайно разкизджують, всрались...у
показати весь коментар
14.09.2025 20:33 Відповісти
яка стратегія у Зеленського з 22 року?
показати весь коментар
14.09.2025 20:40 Відповісти
Ця стратегія мала бути ще 3 роки назад, але в мародерів інші пріоритети їм головне будь якою ціною утримати владу. В них головна стратегія вішати локшину лохам, знімаючи що дня відосики обіцяючи рожеві поні, фламінго, Паляниці і т.д. і головне обіцяти завтра, колись, і тому подібне. Обіцяти, красти, брехати і язиком плескати це все на що вони здатні.
показати весь коментар
14.09.2025 20:42 Відповісти
Мысленно плюю в каждый баннер с этой рожей,вспоминая"рожеві свинки" и "нацдружини".Никогда не прощу єтой дичи,хотя мы воюем рядом с 3-й штурмовой.И к пацанам предъяв у меня нет,..но с этим петухом я бы поговорил
показати весь коментар
14.09.2025 20:59 Відповісти
Так поговорите !!!!!!
Но для начала станьте такой же практически знаковой фигурой в политике
И вперед!!!
Дебатируйте с Билецким
Но пока вы - НИКТО!!!!!!
В чате - то мы все смелые....
В чате легко замазать дерьмом любого ....
показати весь коментар
14.09.2025 22:18 Відповісти
Але ж тебе криє."знакова фігура в політєке"?В якій?
показати весь коментар
15.09.2025 05:03 Відповісти
Білий вождь прям капітаном очевидність став
показати весь коментар
14.09.2025 21:04 Відповісти
А вы ЧЕМ СТАЛИ ?
Вы в чем герой?
Давить диван?
показати весь коментар
14.09.2025 22:20 Відповісти
Не твоя справа.І не рівняй всіх по собі