10790 відвідувачів онлайн

По всій лінії фронту знову не працює Starlink: глобальний збій на SpaceX, - Мадяр (оновлено)

використання терміналів Starlink на війні

Уздовж усієї лінії фронту зафіксовано збій у роботі Starlink.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив командувач Сил безпілотних систем ЗСУ Роберт Мадяр Бровді.

"Знов ліг Starlink вздовж всього фронту. 07:28 кч", – повідомив військовий.

Згодом Мадяр повідомив про поступове відновлення роботи терміналів.

"Станом на 08:02 поступово відновлюється. Повторився глобальний збій на SpaceX",  - йдеться в повідомленні.

Топ коментарі
+18
Якщо я не помиляюся, то велику проплату за користування старлінками в Україні фінансувала Польща? Мета кацапів досягнута, корисні ідіоти від українців добре обливали брудом поляк, що вони нікчеми. Бумеранг прилетів? Кацапи задоволені тупістю окремих ідіотів? А ще попереду логістика по доставці нам зброї і іншої допомоги. З ким залишитеся корисні ідіоти? Чи думаєте підхопити наративи ботів від подоляка, принижувати сусіда і продовжувати отримувати від них допомогу?
показати весь коментар
15.09.2025 08:13 Відповісти
+17
санкції від рудого унітазного йоржика
показати весь коментар
15.09.2025 08:08 Відповісти
+17
Маячня, який бумеранг, це збій
показати весь коментар
15.09.2025 08:28 Відповісти

Завантаження...