По всій лінії фронту знову не працює Starlink: глобальний збій на SpaceX, - Мадяр (оновлено)

Уздовж усієї лінії фронту зафіксовано збій у роботі Starlink.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив командувач Сил безпілотних систем ЗСУ Роберт Мадяр Бровді.
"Знов ліг Starlink вздовж всього фронту. 07:28 кч", – повідомив військовий.
Згодом Мадяр повідомив про поступове відновлення роботи терміналів.
"Станом на 08:02 поступово відновлюється. Повторився глобальний збій на SpaceX", - йдеться в повідомленні.
Топ коментарі
+18 Поділля16
показати весь коментар
15.09.2025 08:13 Відповісти Посилання +17 роман #583809
показати весь коментар
15.09.2025 08:08 Відповісти Посилання +17 alex alex #588946
показати весь коментар
15.09.2025 08:28 Відповісти Посилання