8024 відвідувача онлайн

Ворог, маскуючись під мирних жителів, намагався інфільтруватися у Ямпіль, - Генштаб

Ворог у цивільному одязі намагався інфільтруватися у населений пункт Ямпіль

Ворог у цивільному одязі, маскуючись під мирних жителів, намагався інфільтруватися у населений пункт Ямпіль та вести диверсійну роботу в тилу Сил Оборони.

Як передає Цензор.НЕТ, про це пише пресслужба Генштабу.

Зазначається, що окремі групи противника переховувалися у приватних будинках, підвалах та інших спорудах, використовуючи місцевих мешканців як "живий щит".

"Підрозділи 11 армійського корпусу провели комплекс антитерористичних заходів, у результаті яких противник був виявлений, заблокований та знешкоджений.
На даний час н.п. Ямпіль і прилеглі території перебувають під повним контролем Сил Оборони. Противнику не вдалося досягти жодних тактичних результатів, усі його спроби щодо проведення розвідувально-диверсійних заходів у населеному пункті були зірвані", - йдеться в повідомленні.

Варто зазначити, що противник намагається відшукувати шляхи просочування малими групами, використовуючи природні умови та наявність цивільної забудови. Моніторинг ситуації триває, а заходи з протидії таким діям посилюються.

Топ коментарі
+19
Прам'ятаю, колись давно дивився якийсь рузгий фільм про другу світову, як рузьгі зольдати перевдягалися в жіноче вбрання і з дитячими візками щоб обдурити німців, переходили лінію фронту щоб зайти німцям в тил. І це подавалось як хоробрість і рузга смєкалка. Хоча насправді це був міжнародний злочин і підлість.
показати весь коментар
16.09.2025 00:01 Відповісти
+14
Кацапи підступність та підлість вважають військовою хитрістю. У них за це нагороди дають.

Та що там підступність, ***** гвалтівників та розчленителів особисто нагороджувало.

П.С. Правда у нас є ціла партія ЗЄзідєнта, яка складається виключно з покидьків, злодюг та гвалтівників. Ну то таке.
показати весь коментар
15.09.2025 23:55 Відповісти
+14
із зони бойових дій мають бути евакуйовані всі цивільні !

куди і за які гроші ?
спитайте в ЗЄзєдента чому досі утримується Луганська обладміністрація, міськадміністрація Покровська (із фондом для купівлі квітів на прийоми) і т.д.

.
показати весь коментар
16.09.2025 01:28 Відповісти

Завантаження...