Війна закінчилася б за 60 або 90 днів, якби Європа запровадила санкції проти покупців російської нафти, - Бессент

Глава Мінфіну США Скот Бессент вважає, що війна РФ проти України закінчилася б впродовж 60-90 днів, якби країни Європи запровадили мита проти покупців російської нафти.
Про це він заявив в інтерв'ю Reuters, передає Цензор.НЕТ.
"Я гарантую вам, що якби Європа запровадила суттєві вторинні мита щодо покупців російської нафти, війна закінчилася б через 60 або 90 днів", - зазначив міністр.
За словами Бессента, це відрізало б основне джерело доходів РФ.
Міністр наголосив, що європейські країни повинні відігравати більш активну роль у скороченні доходів Росії від нафти та припиненні війни в Україні.
Do dupy вас, меркантильні американські гендлярі, що зраджуєте демократію та своїх союзників. Тьху!
Потикайте хтось в нього палкою, щоб не спав бо він обісрався. Тарифи проти Індії нічого не змінили.