6037 відвідувачів онлайн

Війна закінчилася б за 60 або 90 днів, якби Європа запровадила санкції проти покупців російської нафти, - Бессент

У США наполягають на санкціях Європи проти покупців російської нафти

Глава Мінфіну США Скот Бессент вважає, що війна РФ проти України закінчилася б впродовж 60-90 днів, якби країни Європи запровадили мита проти покупців російської нафти.

Про це він заявив в інтерв'ю Reuters, передає Цензор.НЕТ.

"Я гарантую вам, що якби Європа запровадила суттєві вторинні мита щодо покупців російської нафти, війна закінчилася б через 60 або 90 днів", - зазначив міністр.

За словами Бессента, це відрізало б основне джерело доходів РФ.

Міністр наголосив, що європейські країни повинні відігравати більш активну роль у скороченні доходів Росії від нафти та припиненні війни в Україні.

Топ коментарі
+19
Бессет «забуває», що Трамп, уже 9 місяців, ніяких САНКЦІЙ проти ****** не робить!! Перш ніж на когось кивати, подивись собі в очі, та зроби щось !!!
показати весь коментар
16.09.2025 11:01 Відповісти
+18
...за двадцятьчотиригодини... (с)

Do dupy вас, меркантильні американські гендлярі, що зраджуєте демократію та своїх союзників. Тьху!
показати весь коментар
16.09.2025 10:32 Відповісти
+14
Боже яке їбануте.
Потикайте хтось в нього палкою, щоб не спав бо він обісрався. Тарифи проти Індії нічого не змінили.
показати весь коментар
16.09.2025 10:33 Відповісти

Завантаження...