7841 відвідувач онлайн

Зеленський: Росія відмовилась від наступу на Сумщині через великі втрати

зеленський

Російські війська відмовилися від наступу на Сумському напрямку через значні втрати особового складу та техніки.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на трансляцію Суспільного.

За його словами, російське командування планувало наступ одразу на чотирьох напрямках - Сумському, Новопавлівському, Покровському та Запорізькому. 

"Сумська провалилась операція, вони понесли великі втрати, передусім, особовий склад. На сьогодні вони відмовились від цього напрямку і перекинули свої засоби і особовий склад на інший напрямок. Я вважаю, що там вони понесли ще більше втрати, які ми скажемо, впродовж, я думаю, двох найближчих діб", - зазначив Зеленський.

Топ коментарі
+18
До самого міста скоро буде сіра зона,люди виїжджають з багатьох населених пунктів,але про це підор ЗЕ ні слова не говорить.Про втрати ЗСУ починаючи з потужної курської авантюри теж ні слова.Раха дронами утюже наші позиції.За містом скоро всі дороги будуть під сіткою.
Місцевість погана для наступу,а не великі втрати.
показати весь коментар
17.09.2025 18:20 Відповісти
+14
А вони про це знають? Щоб кацапи відмовились через втрати? Не смішно, Zєля, як завжди не смішно.
показати весь коментар
17.09.2025 19:02 Відповісти
+13
Шо ти все Суми та Суми а інші напрямки? - чого вони вже на Дніпро лізуть? -фортифікаціями там і пахне
показати весь коментар
17.09.2025 18:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Шо ти все Суми та Суми а інші напрямки? - чого вони вже на Дніпро лізуть? -фортифікаціями там і пахне
показати весь коментар
17.09.2025 18:05 Відповісти
До самого міста скоро буде сіра зона,люди виїжджають з багатьох населених пунктів,але про це підор ЗЕ ні слова не говорить.Про втрати ЗСУ починаючи з потужної курської авантюри теж ні слова.Раха дронами утюже наші позиції.За містом скоро всі дороги будуть під сіткою.
Місцевість погана для наступу,а не великі втрати.
показати весь коментар
17.09.2025 18:20 Відповісти
Там і не пахне
показати весь коментар
17.09.2025 20:19 Відповісти
Пора освобождать Суджу!
показати весь коментар
18.09.2025 01:45 Відповісти
Ще не вспів почути одразу-ж потужно квапиться пролепетіти "патужно"
показати весь коментар
17.09.2025 18:05 Відповісти
Хм... відмовилась... А що вони там зараз роблять? Невже відбудовують?
показати весь коментар
17.09.2025 18:11 Відповісти
своїх дохлих збирають
показати весь коментар
17.09.2025 18:12 Відповісти
А де він знає,чи відмовились? Так Буданов доповів,а чи ермак підказав?
показати весь коментар
17.09.2025 18:34 Відповісти
Це гадання на кофейній гущі від буданого у криму.
показати весь коментар
17.09.2025 19:35 Відповісти
Міцно тримають оборону схрону на набережній в Ялті))))
Вже аж нову партію кави треба завозити, така Потужність кипить. 💪💪💪
показати весь коментар
17.09.2025 23:28 Відповісти
А вони про це знають? Щоб кацапи відмовились через втрати? Не смішно, Zєля, як завжди не смішно.
показати весь коментар
17.09.2025 19:02 Відповісти
Генштаб уже нарисовал больше миллиона "ликвидированных", все одно наступают. Зегевара опытный "военачальник", ему виднее...
показати весь коментар
17.09.2025 19:08 Відповісти
Яке воно кончене. Але більшості подобається - а х..лі - шашлики, кава у криму, 90 країн гарантів у 24, зараз ще гаранти набираються - і це все замість того шоб робити свою зброю та бетонні укріпрайони.для збереження життів ЗСУ.
показати весь коментар
17.09.2025 19:37 Відповісти
Головний чотириразовий ухилянт Держави розповідає нам про послаблення тиску окупанта на Сумщині. Про посилення на Дніпровщині та Запоріжжі мовчить. Ну, а шо вам розповідати; невдовзі й самі побачите, як знесе дах та шибки у вікнах повилітають...
показати весь коментар
17.09.2025 19:51 Відповісти
накину гівна на вентилятор
Суджа наш
показати весь коментар
17.09.2025 20:25 Відповісти
Це йому передали з російського генштабу ,нарочним ?
показати весь коментар
17.09.2025 20:33 Відповісти
Але не відмовилася залишити захоплені території Сумщини.
показати весь коментар
17.09.2025 20:48 Відповісти
Вони не відмовились від жодного з напрямків наступу. Зараз лізуть на Сіверськ, Ямпіль та Лиман. Якщо вони десь не лізуть - це означає, що чекають слушної нагоди.
показати весь коментар
17.09.2025 22:11 Відповісти
Цікаво, а що там тоді відбувається? Зона "смерті" розширилась, евакуйовано ще ряд населених пунктів, а у нас Потужний Пересидент чергову перемогу святкує.
показати весь коментар
17.09.2025 22:20 Відповісти
Щось у Херсоні на Острові діла погані..... Але Потужно замовчують... І людей наче вивезли вивезли... А раптом бідкаються що там Потужнічають міндічі мародери