Зеленський підписав закон про військового омбудсмана

Президент України Володимир Зеленський 18 вересня підписав закон, який передбачає запровадження посади військового омбудсмана.
Про це свідчить картка відповідного документа №13266, передає Цензор.НЕТ.
Днем раніше, 17 вересня, Верховна Рада ухвалила цей законопроєкт. Ініціативу підтримали 283 народні депутати.
Закон запроваджує інститут військового омбудсмана, який має захищати права військовослужбовців, ветеранів та членів їхніх родин, а також здійснювати парламентський контроль у сфері оборони.
хїтуПотужність !Славімо його!! міндіч Герой України!! Квартал рулить, а Умань танцює !!
хто наступний?
Колишній президент Зеленський після 20 травня 2024 року не має права підписувати закони і взагалі якийсь документи.👈
Закон має бути підписан председателем В.Ради потім президентом, також - закони, постанови Кабінету Міністрів повинні бути завірені Великою Державною Печаткою ( якої взагалі немає).
(Деяки юристи стверджують , що на законах повинни бути підписи і особисті печатки членів юридичного відділу В. Ради, який відповідає за те, щоб новий закон відповідав Конституції України)