4358 відвідувачів онлайн

Безугла зірвала засідання Комітету ВР з питань нацбезпеки, - Фріз

Народна депутатка Мар'яна Безугла зірвала засідання Комітет ВРУ з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

Про це заявила народна депутатка, членкиня комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Ірина Фріз, інформує Цензор.НЕТ.

Вона зазначила, що на засіданні мало обговорюватись питання фінансового забезпечення ЗСУ" "Для участі в засіданні прибули Міністр оборони та його заступники. Мала б відбуватись фахова дискусія щодо видатків та потреб сектору оборони", - написала Фріз.

За її словами, керівництво міністерства втратило 45 хв свого робочого часу через те, що Безугла зірвала закрите засідання Комітету, відмовляючись покидати залу і порушуючи Регламент Верховної Ради.

"Нагадаю, що її було виключено з Комітету нацбезпеки через те, що витоки інформації після закритих засідань за її участі призвели до відмов війскового керівництва брати участь в засіданнях. Перейшовши у відкритий формат, члени Комітету ознайомились з публічною частиною презентації Міністра. Якою з Вашої точки зору, друзі, має бути належна оцінка дій нардепки за зрив засідання Комітету щодо забезпечення армії під час війни? В інтересах кого вона це зробила? Хто матиме зиск зі створеного прецеденту - шантаж та блокування роботи профільного Комітету парламенту?" - зазначила Фріз.

Пост Фріз

Топ коментарі
+77
показати весь коментар
18.09.2025 19:42 Відповісти
+34
може Тетяна їй пику натовче?
показати весь коментар
18.09.2025 19:40 Відповісти
+18
👍
показати весь коментар
18.09.2025 19:43 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
може Тетяна їй пику натовче?
показати весь коментар
18.09.2025 19:40 Відповісти
показати весь коментар
18.09.2025 19:42 Відповісти
👍
показати весь коментар
18.09.2025 19:43 Відповісти
1000%
показати весь коментар
18.09.2025 21:47 Відповісти
Тетяна змооооже
показати весь коментар
18.09.2025 20:19 Відповісти
лізка бобриха напряглась разом з безуглою....
показати весь коментар
18.09.2025 20:35 Відповісти
А це хто така? Я щось пропустив?
показати весь коментар
18.09.2025 20:58 Відповісти
та *******. богуцька! лізька богуцька!
показати весь коментар
18.09.2025 21:00 Відповісти

Аааааа Так ви ж написали бобриха
показати весь коментар
18.09.2025 21:11 Відповісти
Не можу визначитись,лізка краща з макіяжем,чи ось так - без макіяжу?
показати весь коментар
18.09.2025 21:23 Відповісти
Ну і шнобеліно у Лізи! "И ненакрашенная страшная и накрашен-на-я!"
показати весь коментар
18.09.2025 22:52 Відповісти
Оманські з опу дали команду безумній, щоб гадила у ВРУ на шкоду Україні та Українців, під час московської війни на користь ****** !!
Стефанчуки з аброхамієм та єрмак із зеленським, нацьковують сучку!!!
показати весь коментар
18.09.2025 20:54 Відповісти
Тут потрібно виходити із того, що Безугла нічого без вказівки Єрмака і Зеленьського робити не стане.
Таких " клоунів на публіку" булотсеред політиків безліч. У кожного своє амплуа було. Шуфрич- розігрував ідіота, що б його " били", і всі саме це обговорювали. А у цей час Шурич купував вже другий особистий літак, середньофюзеляжний.
Тоьж саме із Безуглою. Досить легко в Україні керувати увагою наріду.
Ми тут черговийиярд пиляємо, а ці дурні Безгулою займаються..
показати весь коментар
18.09.2025 22:46 Відповісти
"... прибув міністр"
А він звідти взагалі виходить?
показати весь коментар
18.09.2025 19:43 Відповісти
зірвала ? Оголеною була ?
показати весь коментар
18.09.2025 19:45 Відповісти
та шо там показувати.... я вас прошу....
показати весь коментар
18.09.2025 20:36 Відповісти
Читаєш про такі... фортелі... і починає здаватись, шо рада чимось протруєна, кііффф чимось посипано, - подуріли й замість оцінку дійсності давати, трусяться кіівафлясікі й шосьтама блеють хором...
показати весь коментар
18.09.2025 19:47 Відповісти
раніше по іншому було?
з самого першого дня україна обирала найгірший зі всіх варіантів!!!!

Але 2-й тур не знадобився. https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D1%80%D0%B0%D0%B2%D1%87%D1%83%D0%BA_%D0%9B%D0%B5%D0%BE%D0%BD%D1%96%D0%B4_%D0%9C%D0%B0%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87 Леонід Кравчук посів 1-ше місце у всіх регіонах, за винятком трьох областей https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D1%87%D0%B8%D0%BD%D0%B0 Галичини, де переміг https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A7%D0%BE%D1%80%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D1%96%D0%BB_%D0%92%27%D1%8F%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B2_%D0%9C%D0%B0%D0%BA%D1%81%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87 В'ячеслав Чорновіл.
показати весь коментар
18.09.2025 19:51 Відповісти
ТОМУ така фуйня, що ви тільки 3,14здіти вмієте. А ми у жовтні 1990-го студентами ГОЛОДУВАЛИ, сканували "ГЕТЬ масола й кравчука", але совкове БИДЛО і досі навіть на мову косо дивиться, а не те, що на Патріотизм.
показати весь коментар
18.09.2025 19:56 Відповісти
в інтернеті багато фоток революції на граниті, і я там є!
а, у тебе є такі фоткі?
який вуз, факультет, який курс?
показати весь коментар
18.09.2025 20:39 Відповісти
Hrysha Hlyba - брехня 100%. Такої гидотної Ради як при слугонародах ще не було.
показати весь коментар
18.09.2025 20:28 Відповісти
Так, раніше по-іншому було. Порівняйте інтелектуальний рівень Чорновола, академіка Юхновського, Павличка, Драча, Лукяненка, Яворівського, Мовчана, Чобота, Гориня, Танюка, Ключковського, Кендзьора, Зайця з нинішніми! І це все депутати, які були разом в одному скликанні!
показати весь коментар
18.09.2025 21:27 Відповісти
ну, і де той інтелект?
не треба було інтелігентно жувати соплі, треба було битися за україну.
ідіократія в повному обсязі!
і, щось я дуже сцикую, що наступний парламент буде ще гірший ніж теперішній.
бо, під личиною патріотів та ветеранів, пролізе чергова наволоч.
тупі військові, корисні ідіоти волонтери, і звісно перевзути хитросракі.....
показати весь коментар
18.09.2025 21:39 Відповісти
Оптиміст ... буде дуже добре , якщо наступний склад ВР взагалі колись з'явиться ...
показати весь коментар
18.09.2025 21:43 Відповісти
Ну, в принципі, інтелект більшості з них таки проявився, коли вони стали частиною владної помаранчевої команди. Хіба ми погано жили в 2005-2008? Високі зарплати, стабільний ріст ВВП, рекордні інвестиції.

Простий приклад: у 2007 українці купили 550 000 нових машин, а в 2008 - 623 000. Саме НОВИХ машин.
Ні до, ні після авторинок навіть і близько не підходив до таких цифр. Для порівняння: у 2024 цей показник склав усього 70 тисяч, і навіть у 2021 до повномасштабки - 100 тис.
показати весь коментар
18.09.2025 21:45 Відповісти
тому бджоляр призначив януковоща прем'єром і просрав україну остаточно!
бо був дуже інтелігентний та інтелектуальний!
саме так, як свого часу, грушевський вініченко, петлюра, скоропадський.
всі, ****, інтелігентні та розумні!
але, тепер, прямо зараз, країною керують жадібні тупі невігласи.
показати весь коментар
18.09.2025 21:52 Відповісти
Саме так, призначив, бо був інтелігентним і діяв за законом... У нас тоді вже набрала чинності конституційна реформа і він був вимушений назначити прем'єром того, кого обрала коаліція...
показати весь коментар
18.09.2025 21:55 Відповісти
безугла чи свириденка? свириденка чи безугла?
єрмачина в розпачі!
кого ж обрати?
безугла красива, але свириденка розумна.....
ну, от що робити?
показати весь коментар
18.09.2025 19:48 Відповісти
Де там краса і розум?Наче лопатою по рожі і дітей лякать краса,у другої окуляри,щоб виглядати розумною.
показати весь коментар
18.09.2025 19:54 Відповісти
Притому дорогущі окуляри щоб ціну собі набивати.
показати весь коментар
18.09.2025 23:05 Відповісти
Hrysha тобі шо щось приснилось,де ти побачив красиву безмозглу(безуглу),перехрестись!
показати весь коментар
18.09.2025 20:18 Відповісти
да ти у очі подивись! там вся краса і розум!!!
ееххххх.....
а, вам ото, цицьки срака....
показати весь коментар
18.09.2025 20:41 Відповісти
Кароче,у всьому винна Безугла , бо шось таке зірвала, що вся країна має знати.
показати весь коментар
18.09.2025 19:48 Відповісти
Не "щось", а засідання комітету ВР з питань нацбезпеки. Країна вже за*балась від таких, як вона і тих, кому "по цимбалах"
показати весь коментар
18.09.2025 20:02 Відповісти
А як так вийшло що нацбезпеаою займаються істеричкі яеісь, яким власний срач важоивіше нацбезпеки
показати весь коментар
18.09.2025 20:08 Відповісти
...а що, в іншу залу перейти не можна було, чи санітарів викликати..?
Може цю без -уг-лую до пу в кремль на переговори відправити ...
показати весь коментар
18.09.2025 22:28 Відповісти
В дурку
показати весь коментар
18.09.2025 19:49 Відповісти
Не вийде.
дермакова же вона шльондра.
І, взагалі нічого з нею не вийде. Буде і надалі деструктувати
показати весь коментар
18.09.2025 19:53 Відповісти
Був у нас колись голова ВР Ткаченко, здається. Його зняли, але він ніяк не
хотів покидати крісло голови ВР. Хтось пропонував відддати йому особисто те крісло і вигнати з ВР. Може так треба зробити і з Манькою Безголовою, чи як там її, Безуглою здається. Ця руда паскуда вміє тільки гадити, прикриваючись МАНДАтом.
показати весь коментар
18.09.2025 19:50 Відповісти
Так мандат вилучити, підстав ВАГОНАМИ. А тоді копняками й без крісла вилетить...
показати весь коментар
18.09.2025 19:58 Відповісти
Зелідор легко може і мандата забрати. Але тоді потрібно визнати що призначив дурнувату, як і решту "депутатів" по приколу, щоб поржать.
Стадо зелених, хоч і дібіли - можуть образитись і факів Найвеличнішому накрутити
Так що фріки будуть сидіти до кінця.
показати весь коментар
18.09.2025 20:26 Відповісти
Безуглой можно, бо так и забыть могут).
показати весь коментар
18.09.2025 19:50 Відповісти
Віддайте її заміж,мені здається у неї хронічний недотрах.
показати весь коментар
18.09.2025 19:52 Відповісти
Заміж?
Та хіба що п'яновму касапу-алкашу. Бо тверезий з загсу втече.
показати весь коментар
18.09.2025 19:55 Відповісти
Так можна ж в "Дії" оформити одруження і... "дієво" провести першу шлюбну ніч - до чого техніка дійшла
показати весь коментар
18.09.2025 21:11 Відповісти
Заміж - ну його на ***. Але за великі гроші можу допомогти. За дуже великі, бо зараз на мєлі.
показати весь коментар
18.09.2025 22:21 Відповісти
Раджу прслухати і другу сторону. Зайдіть на Фейсбук Безуглої.
показати весь коментар
18.09.2025 19:53 Відповісти
та ладно... сам можеш її висери (і не тільки) переказати, аж до тих подробиць, як ти її трахав.
показати весь коментар
18.09.2025 19:57 Відповісти
Лазити по парашам й ритись-смакувати лайно дітей своїх вчи-радь! Це тебе треба для профілактики на дурку звозити, у блокований відділ завести, - більше язиком чистити асфальт не схочеш!
показати весь коментар
18.09.2025 19:59 Відповісти
заходили, бачили
показати весь коментар
18.09.2025 20:04 Відповісти
А викликати охорону і вивести? "Депутатська недоторканність" діє лише у випадках, коли депутат виконує свої повноваження. Які пвоноваження депутата виконувала безумна (виключена зі складу комітету) на ЗАКРИТОМУ засіданні комітету?
Це вже (ІМХО) мінімум адміністративне (максимум - кримінальне) правопорушення. З відповідними наслідками!
Але "хто ж його посадить? Він же - пам'ятник!" (с)
показати весь коментар
18.09.2025 19:57 Відповісти
показати весь коментар
18.09.2025 19:59 Відповісти
договорняк
показати весь коментар
18.09.2025 20:02 Відповісти
показати весь коментар
18.09.2025 20:02 Відповісти
Як хто така?
Донька януковоча! Тільки більше на маму схожа
показати весь коментар
18.09.2025 20:05 Відповісти
вона однояйцева сестра зеленськог по папірімі.
показати весь коментар
18.09.2025 20:17 Відповісти
показати весь коментар
18.09.2025 21:08 Відповісти
треба створювати парламентську поліцію
показати весь коментар
18.09.2025 20:05 Відповісти
Невже не найшлось хлопчини який би провів її до дверей,а по простому викинув нахєр не тільки з комітету а з дверей Верховної Ради?Ви не розумієте що вона не Безугла,вона Безумна?Чи боїтесь що Єрмак кришує її?
показати весь коментар
18.09.2025 20:12 Відповісти
Відволікає увагу від розслідування журналістів щодо Умерова
показати весь коментар
18.09.2025 20:26 Відповісти
Безтолковiй на бiс дати зтанцювати "краба" i гнати ii використаним "олвейсом" в три шиi з тiеi ВР.
показати весь коментар
18.09.2025 21:07 Відповісти
Не було кому взяти за шиворіт і витягти з зали?
показати весь коментар
18.09.2025 21:22 Відповісти
...дик, в неї ж справка є, що хвора вона...
Здивована читателька запитує, чи можна з хворою головою бути депутатом...депой?
Чи не є це законним привідом для позбавлення корочки у зв'язку з захворюванням на голову неможливості виконувати роботу ?
показати весь коментар
18.09.2025 22:38 Відповісти
Якщо е справка, треба було б викликати санiтарiв.
показати весь коментар
19.09.2025 01:19 Відповісти
Вийди з зали, негідниця!
показати весь коментар
18.09.2025 21:46 Відповісти
Знову ті дні?
показати весь коментар
18.09.2025 22:18 Відповісти
Знайшли собі ворога-Безуглу і вправляються, хто більше лайна на вентилятор накидає, бо Безугла, бачите , мішала "кришталево чистим" у моральному плані трускавецьким депутатам провести закрите засідання. Які ж геніальні рішення втрачено із-за тієї Безуглої.
показати весь коментар
18.09.2025 23:02 Відповісти
Якжеж задовбала ця потвора...
показати весь коментар
18.09.2025 23:27 Відповісти
І це піп час війни.
показати весь коментар
18.09.2025 23:55 Відповісти
На засіданні мало обговорюватись питання фінансового забезпечення ЗСУ"... І тут випускають хвору на голову безуглу..."дєнєг нєт, но ви дєржитєсь"... І до цієї х...ні- де золотий унітаз, с...ки?
показати весь коментар
19.09.2025 00:07 Відповісти