7016 відвідувачів онлайн

Масована атака на Дніпропетровщину: загинула людина, 30 постраждалих (оновлено). ВІДЕО+ФОТОрепортаж

У ніч на суботу ворог ударив по Дніпропетровській області дронами та ракетами. Унаслідок обстрілів загинула одна людина, ще 13 постраждали. Зруйновані житлові будинки, гаражі та підприємства, спалахнули пожежі.

Як інформує Цензор.НЕТ,  про це повідомив начальник ОВА Сергій Лисак.

"Внаслідок ворожого терору, за попередніми даними, загинула одна людина. Співчуття рідним. Ще тринадцять постраждали. Більшість потерпілих госпіталізовані у стані середньої тяжкості. Один чоловік "важкий",  - йдеться в повідомленні.

Ворог атакував Дніпро безпілотниками та ракетами. Внаслідок удару  виникло декілька пожеж. Понівечені багатоповерхівка, приватні будинки, господарські споруди, гаражі. Є руйнування на території підприємств. 

Оновлення 

Згодом Лисак повідомив про збільшення кількості потерпілих внаслідок російської атаки.

"Наразі у Дніпрі 26 потерпілих. 14 перебувають у лікарні, решта будуть оговтуватися вдома.

У тяжкому стані 55-річний чоловік. В нього опіки 70% тіла. За його життя борються медики", - йдеться в повідомленні.

У Дніпрі збільшилася кількість постраждалих. На зараз їх 30. З них 12 – у лікарні.

Атака на Дніпро 20 вересня
Атака на Дніпро 20 вересня
Атака на Дніпро 20 вересня
Атака на Дніпро 20 вересня
Атака на Дніпро 20 вересня
Атака на Дніпро 20 вересня

Підприємство побите і в Павлограді. Там також пожежа.

По Нікопольщині російська армія била FPV-дронами та артилерією. Поцілила по райцентру і Покровській громаді. Зайнявся приватний будинок.

Топ коментарі
+24
Пережили ще одну пекельну ніч. Був в Павлограді, тільки приїхав із півдня - Миколаєва. Летіло все, будинки підцибували, все дрижало. Таке враження, що павлоградці знаходилися в тиру, по якому гатив ворог. Ракети не збивалися, склалося таке враження, що всі системи ППО, які Захід передав Україні знаходяться в одлнолму місці і охороняють одну бородату гундосну дупу.
Де наші "Фламінго"? Навіщо обіцяло? Скільки можна глумитися над людьми? 73% наржалися? Якщо мало ржачки запрошую до Павлограду, тут відбувається те, що ви навибирали у 2019 році.
показати весь коментар
20.09.2025 08:28 Відповісти
+17
Доки зелена чума править Україною - війна не закінчиться. Або закінчиться десь на кордонах з Польщею.
показати весь коментар
20.09.2025 08:10 Відповісти
+10
План Путіна і відімо Зелемськага - у українців не буде, де жити, та підприємств, куди ходити на роботу.
показати весь коментар
20.09.2025 07:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ржавий: це була помилка, вони не хотіли, я дуже не задоволений...
показати весь коментар
20.09.2025 07:51 Відповісти
План Путіна і відімо Зелемськага - у українців не буде, де жити, та підприємств, куди ходити на роботу.
показати весь коментар
20.09.2025 07:53 Відповісти
Полімермаш / Дніпропрес?
показати весь коментар
20.09.2025 07:59 Відповісти
Предали господа Бога нашего. Глумились на Томосом. Ржали дурные, над гнилыми шутками про термос. Господь только терпел. А потом решил преподать урок Украине, как Содому и Гоморре. Огонь с неба. Всё как в библии.
показати весь коментар
20.09.2025 08:06 Відповісти
Доки зелена чума править Україною - війна не закінчиться. Або закінчиться десь на кордонах з Польщею.
показати весь коментар
20.09.2025 08:10 Відповісти
На кордоні між Польщею і Німеччиною?
показати весь коментар
20.09.2025 12:12 Відповісти
Ти ще скажи, що в усьому винні грішні українці, а святі кацапи то рука бога, що карає. Клепкі всі на місцях в твоїй макитрі?
п.с. я не зєлєбоб, і теж вважаю що обрання зеленого відчинило двері до вторгнення, але з інших, земних та реальних причин, а не через оцю всю середньовічну маячню. Скажи тоді, чому гинуть ті, хто не ржав з тупих жартів 95-го? І багать саме цих людей пішли на смерть у перших рядах
показати весь коментар
20.09.2025 09:18 Відповісти
Твоя гомора на болотах
показати весь коментар
20.09.2025 09:58 Відповісти
Плюс геморой на Банковій.
показати весь коментар
20.09.2025 12:14 Відповісти
Пережили ще одну пекельну ніч. Був в Павлограді, тільки приїхав із півдня - Миколаєва. Летіло все, будинки підцибували, все дрижало. Таке враження, що павлоградці знаходилися в тиру, по якому гатив ворог. Ракети не збивалися, склалося таке враження, що всі системи ППО, які Захід передав Україні знаходяться в одлнолму місці і охороняють одну бородату гундосну дупу.
Де наші "Фламінго"? Навіщо обіцяло? Скільки можна глумитися над людьми? 73% наржалися? Якщо мало ржачки запрошую до Павлограду, тут відбувається те, що ви навибирали у 2019 році.
показати весь коментар
20.09.2025 08:28 Відповісти
То це вибір 73% ракети та дрони сьогодні по Україні запустило ? Скільки ти ще будеш українців між собою стравлювати ? Відпрацьовуєш ?
показати весь коментар
20.09.2025 09:41 Відповісти
ТАК ! ЦЕ ВИБІР 73 % СЬОГОДНІ ВНОЧІ ШАХЕДИ ПО УКРАЇНІ ЗАПУСКАВ ..а ти досі цього не второпав?
показати весь коментар
20.09.2025 10:12 Відповісти
Так.эта война- выбор семидесятитрёхпроцентных кретинов.
показати весь коментар
20.09.2025 16:50 Відповісти
Трамп по сравнению с тобой- вундеркинд
показати весь коментар
20.09.2025 09:59 Відповісти
Так у Павлограді за гундосого проголосувало 80 % ..
показати весь коментар
20.09.2025 10:10 Відповісти
Допоки не буде ліквідований найкривавіший світовий терорист путін цей жах не припинится ,саме ця паскуда хоче знищити Україну і її народ ,тому ця паскуда яка так боїтся за свою погану шкуру має здохнути ,а огидний "русский мир" на звалище історії.
показати весь коментар
20.09.2025 08:29 Відповісти
Ех, якби національний патріот ..а так пройдисвіт.Ржем далі...
показати весь коментар
20.09.2025 09:47 Відповісти
А жо ж ты при кравчуке не волав: де мой патриот!???
показати весь коментар
20.09.2025 10:01 Відповісти
І тут зелю приплели в коментах.. А до ***** питань немає?
показати весь коментар
20.09.2025 16:01 Відповісти
***** враг.зло.абсолютное.но Гундосый виноват в том,что развалил армию и оборону, которую Порошенко создал.Плешивому это был просто подарок судьбы