10869 відвідувачів онлайн

Масована атака на Дніпропетровщину: загинула людина, 30 постраждалих (оновлено). ВІДЕО+ФОТОрепортаж

У ніч на суботу ворог ударив по Дніпропетровській області дронами та ракетами. Унаслідок обстрілів загинула одна людина, ще 13 постраждали. Зруйновані житлові будинки, гаражі та підприємства, спалахнули пожежі.

Як інформує Цензор.НЕТ,  про це повідомив начальник ОВА Сергій Лисак.

"Внаслідок ворожого терору, за попередніми даними, загинула одна людина. Співчуття рідним. Ще тринадцять постраждали. Більшість потерпілих госпіталізовані у стані середньої тяжкості. Один чоловік "важкий",  - йдеться в повідомленні.

Ворог атакував Дніпро безпілотниками та ракетами. Внаслідок удару  виникло декілька пожеж. Понівечені багатоповерхівка, приватні будинки, господарські споруди, гаражі. Є руйнування на території підприємств. 

Оновлення 

Згодом Лисак повідомив про збільшення кількості потерпілих внаслідок російської атаки.

"Наразі у Дніпрі 26 потерпілих. 14 перебувають у лікарні, решта будуть оговтуватися вдома.

У тяжкому стані 55-річний чоловік. В нього опіки 70% тіла. За його життя борються медики", - йдеться в повідомленні.

У Дніпрі збільшилася кількість постраждалих. На зараз їх 30. З них 12 – у лікарні.

Атака на Дніпро 20 вересня
Атака на Дніпро 20 вересня
Атака на Дніпро 20 вересня
Атака на Дніпро 20 вересня
Атака на Дніпро 20 вересня
Атака на Дніпро 20 вересня

Підприємство побите і в Павлограді. Там також пожежа.

По Нікопольщині російська армія била FPV-дронами та артилерією. Поцілила по райцентру і Покровській громаді. Зайнявся приватний будинок.

Топ коментарі
+28
Пережили ще одну пекельну ніч. Був в Павлограді, тільки приїхав із півдня - Миколаєва. Летіло все, будинки підцибували, все дрижало. Таке враження, що павлоградці знаходилися в тиру, по якому гатив ворог. Ракети не збивалися, склалося таке враження, що всі системи ППО, які Захід передав Україні знаходяться в одлнолму місці і охороняють одну бородату гундосну дупу.
Де наші "Фламінго"? Навіщо обіцяло? Скільки можна глумитися над людьми? 73% наржалися? Якщо мало ржачки запрошую до Павлограду, тут відбувається те, що ви навибирали у 2019 році.
показати весь коментар
20.09.2025 08:28 Відповісти
+20
Доки зелена чума править Україною - війна не закінчиться. Або закінчиться десь на кордонах з Польщею.
показати весь коментар
20.09.2025 08:10 Відповісти
+14
План Путіна і відімо Зелемськага - у українців не буде, де жити, та підприємств, куди ходити на роботу.
показати весь коментар
20.09.2025 07:53 Відповісти

Завантаження...