4900 відвідувачів онлайн

Наслідки масованої атаки РФ на Дніпро: пошкоджено понад 22 будинки, руйнувань зазнали 8 шкіл та дитсадків. ФОТОрепортаж

Дніпро після обстрілу

Через черговий масований обстріл російських військ є руйнування в різних районах Дніпра. Міські лікарні продовжують приймати постраждалих.

Про це повідомив у телеграм-каналі міський голова Дніпра Борис Філатов, інформує Цензор.НЕТ.

За його словами, пошкоджено понад 22 будинки. Найбільші збитки у багатоповерхівці на правому березі. Її наразі обстежують спеціалісти. Комунальники стануть до роботи, щойно це дозволять ДСНС та правоохоронці.

Водночас, як інформує Філатов, руйнувань зазнали 8 шкіл та дитсадків, корпуси та гуртожитки двох профтехучилищ.

Дніпро після обстрілу
Дніпро після обстрілу
Дніпро після обстрілу
Дніпро після обстрілу
Дніпро після обстрілу
Дніпро після обстрілу
Дніпро після обстрілу
Дніпро після обстрілу
Дніпро після обстрілу
Дніпро після обстрілу

"Понівечено також будівлю депо електротранспорту і декілька тролейбусів. Так само є обриви контактної мережі. Її нині відновлюють профільні фахівці.

Виродки зачепили й будівлю КП, що опікується тваринами. Чотирилапі налякані, але цілі", - йдеться у повідомленні.

Загалом по Дніпру щонайменше 300 потрощених вікон. Але остаточні цифри ще рахують.

Завантаження...