7064 відвідувача онлайн

Зеленський: Треба зміцнювати нашу систему ППО, і це залежить багато в чому від партнерів

Володимир Зеленський

Президент Володимир Зеленський закликав партнерів України продовжувати зміцнювати українську протиповітряну оборону.

Про це глава держави заявив у вечірньому відеозверненні, інформує Цензор.НЕТ.

"Знов був масований російський удар. Майже 580 дронів, із них значна частина – "шахеди". Ще 40 ракет. Багато збиттів. Перехоплювачі дронів спрацювали сьогодні добре, молодці мобільні вогневі групи, авіація – наші F-16, наша армійська авіація. Дякую за кожне збиття", - заявив президент.

Однак, за словами Зеленського, все ж були влучання.

"Але були все ж таки влучання. Дніпро, Павлоград, інші громади Дніпровщини були серед російських цілей. Ще треба зміцнювати нашу систему ППО, і це залежить багато в чому від партнерів. І багато хто має цю силу – силу, яка має захищати життя. Варто її застосовувати", - наголосив президент.

Нагадаємо, що у ніч на 20 вересня ворог атакував Україну 619 засобами повітряного нападу. ППО ліквідувала 583 цілі противника.

Топ коментарі
+32
Походу від ЗЄ тільки золоті унітази залежать.

Все інше партнери, волонтери, військові, цивільні повинні робити.
показати весь коментар
20.09.2025 22:32 Відповісти
+23
показати весь коментар
20.09.2025 22:35 Відповісти
+21
Воно є обличчам більшості.

Хитрожопе, тупе і безвідповідальне.
показати весь коментар
20.09.2025 22:44 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Походу від ЗЄ тільки золоті унітази залежать.

Все інше партнери, волонтери, військові, цивільні повинні робити.
показати весь коментар
20.09.2025 22:32 Відповісти
А фінальний договір закінчення війни ти напишеш? 💩
показати весь коментар
20.09.2025 22:43 Відповісти
Абсолютно нема впевненості, що й він.
показати весь коментар
20.09.2025 22:46 Відповісти
План перемоги, з вимогою надати ракети Томагавк, явно цей недоумок самостійно писав🤡
показати весь коментар
20.09.2025 22:53 Відповісти
Навряд. У нього там повно радників та спічрайтерів.
Воно тільки текст заучує, щоб переконливо грати президента.
показати весь коментар
20.09.2025 22:57 Відповісти
Не радників і спічрайтерів а режисерів і сценаристів і візажистів , щоб на пиці заштукатурити трупні плями .
показати весь коментар
21.09.2025 08:20 Відповісти
Тільки немає там і краплі переконливості. Впевнений, тупому стаду прихильників заходить, але як було воно бездарним паяцем, блазнем тупим, так і залишилося. Я усвоєму житті бачив багатьох, які, починаючи роботу на посаді, м'яко кажучи, "плавали", але потім, набувши досвіду, навчившись керувати й розмовляти, висловлювати свою думку, ставали доволі непоганими керівниками. Тут же випадок безнадійний.
показати весь коментар
21.09.2025 08:21 Відповісти
Вы спутали грешное шлеперное с парноидальным... лечебным каннабисом.
показати весь коментар
20.09.2025 22:49 Відповісти
а
показати весь коментар
20.09.2025 22:50 Відповісти

Два головних менеджера структури "МІН ДІЧ"
показати весь коментар
21.09.2025 05:18 Відповісти
Потвора тупорила зникни у пеклі, хвойда чекістська хуцпата
показати весь коментар
20.09.2025 22:34 Відповісти
показати весь коментар
20.09.2025 22:35 Відповісти
Тоді нафіга Україні проблемний єврей?
показати весь коментар
20.09.2025 22:36 Відповісти
безмозгле стадо потебує вожака такого ж
показати весь коментар
20.09.2025 22:41 Відповісти
Воно є обличчам більшості.

Хитрожопе, тупе і безвідповідальне.
показати весь коментар
20.09.2025 22:44 Відповісти
... злопамятне.
показати весь коментар
20.09.2025 22:47 Відповісти
Це його особисті дитячі травми. 😁

У середньостатистичних вкраїнчиків навпаки пам'ять, як у равликів.
показати весь коментар
20.09.2025 22:49 Відповісти
Думаете, це наслiдки глибокого кашруду?
показати весь коментар
20.09.2025 22:55 Відповісти
Well said
показати весь коментар
21.09.2025 03:46 Відповісти
Щоб на цей раз добити Україну остаточно.
показати весь коментар
21.09.2025 07:19 Відповісти
показати весь коментар
20.09.2025 22:41 Відповісти
Оце потужно заявив! Ніна Демешко зараз доїсть свою собаку з рисом і поставить лайк.
показати весь коментар
20.09.2025 22:43 Відповісти
Існування самої України залежить від "партнерів". Не від простроченного президента, від нього майже нічого не залежить.
Від наркозалежного нічого не залежить. Отакий оксюморон.
То нах він потрібен тоді?
показати весь коментар
20.09.2025 22:45 Відповісти
А він і не потрібен.... Ще з 2019....
показати весь коментар
21.09.2025 01:18 Відповісти
Дуже голосно... Але ж бо, якби вони з Трампом не були президентами, у нас би була бездоганна ППО.
показати весь коментар
20.09.2025 22:46 Відповісти
А більше всього залежить від підара на посаді верховного головнокомандуючого України, який зробив владу розсадником зради та дикої корупції, під час війни.
показати весь коментар
20.09.2025 23:00 Відповісти
Та ми вже зрозуміли що все залежить від партнерів, ***** тільки ти сам нам потрібен.
Передай краще партнерам хай когось нормального пришлють заміть тебе, ішака дефективного.
Там кажуть у британців є один толковий в нашому посольстві.
показати весь коментар
20.09.2025 23:19 Відповісти
Шашличний натякає на необхідність іхати на обійми з Макроном, щоб обсудити "посилення ППО" і "збільшити тиск на ВВХ"?
показати весь коментар
20.09.2025 23:23 Відповісти
Зелена нечисть, треба повернути вкрадені 8гроші тобою і твоїми спільниками, тими зрадниками. яких ти привів у владу, з офшорів твоєї злодійкуватої сімейки, а не вимагати у партнерів.
показати весь коментар
20.09.2025 23:23 Відповісти
Треба балістику на 2000-3000 км для "ударів вазмєздія", і не пукати по НПЗ, а знести нах усі аеродроми з ТУшками і порти з калібрами, і перетворити ******* на попіл. А потім можна й по НПЗ попукати. Тоді й ППО не знадобиться. Бо кращий захист - це напад.
показати весь коментар
20.09.2025 23:31 Відповісти
Чомусь всі на ППО надіються. ППО - це мінімум в 10 разів дорожче, чим те, від чого вона захищає. Тому надії на ППО марні.
показати весь коментар
21.09.2025 06:02 Відповісти
Гастролі продовжуються клоунів
показати весь коментар
20.09.2025 23:31 Відповісти
Президент Володимир Зеленський закликав партнерів України продовжувати зміцнювати українську протиповітряну оборону.

Про це глава держави заявив у вечірньому відеозверненні. ДО УКРАЇНЦІВ !!!
Завіса!!!


Він бл🤬дь думає, що оцю його щоденну вечірню ху🤬ню, для розумово відсталих, дивляться партнери України?
показати весь коментар
20.09.2025 23:34 Відповісти
К@ц@пи запустили по Україні 100 шахедів.
Зеленський: "Треба зміцнювати нашу ППО".
Запустили 200 шахедів.
Зеленський: "Треба зміцнювати нашу ППО".
Запустили 300 шахедів.
Зеленський: "Треба зміцнювати нашу ППО і профінансувати Міндіча збільшити виробництво дронів-перехоплювачів".
Санта-Барбара по-кварталівськи.
показати весь коментар
20.09.2025 23:44 Відповісти
Ей, партнери! Чому ми досі не з ППО? Ми очікуємо!
показати весь коментар
21.09.2025 00:39 Відповісти
У нас немає обмежень на поставку компонентів і ми маємо розробляти власну національну систему ППО з урахуванням наших фінансових та інтелектуальних можливостей. В ідеалі це якась лазерна зброя. Закордонні вироби вражають своєю ефективністю при цьому один постріл коштує "аж 10 доларів". Нам цього ніхто не продасть. Принаймні зараз, але ми ж можемо і самі почати працювати в цьому сегменті.
показати весь коментар
21.09.2025 00:43 Відповісти
Хто всрався?
- Невістка.
Все залежить від партнерів,від мене нічого не залежить.
Стукай і відкриють,проси і дано буде.
показати весь коментар
21.09.2025 01:51 Відповісти
показати весь коментар
21.09.2025 04:13 Відповісти
Нє вінаватий я!!!!Єто всьр партнери!!!І Порошенко
показати весь коментар
21.09.2025 08:00 Відповісти
Зеленский: Нужно укреплять нашу систему ПВО, и это во многом зависит от партнеров Источник: https://censor.net/ru/n3575262
==============
А ******* Фламінго по заводам, що виробляють шахеди не пробував? їх зараз третій місяць виробляють по 2 од на добу, тобто 180 одиниць є. Чи потужний відосик не долетить до Алабуги?
показати весь коментар
21.09.2025 08:03 Відповісти
Обкурене чмо, як завжди, сподівається на когось. Ішак - дешева декорація для озвучування написаного дєрмаком.
показати весь коментар
21.09.2025 08:26 Відповісти
Придурок,что от тебя зависит? Мародер зЕ.
показати весь коментар
21.09.2025 10:36 Відповісти
Треба сруля зняти з руля.
показати весь коментар
21.09.2025 14:31 Відповісти