11052 відвідувача онлайн

Зеленський й Трамп зустрінуться завтра, 23 вересня, - Білий дім

Зустріч Зеленського з Трампом відбудеться 23 вересня

У вівторок, 23 вересня, президент США Дональд Трамп зустрінеться з президентом України Володимиром Зеленським та лідерами ще десяти країн на полях Генасамблеї ООН у Нью-Йорку.

Про це речниця Білого дому Керолайн Левітт заявила на пресбрифінгу, інформує Цензор.НЕТ.

За її словами, у Нью-Йорку Трамп проведе низку зустрічей. Він виступить з "важливою промовою" перед світовою організацією про "відновлення американської сили у всьому світі" під його керівництвом.

Зокрема, Трамп зустрінеться з генсеком ООН Антоніу Гутеррішем, президентом України Володимиром Зеленським, президентом Аргентини Хав’єром Мілеєм та лідерами ЄС.

Пізніше Трамп проведе багатосторонню зустріч з лідерами Катару, Саудівської Аравії, Індонезії, Туреччини, Пакистану, Єгипту, ОАЕ та Йорданії.

Топ коментарі
+5
Зустріч без будь-якого сенсу. Вчергове. Якесь знущання над здоровим глуздом.
показати весь коментар
22.09.2025 20:40 Відповісти
+5
Азохенвей. Це не під Пороха підкапуватися. Тут розмова коротка...
показати весь коментар
22.09.2025 20:41 Відповісти
+2
ЖУРНАЛІСТА ДЕНИСА БІГУСА МОБІЛІЗУВАЛИ
показати весь коментар
22.09.2025 20:32 Відповісти

Завантаження...