Зеленський й Трамп зустрінуться завтра, 23 вересня, - Білий дім

У вівторок, 23 вересня, президент США Дональд Трамп зустрінеться з президентом України Володимиром Зеленським та лідерами ще десяти країн на полях Генасамблеї ООН у Нью-Йорку.
Про це речниця Білого дому Керолайн Левітт заявила на пресбрифінгу, інформує Цензор.НЕТ.
За її словами, у Нью-Йорку Трамп проведе низку зустрічей. Він виступить з "важливою промовою" перед світовою організацією про "відновлення американської сили у всьому світі" під його керівництвом.
Зокрема, Трамп зустрінеться з генсеком ООН Антоніу Гутеррішем, президентом України Володимиром Зеленським, президентом Аргентини Хав’єром Мілеєм та лідерами ЄС.
Пізніше Трамп проведе багатосторонню зустріч з лідерами Катару, Саудівської Аравії, Індонезії, Туреччини, Пакистану, Єгипту, ОАЕ та Йорданії.