10831 відвідувач онлайн

Зеленський про зустріч з Трампом: Була найбільш наповненою з усіх

Зеленський прокоментував зустріч з Трампом 23 вересня

Президент України Володимир Зеленський назвав зустріч з президентом США Дональдом Трампом 23 вересня "хорошою" та "найповнішою" з усіх.

Про це голова держави сказав Суспільному на полях сесії Генасамблеї ООН, інформує Цензор.НЕТ.

"Дуже хороша зустріч сьогодні була. Рано поки, щоб вказати якісь елементи зустрічі, трішки пізніше, але вона дійсно була, напевно, найбільш наповнена", - розповів президент.

Також Зеленського запитали, чи номінував би він Трампа на Нобелівську премію миру, якщо той завершить війну, яку розпочала Росія проти України.

"Якщо він її закінчить — абсолютно. Впевнений, українці теж. Буду це робити, з задоволенням, бо це місія велична закінчилася", - додав він.

Нагадаємо, 23 вересня президент України Зеленський та президент США Трамп зустрілись на полях Генасамблеї ООН.

Топ коментарі
+4
Ця розмова була дуже змістовна і наповнена казками про розАвих фламінго та міфічних супутниках притули.
показати весь коментар
23.09.2025 22:08 Відповісти
+3
"Рано поки, щоб вказати якісь елементи зустрічі, трішки пізніше ..." - тепер тиждень або два буде дозовано вводити "інєкцію" наріду про Зеперемоги....
показати весь коментар
23.09.2025 22:11 Відповісти
+2
прям сейчас так нормально дронами ****** таганрог,валуйки и белгород говорят присоединяется к движухе)
показати весь коментар
23.09.2025 22:16 Відповісти

Завантаження...