10865 відвідувачів онлайн

Україна та Сирія підписали комюніке про відновлення дипломатичних відносин, - Зеленський

Зеленський та Ахмед аш-Шараа

24 вересня Україна та Сирія підписали Спільне комюніке про відновлення дипломатичних відносин. 

Про це повідомив президент України Володимир Зеленський, передає Цензор.НЕТ.

"Раді цьому важливому кроку й готові підтримати сирійський народ на шляху до стабільності. Ми з Президентом Сирії Ахмедом аш-Шараа під час перемовин також детально обговорили перспективні галузі для розвитку співпраці, безпекові загрози для обох країн та важливість протидії їм. Домовилися будувати відносини на основі взаємної поваги та довіри", - розповів Зеленський.

Топ коментарі
+8
Їзде по світу бл і рже як кінь на всіх зустрічах. Весело бл?
показати весь коментар
25.09.2025 01:16 Відповісти
+2
Шо там по базі з москалями упливли чи сидять?
показати весь коментар
25.09.2025 00:27 Відповісти
+2
Сирійці зайняті дієвою зачисткою, (це не люстрація нікчемна, у 2014-15 роках), усієї башарівської гнидоти на посадах!! Автокранів і вірьовки, вистачає!
показати весь коментар
25.09.2025 01:21 Відповісти

Завантаження...