8896 відвідувачів онлайн

Туск про заяву Трампа щодо можливості повернення Україною своїх територій: за цим ховається зменшення участі США

Туск про заяву Трампа

Прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск прокоментував заяву президента США щодо можливості повернення Україною своїх територій, зауваживши, що "за цим несподіваним оптимізмом ховається оголошення про зменшення участі США".

Як передає Цензор.НЕТ, про це Туск написав у соцмережі Х.

"Президент Трамп заявив, що Україна за підтримки Європейського Союзу може повернути усі свої території. Але за цим несподіваним оптимізмом ховається оголошення про зменшення участі США та перекладання відповідальності за завершення війни на Європу. Краще правда, ніж ілюзії", – написав Туск.

Туск про заяву Трампа

Нагадаємо, у соцмережі Truth Social Трамп заявив, що за підтримки Європейського Союзу Україна здатна перемогти Росію у війні.

Топ коментарі
+3
коли поверне - не сказав. німеччині скільки років знадобилось на воз'єднання. хоча після ґельсінки 1975, совок аж з трусіків виплигував оручі з всих утюгів, що фсё!!! післявоєнні кордони тепер признані та зафіксовані навіки )) звичайно імперія розвалиться, розвал буде страшним. але це, швидше за все, станется не за життя цього покоління. хоча? є один ньюанс - совок теж здавався вічним як ***** ))) і тут бац! ніч з 19 на 21 серпня! ))
показати весь коментар
25.09.2025 14:41 Відповісти
+2
А як ти хотів?… ви ж купуєте у них й досі нафту і газ!
показати весь коментар
25.09.2025 14:15 Відповісти
+2
Яценюк у Франції..сказав---хватить киздіти,робіть щось
показати весь коментар
25.09.2025 14:24 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А як ти хотів?… ви ж купуєте у них й досі нафту і газ!
показати весь коментар
25.09.2025 14:15 Відповісти
Трамп вмиває руки?
показати весь коментар
25.09.2025 14:16 Відповісти
Вмиває небіжчика путлєра.
показати весь коментар
25.09.2025 14:31 Відповісти
Яценюк у Франції..сказав---хватить киздіти,робіть щось
показати весь коментар
25.09.2025 14:24 Відповісти
Ніякої різниці. Європа буде продовжувати нічого не робити. США продовжать постачати зброю як було при Байдені і при Трампі. Все буде як раніше. Перестаньте сподіватися на диво.
показати весь коментар
25.09.2025 14:24 Відповісти
Ну хоч хтось тверезий і притомний.

що б солодкого не казав трамп - слідкуй за руками, як то кажуть.
показати весь коментар
25.09.2025 14:28 Відповісти
Це був сарказм від Трампа. Або троллінг .
показати весь коментар
25.09.2025 14:36 Відповісти
На конспиративной квартире нас будет ждать засада. Будем уходить в горы. Вы нас прикроете? Я продам вам парабеллум.
показати весь коментар
25.09.2025 15:01 Відповісти
А шо сталось,Туск? Не хочеш відповідальності? 1000км і польська буде згінева аж бігом.
показати весь коментар
25.09.2025 14:38 Відповісти
коли поверне - не сказав. німеччині скільки років знадобилось на воз'єднання. хоча після ґельсінки 1975, совок аж з трусіків виплигував оручі з всих утюгів, що фсё!!! післявоєнні кордони тепер признані та зафіксовані навіки )) звичайно імперія розвалиться, розвал буде страшним. але це, швидше за все, станется не за життя цього покоління. хоча? є один ньюанс - совок теж здавався вічним як ***** ))) і тут бац! ніч з 19 на 21 серпня! ))
показати весь коментар
25.09.2025 14:41 Відповісти
До чого тут возз"єднання Німеччини? Ні Кенігберг, ні Карелію, ні Курили, ні Манчжурію так ніхто і не повернув. І в осяжному майбутньому навряд чи поверне. Те ж саме буде і з окіпованими українськими територіями.
показати весь коментар
25.09.2025 15:58 Відповісти
було втрачено час - Carpe diem не зірвали!треба було повертати в в 1991 му! цю саму помилку зробила й Україна, з-за кравчука, не зрадившого совок і не порвавшого, як перехідні президанти в Балтії та соцкраїни західної европи з пуповиною совка. а тоді така можливість була. наступного разу, цей момент просто кінігсберг, карели, земля франца-йосипа, .... не повинні прогавити! там парші буде не до них, за чиїсь чергові "окорочки" дратись будуть. але це , пєчалько, не за нашого життя, ну точно буде!
показати весь коментар
25.09.2025 16:30 Відповісти
Це тільки так здається. Насправді нічого б не було і в 91-му. Внутрішні негаразди не завадили рашці почати війну проти Молдови.
показати весь коментар
25.09.2025 16:36 Відповісти
молдова ніколи сама не виборе собі незалежність!. це не чеченці. але це була вже середина 90х ті були одні і їх раша задавила масою. і то, за який час!
показати весь коментар
25.09.2025 16:48 Відповісти